4 روش طلایی
5/5 - (1 امتیاز)

4 روش طلایی افزایش ویو پست اینستاگرام

از زمانی که اینستاگرام شروع به مرتب‌سازی پست‌ها در فید کاربران با یک الگوریتم کرد، بسیاری از بازاریابان متوجه کاهش دسترسی و تعامل ارگانیک آنها شده‌اند. اما لزوما برای همه کاربران اینستاگرام صدق نمی‌کند. در واقع، اکنون می‌توانید با رعایت این الگوریتم ها به تعداد بازدید بیشتری نسبت به قبل دسترسی پیدا کنید.

یک نکته برای افزایش ویو پست وجود دارد که شما با استفاده از سایت های رسمی به راحتی می‌توانید ویو چست های خودتان را افزایش بدهید. یک از سایت های رسمی و معتبر فارسی زبان سایت خرید فالوور اینستاگرام می‌باشد. این سایت با ارائه خدمات متنوع در این 5 سال سابقه خود بالاترین کیفیت را دارد پس شما با استفاده از این ترفند می‌توانید ویو پست و حتی استوری های خود را افزایش بدهید.

در این مقاله، 4 روش ساده را با شما اشتراک می گذاریم که می توانید از آنها برای افزایش بازدید پست های خود استفاده کنید.

آشنایی با نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام

در اینجا یک نکته جانبی کوتاه وجود دارد: درک نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام می تواند در کشف چگونگی افزایش بازدید ارگانیک خود در دنیای فید الگوریتمی مفید باشد. ما الگوریتم اینستاگرام را بررسی کردیم و هفت نکته کلیدی الگوریتم اینستاگرام را تجزیه و تحلیل کردیم.

1- زمان ارسال بهینه خود را پیدا کنید.

حتی اگر اینستاگرام اکنون از یک جدول زمانی الگوریتمی استفاده می‌کند، زمان‌های بهینه ارسال پست همچنان مرتبط می‌باشد، زیرا  پیشنهاد می‌کند زمانی که اکثر مخاطبان شما آنلاین می‌باشند پست کنید:

ممکن است درک بلند مدت از فعالیت فالوورهای خود زمان بر باشد، اما مهم است که مطمئن شوید زمانی که اکثر مخاطبان شما آنلاین می‌باشند، پست را منتشر می‌کنید.

اگر از پروفایل بیزینس  اینستاگرام استفاده می‌کنید، می‌توانید Insights اینستاگرام خود را بررسی کنید تا متوجه شوید که فالوورهای شما در روز هفته و زمان روز چه زمانی بیشتر فعال می‌باشند. هنگامی که ساعات پست گذاری ایده آل خود را مشخص کردید، همچنین می توانید پست های اینستاگرام را از قبل برنامه ریزی کنید تا اطمینان حاصل کنید که به طور مستمر محتوا با کیفیت بالا منتشر می کنید. یعنی شما با چینش یک برنامه هفتگی طبق آمار های فعالیت فالوور های خود، بازدید بالایی در محتوا های خود دریافت می‌کنید.

2-ریلز آزمایش کنید.

چندین مطالعه نشان داده‌اند که عکس‌ها نسبت به ویدیوها در اینستاگرام تمایل بیشتری به جذب کلی (یعنی لایک‌ها و کامنت) دارند. در نگاه اول، ممکن است به نظر برسد که عکس‌ها برای تعامل بهتر از ویدیوها به حساب می‌آیند.

با بررسی دقیق تر، ممکن است نتیجه متفاوتی بگیرید. طبق تحقیقات در حالی که عکس‌ها، به‌طور متوسط، لایک‌ها (و مشارکت کلی) بیشتری نسبت به ویدیوها دریافت می‌کنند، ولی ویدیوها کامنت بیشتری نسبت به عکس‌ها ایجاد می‌کنند. در واقع، ویدیوها، به طور متوسط، بیش از دو برابر بیشتر از عکس ها، کامنت دریافت کردند!

مشخص نیست که الگوریتم اینستاگرام برای لایک ها و کامنت ها به یک اندازه ارزش گذاری می‌کند یا یکی بیشتر از دیگری اما از آنجایی که کامنت دادن به تلاش بیشتر کاربر نسبت به لایک کردن نیاز دارد، این امکان وجود دارد که این الگوریتم برای کامنت بیشتر از لایک ها ارزش گذاری کند و پست هایی را که کامنت بیشتری دارند بالاتر از پست هایی با لایک های بیشتر در هوم و اکسپلور رتبه بندی کند.

سال گذشته، اینستاگرام متوجه شد که کاربرانی که ویدیو ها را در اینستاگرام تماشا می‌کنند در یک دوره شش ماهه بیش از 40 درصد افزایش یافته است. با این نرخ رشد، آزمایش ریلز می تواند عالی باشد تا ببینید که آیا تعامل و بازدید ارگانیک شما در اینستاگرام را افزایش می دهد یا خیر.

3- مسابقه برگزار کنید یا دعوت به فعالیت کنید.

سوال پرسیدن یا فراخوانی برای اقدام یکی از راه های سرگرم کننده برای تشویق فالوورهای شما به تعامل با پست های اینستاگرام شم به شمار می‌آید.

برخی از دعوت هایی که می‌توانید امتحان کنید عبارتند از:

  •   برای برنده شدن در مسابقه زیر همین پست نظرات خود را بنویسید.
  •   برای ورود به مسابقه، کافی است دوستتان را در زیر این پست تگ کنید تا با کامنت گذاشتن هر دو برنده جایزه بشوید.
  • برای برنده شدن جایزه دوستتان که به این نوع محتوا علاقه منده تگ کنید.
  • چه چیزی در لیست مطالعه کتاب شما در این هفته وجود دارد.
  •  پیشنهادات کتاب خود را در زیر این پست کامنت کنید تا فرصتی برای برنده شدن یک کتاب رایگان انتخابی خود از تیم ما داشته باشید.

در حالی که مسابقات هدایا معمولاً نظرات بیشتری نسبت به پست‌های معمولی ایجاد می‌کنند، سعی کنید چند ماه بین هر مسابقه فرصت دهید تا همه چیز سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز باشد.

4-تولید محتوا توسط کاربران را رعایت کنید.

تولید محتوا توسط کاربران را بررسی کنید

تولید محتوا توسط کاربران را بررسی کنید

مدیریت محتوای تولید شده توسط کاربر می تواند آن کاربران را ترغیب کند تا با آن محتوا تعامل کنند و به اشتراک بگذارند. از آنجایی که الگوریتم اینستاگرام روابط کاربران را هنگام رتبه‌بندی محتوا در فید هوم آن‌ها در نظر می‌گیرد، ایجاد روابط با کاربران شما از طریق اینستاگرام نیز ممکن است به رتبه بالاتر محتوای شما در فیدهای هوم آن‌ها کمک کند.

جدا از بازدید ارگانیک، محتوای تولید شده توسط کاربر 35 درصد بیشتر به یاد ماندنی تر و 50 درصد بیشتر از رسانه های سنتی و سایر محتوای غیر تولید شده توسط کاربر قابل اعتمادتر به حساب می‌آید. این موضوع محتوای تولید شده ارگانیک توسط کاربر را به یک استراتژی ارزشمند تبدیل می کند.

سخن پایانی

هدف اصلی اینستاگرام (و اکثر پلتفرم های مشابه شبکه های اجتماعی) این است که کاربران را خوشحال و سرگرم کند و به آنها اجازه دهد از این تجربه لذت ببرند. شما به عنوان یک کسب و کار باید همیشه مخاطب های خود را آنالیز کنید و با استفاده از نتایج بدست آمده کسب و کار خود را گسترش دهید.

شما با استفاده از سایت عرفی شده یعنی سایت خرید فالوور اینستاگرام که سرور های تخصصی آن ها با استفاده از آخرین الگوریتم های اینستاگرام باعث افزایش ویو پست و استوری های شما می‌شوند و به راحتی روز به روز از رقبای خود جلوتر می‌افتید.

اگر به دنبال افزایش ویو پست هایتان هستید میتوانید با خرید ویو اینستاگرام بهترین هارا برای خودتان رقم بزنید

منبع مقاله

فهرست