بهترین زمان انتشار پست
5/5 - (2 امتیاز)

5 دستور افزایش فالوور واقعی اینستاگرام که معجزه می کند

-کاش ترفندی داشتم که با آن به 100k فالوور برسم.

-اینجا را ببین این کاربر یک میلیون فالوور دارد. کاش می دانستم چه می کند که این همه فالوور دارد؟

آیا این ها سوالاتی هستند که شما هم مدام در ذهن خود از خودتان می پرسید؟ آیا می خواهید پاسخ این سوالات را داشته باشید؟ اگر این طور است در این مقاله با ما همراه باشید، ما شما راهنمایی می کنیم تا به پاسخ تمام این سوالات برسید.

یک – سعی کنید به صفحه اکسپلور راه پیدا کنید

در اینستاگرام علاوه بر صفحه هوم که در آن شما پست های افرادی که آنها را فالو می کنید را دارید، یک صفحه دیگر با عنوان اکسپلورر دارید.

صفحه اکسپلور دقیقا پست های صفحات فالو شده را نمایش نمی دهد بلکه مواردی که شما قبلا سرچ کرده اید یا ویدئو های مرتبط با مواردی که شما قبلا آنها را لایک یا سیو کرده اید را نمایش می دهد.

همچنین باید بدانید پست های آن(صفحه اکسپلور) در اینستاگرام برای هر کسی کاملا منحصر به فرد است و با توجه به لایک ها، سیو ها و فالو هایی که انجام داده است تعیین می شود.

با توجه به اینکه اگر پیج تان در این صفحه وارد شود برای افراد غیر از فالوور هایتان هم نمایش داده خواهد شد پس این می تواند یکی از راه های خوب برای جذب فالوور های بیشتر باشد.

ورود به صفحه اکسپلور بحثی است که خود یک مقاله جدا می طلبد ولی ما به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم: استفاده از هشتگ های کاملا مرتبط با محتوای آن، توجه به اینکه مخاطبانتان چه محتوایی را لایک می کنند و به چه چیزی اهمیت می دهند و بازتولید محتوای دلخواه مخاطب و… .

دو – بهترین زمان برای انتشار پست هایتان را پیدا کنید

بهترین زمان انتشار پست

بهترین زمان انتشار پست

اینکه شما پست هایتان را دقیقا باید در چه ساعتی در پیج تان قرار دهید تا بیشترین بازدید را بگیرد، قانون و قاعده مشخصی ندارد و از هر صفحه اینستاگرام به صفحه دیگر متفاوت است ولی آنچه مهم است، اینست که بدانید اگر محتوایتان را در ساعت مناسبی پست کنید، بازدید و فالوی بیشتر و بهتری نصیبتان می کند.

حال چگونه باید بفهمید که چه ساعتی مناسب ترین زمان ارسال پست شماست؟ یکی از راه های آن می تواند این باشد که بفهمیم فالوورهایتان در چه ساعاتی بیشتر آنلاین هستند؟ با استفاده از تنظیمات صفحه اینستاگرام خود میتوانید ساعاتی که بیشترین فالوور آنلاین در صفحه تان دارید را پیدا کنید و محتوایتان را در همان ساعت ها پست کنید.

سه – تعامل با مخاطبان و بالا رفتن از پله های ترقی

ایجاد تعامل مداوم، سازنده و مستمر با مخاطب می تواند به ارتقای پیج شما بسیار کمک کند. برای مثال خوب است صفحاتی که در موضوعات مرتبط با شما کار می کنند را پیدا کنید پست هایشان را ببینید، لایک کنید و برایشان کامنت بگذارید؛ حتی می توانید همان جا از خود و فعالیت پیج خودتان صحبت کنید؛

این یکی از راه هایی است که مخاطبان این پیج ها جذب صفحه شما نیز می شوند. برای اینکه مخاطبان را مایل به صحبت و کامنت کنید می توانید از پست هایی استفاده کنید که در آن نظر مخاطب پرسیده می شود مثل استفاده از میم ها یا تصاویر یا اسکرین شات از کامنت های افراد در توییتر یا در خود اینستاگرام و پرسیدن نظر مخاطبان درباره آن ها.

چهار- از محتوای همیشه سبز استفاده کنید

در دنیای تولید محتوا یک بحث بسیار مهمی وجود دارد که شما باید به آن دقت داشته باشید و آن طول عمر یک محتواست.

هر محتوایی که از جانب شما تولید می شود یک تاریخ مصرفی دارد و برای همیشه دارای مخاطب نیست. بهتر است زمانی که دارید محتوایی تولید می کنید به این نکته دقت کنید که محتوایتان تا چه زمانی ممکن است مخاطب داشته باشد و اگر بتوانید محتوا را هر چند یک وقت آپدیت کنید تا مناسب مخاطب باشد، این محتوا اصطلاحا محتوای همیشه سبز نام دارد.

برخی از محتواهای تولید شده تاریخ مصرف بسیار طولانی دارند و همواره و برای سال های سال می توانند مورد استفاده مخاطبان قرار گیرند؛ مثل محتواهای آموزشی که در واقع دارند یک مطلب علمی را توضیح می دهند یا هر چیز آموزشی دیگری را آموزش می دهند.

برخی از محتواهای تولید شده نیز تاریخ مصرف کمتری دارند؛ به طور مثال پست هایی که مربوط به مسائلی هستند که ترند شده و فعلا مخاطبان به دنبال آن هستند مثل نوع خاصی از آرایش، سبک زندگی و… البته که برخی موارد نیز هستند که تاریخ مصرف آن ها بسیار کوتاه تر در حد یک یا دو روز است مثل پست های که برای مناسبت های مختلف از جمله سال نو، اخبار روز و … در فضای مجازی قرار می گیرند.

اگر محتویات آن به طور کلی تاریخ گذشته شده و دیگر مخاطبی ندارد می توانید آن را از صفحه تان حذف کنید یا در صورت امکان آپدیت کنید و به این شکل یک محتوای همیشه سبز داشته باشید.

پنج – از گزینه خرید فالوور استفاده کنید

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

اگر در ابتدای کار هستید و هنوز مخاطب چندانی ندارید تا محتوای شما را ببینند شما می توانید از گزینه ی خرید فالوور استفاده کنید. گزینه خرید فالوور واقعی اینستاگرام، یک گزینه آسان، به صرفه و اقتصادی برای شماست تا در ابتدای کارت استارت بهتری بزنید.

مشاهده تعداد فالوورهای بیشتر در صفحه شما هم باعث اعتماد به نفس بیشتر خودتان می شود و هم اعتبار پیجتان را بهتر می کند.

جمع بندی

به خاطر داشته باشید که فالوورهای شما فقط یک عدد نیستند آن ها افرادی هستند که شما به عنوان اینفلوئنسرها می توانید حتی در سبک زندگی شخصی آن ها نیز تاثیر گذار باشید.

خلاصه کلام این که مطمئن باشید اگر برای زمانی که مخاطب در پیج شما میگذراند ارزش قائل باشید و محتوای شما ارزشش را داشته باشد افراد آن را دنبال خواهند کرد و آن محتوا به دست افراد بیشتری خواهد رسید.

راه های گفته شده در مقاله را نیز به خاطر بسپارید که به شما در مسیر جذب بهتر افراد کمک خواهد کرد.

منبع مقاله

فهرست