جذابیت خرید
5/5 - (2 امتیاز)

چرا خرید فالوور برای افراد جذاب تر از قبل می شود؟

آیا به تازگی پیج اینستاگرام خود را باز کرده اید؟ آیا کسب و کار اینترنتی خودتان را به تازگی راه اندازی کرده اید ولی به اندازه کافی فالوور ندارید و دیده نمی شوید؟ هرکسی که وارد فضای مجازی می شود، کسب وکاری را آغاز می کند یا پیج آموزشی را راه اندازی می کند به امید دیده شدن توسط افراد مختلف هست.

تولید کردن هر محتوایی بدون دیده شدن و جذب فالوور کاری بی فایده به نظر می رسد. جذب کردن افراد مختلف برای فالو کردن پیج شما به مرور زمان و با محتوایی که تولید می کنید زمان بسیار زیادی لازم دارد، حداقل یک سال، ولی خبر خوب این است که را ههای کوتاه تری هم برای داشتن فالوور های بیشتر، و بیشتر دیده شدن هست، و یکی از آن راه ها خرید فالوور اینستاگرام است.

این روزها افراد بسیاری در اینستاگرام برای جذب فالوور های بیشتر اقدام به خرید فالوور می کنند. ما به شما کمک می کنیم با خرید فالوور مخاطبان بیشتری داشته باشید.

حتما شما نیز حس اعتماد و کنجکاوی عجیبی که برای دیدن پست هایی که ویو، لایک و فالوور بالایی دارند را تجربه کرده اید! بله شما هم با خرید فالوور،لایک و ویو از وب سایت ما خواهید دید که چگونه عطش افراد برای بازدید از صفحه شما بیشتر می شود. 

                      دیده شدن، مهم ترین پیامد خرید فالوور اینستاگرام

Buy followers to be seen

برای دیده شدن فالوور بخرید

خرید فالوور کاریست که حتی سرشناس ترین و مشهورترین های اینستاگرام هم انجامش می دهند؛ چرا؟ چون دیده شدن، دوست داشته شدن و گرفتن کامنت از مهم ترین عوامل گسترش کسب و کار آن هاست. شما هم اگر سعی در دیده شدن دارید باید افزایش دادن فالوور ها ،کامنت ها، لایک ها و ویو های خود را در اولویت بگذارید. واقعیت اینست که شما با تعداد فالوور کم شانس کمتری برای دیده شدن دارید و این شانس، با بیشتر شدن تعداد فالوورها بیشتر می شود.

پیج اینستاگرام شما مغازه ای با میلیون ها مشتری بالقوه  

اگر کسی به شما بگوید مغازه ای هست که هر روز افراد بسیاری از مقابل این مغازه عبور می کنند می توانند به طور بالقوه مشتریان این مغازه باشند؛ آیا شما مایل هستید این مغازه را داشته باشید؟ بله، البته که حتی اگر درصد کمی از این افراد را به مغازه شما بیایند باز شما تعداد قابل توجهی مشتری خواهید داشت.

این پلتفرم اینستاگرام است که با میلیون ها نفر کاربر این امکان را برای شما فراهم کرده که مغازه یا همان پیجی را داشته باشید که هر روز افراد زیادی از مقابلش عبور می کنند و می توانند مشتری آن باشند. افرادی که داخل مغازه شما می آیند در واقع فالوور های شما هستند که احتمالا آنچه شما در مغازه یا همان پیجتان دارید خوششان آمده و وارد می شوند.

حال شما اگرمغازه یا همان پیجی را دارید که می خواهید توجه افراد بیشتری را جلب کند باید فالوور هایتان را افزایش بدهید؛ این کار البته تخصص ماست، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا با کمترین هزینه ممکن تعداد فالوور هایمان را افزایش بدهید و تعداد لایک و کامنت های پیجتان را بالا ببرید.

اینستاگرام محبوب، پلتفرمی با بیشترین کاربر ایرانی

همان گونه که می دانید در ایران تنها شبکه ی اجتماعی که شما بدون نیاز به پشت سر گذاشتن فیلترینگ می توانید در آن فعالیت کنید، اینستاگرام است؛

همین موضوع سبب شده اینستاگرام هم برای افرادی که صاحب کسب وکار در فضای مجازی هستند جای مناسبی باشد و هم کسانی که برای سرگرمی و وقت گذرانی به اینستاگرام می آیند؛ و اینجاست که معجزه اتفاق می افتد و صاحبان کسب وکار به همان نسبت که بتوانند افراد مختلف را جذب محتوای صفحه خود کنند می توانند از فروش محصولاتشان به این افراد سود ببرند.

این کار قطعا مستلزم دانستن شیوه هایی که است که با آن بتوان این افراد یا فالوور ها را به فالو کردن پیج ترغیب کرد. 

       خرید فالوور، خرید اعتبار برای پیج اینستاگرامی

خرید فالوور خرید اعتبار پیج

تصور کنید که در حال زیر و رو کردن پیج های مختلف برای خرید یک دست لباس هستید. به پیج هایی می رسید با محتوای تصویری تقریبا مشابه ولی با تعداد فالوورهای متفاوت؛ حال سوال ما از شما اینست، شما به کدام یک از پیج ها اعتماد می کنید؟ بله در اکثر چنین مواقعی ما به پیج هایی با تعداد فالوور بالاتر اعتماد می کنیم و در این پیج ها گاهی حتی ناخودآگاه مواردی را برای خرید ترجیح می دهیم که به طور مثال لایک های بیشتری دریافت کرده باشند یا کامنت های بیشتری از آن تعریف کرده باشند.

علت این امر به این موضوع برمی گردد که ما به افرادی که پیش از این خرید را انجام داده اند و نسبت به خوب بودن خریدشان با لایک و کامنت و فالو واکنش داده اند اعتماد می کنیم. شما می توانید پیج خرید لباس را به هر پیج دیگری تعمیم دهید. اینجاست که می توان گفت فالوور ها ولایک وکامنت های ایشان به پیج شما اعتبار بخشیده است.

چگونه فالوور بخریم

خرید فالوور می تواند از طریق وب سایت های معتبر انجام گیرد. ما از طریق وب سایت مان می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.

ما تیم متخصص و پشتیبانی کارآمدی داریم که با تجربه چند ساله در این زمینه می توانیم به یاری شما بیاییم. شما می توانید موارد مختلفی را از قبیل لایک، کامنت، فالوور و ویو را به ما سفارش دهید و در اسرع وقت سفارشتان را دریافت کنید. برای افزودن فالورها به پیج شما هیچ پسوردی را نمی گیریم وتنها آدرس آیدی کافی خواهد بود.

افزایش فالوورهای پیج خودتان را به ما بسپارید و تنها روی کسب و کار و تولید محتوای پیجتان تمرکز کنید.   

منبع مقاله

 

فهرست