لایک ارزان و ایرانی را از ما بخواهید
4.9/5 - (18 امتیاز)

آیا خرید لایک می‌تواند در رشد پیج اینستاگرام ما موثر باشد ؟

حساب کنید کلی پیج اینستاگرام میلیونی دارید با کلی کاربر فعال و کامنت، درآمدی عالی و خوب بدون هیچ دغدغه‌ای، اما از قضا یک روز صبح که بلند میشوید از خواب متوجه میشوید که هیچ خبری از پیچ میلیونی شما نیست و عملا صفحه پیج اینستاگرام شما با کلی محتوا نابود شده است.

چه حسی در آن موقع به شما دست خواهد داد؟ شک نکنید که مانند یک آب سردی است که به یکباره روی سر شما فرو بریزد.

برای پیدا کردن مشکل باید فکر کنید که کجای راه را اشباه آمدید که صفحه اینستاگرام شما به کلی از بین رفته است.

ایا از پست های بی کیفیت استفاده کردید آیا استراتژی نادرست محتوا به کار گرفتید یا که…… اما یکی از دلایل مهمی که باعث شده است این اتفاق ناگوار رخ بدهد خرید لایک اینستاگرام برای پیچ تان آن هم بدون هیچ فکر و دقت کافی است.

پس اگر شما هم قصد این را دارید که برای پیچ اینستاگرام خود لایک خریداری کنید تا میزان فالوور خود را بالا ببرید به شما این پیشنهاد را دارم که فعلا دست نگه دارید چون خرید لایک به همین آسانی که شما فکر میکنید نیست.

خرید لایک برای پیچ اینستاگرام مانند یک تیغ دو لبه می‌ماند اگر به این موضوع دقت نکنید که از کجا می‌خرید و چگونه استفاده می‌کنید و با چه ترفند و ایده‌هایی روی این موضوع متمرکز می‌شوید میتواند موجب سقوط شما شود .

ممکن است پیچ اینستاگرام خود را  برای همیشه از دست بدهید اما چطور ممکن است این اتفاق برای پیچ شما رخ دهد.

اینستاگرام از کجا می‌فهمد که شما لایک کیلویی خریداری کرده‌ایم؟

 با ما همراه باشید که به این سوال شما پاسخ دهیم.

آیا خرید لایک برای پیج اینستاگرام به پیشرفت پیج ما کمکی خواهد کرد یا خیر؟

دلیل این قضیه که ما این عنوان را برای مقاله خود به کار بردیم این بود که در اینستاگرام قربانی های زیادی هستند که با استراتژی غلط در خرید پنل لایک اینستاگرام پیچ اینستاگرام خود را بر باد دادند و با میلیون ها کاربر که سال ها برایشان زحمت کشیدند را نابود کردند.

 طمع در ذات انسان است هرچه بیشتر داشته باشد خواهان پول بیشتری است پس حداقل شما از آن به درستی استفاده کنید این را فراموش نکنید که هر مزیتی معایب خود را  هم دارا است.

چطور لایک برای پیچ اینستاگرام خود بخریم

با هر بار خرید کردن به هر تعداد باید شما نیز منتظر بالا رفتن لایک در صفحه اینستاگرام خود باشید این کار شما باعث این خواهد شد که لایک های بیشتری در اکسپلورر ظاهر شود و بازدید از پیج اینستاگرام شما افزایش پیدا کند، در بعضی از پنل ها با خرید هر بسته لایک تا 50 درصد بیشتر از حجم خریداری شده  نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید لایک برای پیچ‌ها پیشنهاد می‌شود که از حالت خصوصی خارج شود و به صورت عمومی توسط مخاطبان قابل دیدن نیز هستند. اما اگر پیچ اینستاگرام شما اختصاصی است قید خرید لایک را برای ان بزنید.

خرید لایک برای پیج اینستاگرام شما چه فوایدی می‌تواند داشته باشد

تاثیر خرید لایک را باید مانند خرید فالوور در نظر بگیریم اگر واقعا فالوورهایی که خریداری میکنید واقعی باشند موجی از کاربران جدید را به صفحه اینستاگرام شما روانه کنند که باعث افزایش اثر بخشی صفحه پیج اینستاگرام شما میشوند.

اما ما چرا افزایش فالوور را از قبل خرید لایک پیشنهاد می‌کنیم

این دیگر یک ترفند خواهد بود به همین دلیل همزمان با خرید فالوور اقدام به خرید لایک نیز بکنید این کار شما باعث یک تعادل بین افزایش لایک و همچنین افزایش فالوور نیز خواهد شد یادتان باشد که زیاد روی در انجام هر کاری مضرات خود را به دنبال خواهد داشت.

یادتان باشد که از پست گذاری جدید فراموش نکنید چون اگر پستی از جانب شما انتشار پیدا نکند صفحه اینستاگرام شما را به عنوان فیک شناخته و حذف می‌کنند.

انجام روش های بالا ایجاد تعادل میان فعالیت عادی و ارسال پست های شما برای افزایش شانس دیده شدن در نتایج اکسپلورر را منجر خواهد شد و در نهایت با فالوورهای واقعی که از اکسپلور وارد میشود می‌توانید ادعای یک صفحه اینستاگرام را داشته باشید.

برای شناخت با روش های ایجاد یک استراتژی تولید محتوا برای صفحه اینستاگرام مقاله آموزش تولید محتوا را در اینستاگرام به شما توضیح داده شده من به شخصه به شما این پیشنهاد را دارم که همزمان هم فالوور و هم لایک خریداری کنید و به صورت یک قطره چکان به پیج اینستاگرام خود بگذارید وبا این راه حل شانس معروف شدن خود را بالا ببرید.

معایب خرید فالور برای پیج اینستاگرام

معایب خرید فالوور

معایب خرید فالوور

 

  1.   حذف صفحه اینستاگرام شما
  2.   اهمیت تعامل کاربر و اکسپلورر

حرف آخر

 در این مقاله  سعی شد که درباره خرید لایک اینستاگرام می‌تواند به رشد پیج شما موثر باشد یا خیر صحبت کردیم.

هر آنچه که در این مقاله گفته شد صرفا فقط یک پیشنهاد بوده است و قرار نیست که هر آن چیزی که گفته شد را در خرید فالوور و لایک در پیج اینستاگرام خود انجام دهید.

ابتدا به دقت فکر کنید و یک برنامه و تقویم و همچنین از روش‌های بالا می‌توانید به صورت قطره چکان اما با خرید فالوورهای واقعی اقدام کنید دنبال ربات های که با عناوینی مثل خرید لایک استوری، خرید لایک ارزان و غیره…. که به دنبال خالی کردن جیب شما هستند و خطر مسدود شدن صفحه اینستاگرام شما را بالا می‌برند نباشید این را بدانید که به کار گیری از ربات در هر پلتفرمی به راحتی قابلیت شناسی و مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد.

 

فهرست