فالووینگ های خود را مدیریت کنید
5/5 - (10 امتیاز)

روش های موثر رسیدن از 10 هزار به 100 هزار فالوور

داشتن 100000 فالوور اینستاگرام یک نقطه عطف رایج شبکه های اجتماعی است که کسب و کارها هنگام ساختن یک نام تجاری یا برند به سمت آن تلاش می‌کنند. برای برخی، رسیدن به این سطح نشان می دهد که شما پتانسیل این را دارید که یک تأثیرگذار آنلاین جدی در صنعت خود باشید.

با این حال، با افزایش اینفلوئنسر مارکتینگ، کاربران اینستاگرام گاهی اوقات لیستی از فالوورهای بالقوه را خریداری می کنند به این امید که حداقل بخشی از این افراد به اکانت خود توجه کنند.

شما در سایت خرید فالوور اینستاگرام می‌توانید با توجه به نیاز کسب و کار خود اقدام به خرید فالوور واقعی صددرصد تضمینی ایرانی انجام دهید. این است با سابقه درخشان و موفق در حوزه خدماتی اینستاگرام توانسه است رتبه یک گوگل در خرید فالوور کسب کند. شما با مراجعه به این  سایت می‌توانید حتی با خرید پیج واقعی نیز کسب و کار خود را شروع کنید و این کار باعث سبقت از رقیب های خود می‌شود.

این یک مسیر بسیار ایمن تر و بدون سختی برای رشد فالوور های اجتماعی شما به حساب می‌آید. با اقدام  این حرکت پیج اینستاگرامی شما به دلیل داشتن فالوور بالا به تمام فالوینگ های فالوور های که خریده اید پیشنهاد داده می‌شود و باعث افزایش پروفایل ویزیت و تعامل با استوری و پست های شما می‌شود.

ولی اگر از افرادی باشید که بخواهید بدون هزینه کردن رشد کنید به ادمه مقاله بپردازید. در ادامه این مقاله به چهار نکته مهم که به شما کمک می‌کند به راحتی از 10 هزار به  100 هزار فالوور در اینستاگرام برسید.

4 روش افزایش فالوور از 10 هزار به 100 هزار

1- مدیریت فالووینگ های خود

فالووینگ های خود را مدیریت کنید

فالووینگ های خود را مدیریت کنید

بدون تردید همه شما در این مدت رشد خود افرادی را در اینستاگرام فالو کرده اید یا محتوای آن ها را دنبال کرده‌اید. ولی در اکانت های که برای رشد کسب و کار ساخته می‌شود باید فالوینگ های خود را مدیریت کند. الگوریتم های اینستاگرام بر روی فالووینگ های نیز حساس می‌باشد.

شاید شما نیز تجربه کرده‌اید که با فالو کردن افراد در اکسپلورر شما پست هایی نشان داده می‌شود که علاقه‌ای به آن ها ندارید. این پست ها از طرف فالووینگ های شما برای شما پیشنهاد داده می‌شود و اگر شما این مدل فالووینگ ها را مدیریت نکنید موجب کم شدن جذب فالوور برای پیجتان می‌شود. در زیر دو نکته ارائه می‌شود و اعداد این دو نکته به صورت نسبی است چون این اعداد از طریق آزمایش های مختلف بر روی انواع پیج به دست آمده:

1-اگر بین  10000 تا  50000 فالور داشته باشید می‌توانید بین 300 تا 400 فالویینگ داشته باشید.

2-اگر بین   100000 تا  50000 فالور داشته باشید می‌توانید بین 150 تا  200 فالویینگ داشته باشید.

2-پست گذاری

بیشتر کاربرانی که در اینستاگرام وجود دارند بر این باور می‌باشند که نوع و تعداد پست گذاری از اول تا آخر اینستاگرام یعنی تا یک میلیون فالوور هم این چرخه راد ادامه می‌دهد ولی به این سادگی نیز  نیست. الگوریتم اینستاگرام برای هر بازه فالوور یک ویژگی های خاصی ارائه می‌دهد.

پست گذاری نیز به این روال می‌باشد یعنی تعداد پست های که در یک روز منتشر می‌کنید به این روال باید باشد.

  •   پیج های بلاگری و واینری از 10 کا تا  50 کا← هفته‌ای  4 پست. ، از 50 کا تا  100 کا ←هفته‌ای  3 پست .
  •   پیج های آموزشی از شروع تا 100 کا ←هفته‌ای 4 تا  5 پست.
  •   پیج های فکت و اطلاعاتی از  10 کا به بالا ← روزی  2 پست به بالا.
  •    پیج های فروشگاهی بعد از 5 کا اگر محصولات زیادی دارد روزی 2 پست در غیر این صورت روزی یک پست.

3- اینفلوئنسرها کسب و کار خود را شناسایی کنید و با آنها تعامل کنید.

3- اینفلوئنسرها کسب و کار خود را شناسایی کنید و با آنها تعامل کنید.

اینفلوئنسرها کسب و کار خود را شناسایی کنید و با آنها تعامل کنید.

اینفلوئنسرهای برتر در حوزه تخصصی مربوطه خود را پیدا کنید و آنها را دنبال کنید پست های اینستاگرام آن ها را زیر نظر داشته باشید و از کامنت های پست آن ها نیاز های مخاطب های هدف را بررسی کنید

. سپس در گفتگو های کامنت مشارکت کنید. افرادی که فالو می‌کنند و با هم تعامل دارند، به احتمال زیاد در بین مخاطبان هدف شما نیز هستند، و اگر به چیزی که آنها می‌گویند پاسخ دهید، ممکن است یک فالوور جدید از آن جذب کنید.

4- دید پرنده ای از اکانت اینستاگرام خود داشته باشید.

یک قدم به عقب بردارید و نگاهی گذرا به پیج اینستاگرام خود به ‌عنوان یک کاربر بیاندازید . شروع کنید از خودتان سوال پرسیدن که آیا همه چیز مرتب است؟ آیا نظم دلخواهتان برقرار شده در پیج؟ آیا به عنوان کاربر تم پیج یا کاور های ایلایت و پست ها شما را جذب می‌کند؟ شما با این گونه سوال پرسیدن از خودتان شاید خیلی از مشکلات کوچک که دست و پای رشد پیج را گرفته است، آشکار می‌شود و شما به حل این مشکل می‌پردازید.

سخن پایانی

داشتن 100 هزار فالوور در اینستاگرام یعنی یک معروفیت متوسط در دنیای مجازی و یک موفقیت بزرگ در هر کسب و کار چون شما با استفاده از این تعداد فالوور به راحتی آمار فروش بالا می‌توانید داشته باشید. هر چقدر در اینستاگرام رشد کنید در الگوریتم های اینستاگرام راحت تر پیش می‌روید و اگر هم روزی از الگوریتم های اینستاگرام در بیاید باز هم شما دارای قدرت فالوور های خود را دارید فقط آمار جذبتان پایین می‌آید.

فهرست