با خرید پیج از اتلاف وقتت جلوگیری کن
5/5 - (1 امتیاز)

چگونه با خرید پیج می‌توانیم در کسب و کار خود پیشرفت کنیم؟

از گذشته‌های دور موارد و راه‌های مختلفی برای شروع یک بیزینس و تجارت وجود داشته است اما امروزه بازار بیزنس‌های اینترنتی بسیار داغ بوده و حتی کیفیت و تسریع در عمل اینگونه کسب و کار سبب شده است تا به یک بخش جدا نشدنی در زمینه فعالیت‌های تجاری تبدیل شود.

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مزایای بسیار زیادی دارد چرا که در این هنگام شما بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های بالا برای اجاره و یا خرید مغازه،چیدمان ،دکور و سایر هزینه‌های جانبی با هر میزان سرمایه می‌توانید صرفا با راه اندازی و یا خرید پیج کسب و کار خود را شروع کرده و رونق ببخشید.

در این میان خرید یک پیج اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا در کسب و کار خود پیشرفت کنید.

در واقع شاید این سوال در ذهن مخاطب شکل بگیرد که چگونه با خرید پیج می‌توانیم در کسب و کار خود پیشرفت کنیم؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به مزایای خرید پیج وراه‌های پیشرفت از طریق آن را بیان کنیم.

خرید پیج از سایت‌ها و افراد مطمئن یکی از بهترین و سریع‌‌ترین‌ راه‌ها در جهت بالا بردن تعداد دنبال کنندگان و همچنین فروش بیشتر در خصوص کسب و کار‌ها میباشد.

در زمانی که شما به خریدن پیج رو می‌آورید یک اکانت با تعداد فالوور بالا را تهیه می کنید.

در واقع مهم‌ترین مزیت خرید پیج اینستاگرامی با کیفیت به دست آوردن فالور‌های عمده و زیاد بدون صرف وقت میباشد. این فالوور بالا و یک باره مزایایی زیادی برای شما خواهد داشت از جمله این که: 

۱.موجب صرفه جویی در وقت شما برای جذب مخاطب می‌شود

با خرید پیج از اتلاف وقتت جلوگیری کن

با خرید پیج از اتلاف وقتت جلوگیری کن

 در حقیقت ممکن است شما با تاسیس پیجی نوپا ماه‌های زیادی را برای جذب مخاطب صرف کنید و حتی در این میان هزینه‌های بالای تبلیغات و تبادل را نیز متحمل شوید ولی به نتیجه مطلوب خود دست پیدا نکنید.

خرید پیج سبب شده هدر رفت وقت به حداقل خود رسیده و شما به یکباره تعداد بالایی مخاطب و در بطن آن متقاضی خرید محصول را به دست آورید.

۲. سبب افزایش تعامل پیج و در نتیجه پیشرفت در کسب و کار می‌شود

 یک پیج اینستاگرام واقعی با تعداد فالور‌هایی که دارد سبب میشود تا پست‌های شما وارد اکسپلور شود.

در حقیقت وارد شدن به اکسپلور باعث شده تا پست و استوری‌های شما لایک و ویو بیشتری بگیرد و افراد بیشتری از این طریق پیج شما را فالو نمایند.

۳.فالور بالا سبب اعتماد بیشتر مشتریان می‌شود

کسب اعتماد مشتری ها با افزایش فالوور

کسب اعتماد مشتری ها با افزایش فالوور اینستاگرام

زمانی که تعامل در یک پیج بالا باشد و افراد زیادی برای شما کامنت بگذارند و یا پست و استوری‌های شما را برای دیگران ارسال کنند به تدریج کسب اعتماد رخ می‌دهد و افراد بیشتری برای خرید کالا و خدمات به شما رجوع می‌کنند.

مسلما به دست آوردن فالوور بالا در مدت زمان کوتاه کار آسانی نیست پس شما می‌توانید با خرید پیج این چرخه را کوتاه کنید زیرا که خرید پیج مساوی است با به دست آوردن فالوور بالا و فالوور بالا برابر است با افزایش تعاملات، لایک، پست ، استوری و کامنت بیشتر و همین نیز سبب کسب اعتماد متقاضی و فروش و پیشرفت در کسب و کار است.

۴.برند شدن در این مسیر

 

یکی از نکات بسیار مهمی که در خرید پیج و تاثیر آن در پیشرفت و رونق کسب و کار اهمیت دارد و حتما باید به آن توجه شود، سابقه پیج است.

اگر سابقه پیجی که قصد خرید آن را دارید با نوع کسب و کار شما یکسان بوده و یا حداقل در مواردی مشابه باشد نتیجه قابل تری  کسب خواهید کرد به عنوان مثال اگر پیج در گذشته در زمینه ابزار آلات صنعتی فعالیت داشته برای ایجاد کسب و کاری مثل لباس بچگانه مناسب نخواهد بود.

همچنین معتبر بودن پیج نیز از موارد انکار نشدنی میباشد؛چرا که اگر پیج در گذشته در کسب و کار‌های خلاف و یا غیر مطمئن و کلاهبرداری فعالیت می کرده همین یک اثر منفی و مضر برای پیج شما خواهد بود زیرا این پیج اعتماد فالور‌های خود را از دست داده است و آن‌ها دیگر شما را دنبال نخواهند کرد و یا اینکه از شما خریدی نمی‌کنند.

در مقابل اگر سعی کنید که یک پیجی را تهیه نمایید که فالور‌های واقعی داشته و همواره در جهت رضایت‌ فالور‌های خود حرکت کرده است چه از طریق پاسخگویی مناسب چه تولید محتوای با کیفیت و مطمئن قطعا نتیجه مطلوب دو برابر خواهد شد.

نکته دیگر فالوور واقعی است. پیجی که قصد خرید آن را دارید باید دارای فالوور واقعی باشد چرا که آن چیزی که سبب رونق و پیشرفت در کسب و کار می‌شود فالوور واقعی است نه فیک.

در واقع فالور‌های فیک شخصیت و هویت مادی و واقعی ندارند. پس در نتیجه امکان خرید کالا و محصولات از طریق آن‌ها محال است و نه تنها فایده‌ای برای پیج نداشته بلکه سبب میشوند تا فالور‌های واقعی نیز پست‌ و استوری‌های شما را به طور منظم مشاهده نکنند.

همچنین الگوریتم‌های اینستاگرام می‌توانند سبب حذف شدن این نوع پیج‌ها نیز شوند.

سخن پایانی

رونق کسب و کار و پیشرفت در تجارت های خانگی و غیر آن امروزه با کمترین هزینه و صرف کمترین وقت قابل تحقق است .

خرید پیج یکی از مهم ترین‌ راه‌هایی است که بسیاری از اینفلوئنسر‌ها و صاحبان کسب و کار به آن رو می‌آورند چرا که از این طریق با حجم بالای فالوور می‌توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف خود دست یابند.

در این میان اگر پیجی را خریداری نمودید که دارای فالوور فیک است به جهت تعامل بیشتر و حفظ پیج سعی کنید فالور‌های فیک آن را آنفالو نموده و از راه‌های صحیح به جذب فالوور مطمئن رو آورید.

دیجی فالوور یکی از سایت‌های بسیار مطمئن و ارزان است که به مخاطب امکان می‌دهد تا با دستیابی به فالور‌های واقعی تعامل پیج خود را افزایش دهد.

منبع مقاله

 

فهرست