چرا باید لایک پست هایمان را افزایش دهیم؟
5/5 - (5 امتیاز)

آموزش افزایش لایک اینستاگرام با 10 ترفند کاربردی

در این مقاله فوق العاده تمام ترفندها و استراتژی ها را برای افزایش سریع لایک واقعی اینستاگرام به شما گفته می‌شود. تمام ترفند های که در این مقاله گفته خواهد شد به صورت تجربی و آزمایش در خیلی از پیج های اینستاگرامی به دست آمده و شما با رعایت این نکات افزایش زیاد لایک را به چشم می‌بینید.

چرا باید لایک های واقعی را در اینستاگرام افزایش دهیم؟

چرا باید لایک پست هایمان را افزایش دهیم؟

چرا باید لایک پست هایمان را افزایش دهیم؟

امروزه در بیشتر پیج های اینستاگرام، صاحبان پیج به دلایل مختلفی مانند برای تاثیر مثبت در بازاریابی و فروش یا محبوبیت بین افراد استفاده می‌کنند. از همه مهمتر همۀ کاربران اینستاگرام تجربه کرده‌اند که اگر یکی از پست های خود تعامل و لایک بالایی داشته باشد تاثیر زیادی در وارد شدن به اکسپلور دارد.

افزایش لایک واقعی اینستاگرام

شما در این لیست ارائه شده 10 تا از کارآمد ترین روش ها و از بدیهی ترین و پیش پا افتاده ترین ها گرفته تا روش های کمتر شناخته شده و بسیار موثر را دریافت خواهید کرد. اگر قصد دارید در این شبکه اجتماعی محبوب شوید، به شما توصیه می کنیم حتی از یک نکته غافل نشوید.

1- تولید محتوای یونیک داشته باشید و از ابزار های اینستاگرام استفاده کنید.

  این تکنیک ممکن است واضح و ساده به نظر برسد، اما برای موفقیت در اینستاگرام ضروری به حساب می‌آید. همیشه به یاد داشته باشید که هدف نه تنها به دست آوردن لایک های واقعی بلکه اطمینان از مستمر  بودن تعامل کاربران جدید که بعد ها از پیج  شما بازدید می‌کنند و آن پست را می‌بینند، در غیر این صورت تمام تلاش شما بی فایده خواهد بود و بسیاری از افراد حتی بعد از مدتی شما را آنفالو می‌کنند. به همین دلیل، همیشه سعی کنید محتوای با کیفیتی را منتشر کنید که بتواند روی کاربر تأثیر بگذارد.

2-اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کنید.

این اولین کاری می‌باشد که پس از ثبت نام اگر اکانت فیسبوک داشته باشید انجام می دهید. حدود 30 درصد از کاربران فیس بوک یک حساب کاربری در اینستاگرام دارند و بسیاری از دوستان شما هم بدشان نمی آید که شما را در اینستاگرام دنبال کنند.

به این ترتیب، شما یک منبع از فالوورهای فعال در پروفایل خود خواهید داشت که پست منتشر شده در اینستاگرام به افراد بیشتر البته به تین فالوور های فعال نشان داده می‌شود. این یک نکته مهم برای الگوریتم اینستاگرام به شمار می‌آید. 

3-لایک، کامنت و فالو

 اگر شما در این پلتفرم با دیگران تعاملی نداشته باشید مطمئن باشید تعامل شما از جمله لایک شما آمار پایین خواهد داشت. تصور کنید شما به یک مهمانی رفته‌اید اگر شما با هیچ فردی ارتباطی برقرار نکنید ، آن ها نیز با شما ارتباطی برقرار نمی‌کنند. اینش شبکه اجتماعی نیز به این شیوه عمل می‌کند. پس شما با فالو ، لایک و کامنت محتوای افراد دیگر تاثیر زیادی در افزایش آمار لایک واقعی شما دارد.

4-به انگلیسی بنویسید.

این روش برای کسب و کار هایی کاربرد دارد که با استفاده از این ترفند می‌خواهند مشتری های نیز از خارج کشور داشته باشند. شما با استفاده از کپشن و بیو پروفایل به زبان انگلیسی کسب و کار خود ، برندینگ یا معروفیت بیشتر را رو به رشد حرکت می‌دهید.

5-هشتگ

هشتگ گذاری مناسب

هشتگ گذاری مناسب

قرار دادن چندین هشتگ وایرال و مرتبط روی عکس شما، لایک ها را به طرز باور نکردنی افزایش می دهد. شما با استفاده هشتگ های میلیونی و مرتبط می‌توانید از طریق هشتگ برای پست های خود تعامل ایجاد کنید.

6- پست در زمان مناسب

  پست گذاری در رمان مناسب یکی از ترفند هایی به حساب می‌آید که بیشتر کاربران بی توجهی می‌کنند. شما می‌توانید برای مثال روز های پنجشنبه و جمعه در تایم های بعد از ظهر محتوای خود را انتشار دهید چون بیشتر کاربران ایرانی در این بازه های زمانی به اینستاگرام مراجعه می‌کنند.

تجربه ثابت کرده است که بیش از انتشار سه پست در روز باعث بیشتر شدن سخت گیری اینستاگرام می‌شود. توصیه ما برای شما در این موضوع استفاده از آمار پیج خودتان می‌باشد.برای مثال اگر به قسمت insight  پیج خود مراجعه کنید و قسمت most active time  را مشاهده کنید به راحتی می‌توانید تایم های پیت گذاری خود را تنظیم کنید.

7- ادد استوری

 این ترفند یکی از ترفند های به حساب می‌آید که با استفاده  از آن به افرادی که از طریق استوری فقط شما را دنبال می‌کنند اطلاع رسانی کنید. زمانی که می‌خواهید پستی را بعد از چند روزی منتشر کنید از طریق امکانات و ابزار های استوری ار  ریمایند استفاده کنید تا با انتشار پشت به کاربرانی که فعال کرده بودند اطلاع داده شود.

8- استفاده از لوکیشن

شما با استفاده از لوکیشن می‌توانید محتوای تولید شده خود را به افراد مناطقی که بیشتر دوست دارید دیده شود نشان دهید. اگر پیج فروشگاهی دارید می‌توانید به راحتی با استفاده از لوکیشن علاوه بر اعتماد سازی برای مشتریان خود در اینستاگرام موجب می‌شود که محتوای شما به افرادی که در اطراف شما یا شهر شما می‌باشند پیشنهاد داده شود.

 9- استفاده از ریلز اینستاگرام

اگر سال 2022 به بعد ویدیو ریلز منتشر نکنید، به احتمال بیشتر فرصت بزرگی که برای رشد افزایشی برند و کسب‌و‌کارتان وجود دارد را، از دست خواهید داد. اینستاگرام با درج ریلز در وسط نوار پایین فید، نشان داده که می‌خواهد تا کاربران بیشتر از این قابلیت استفاده کنند و تولید محتوا به شکل ویدیوهای ریلزی بیشتری بسازند و با ریلیزهای دیگر تعامل داشته باشند. شما با تولید محتوای ریلز که به راحتی وارد اکسپلورر می‌شود ، می‌توانید به راحتی لایک بالایی از کاربران اینستاگرام دریافت کنید .

10- استفاده از سایت خرید فالوور اینستاگرام

سایت خرید فالوور اینستاگرام که با استفاده از تجربه 5 ساله خود و سرور های قوی می‌توانید از طریق خرید لایک تعامل پست های خود را بالا ببرید. یکی از ویژگی های این سایت متنوع بودن  محصولات خدماتی خود به حساب می‌آید. این ایت بعد ارائه خدمات خود دارای پشتیبان متخصص در زمینه اینستاگرام 24 ساعته و هفت روز هفته می‌باشد و به هرگونه از سوالات مشتری های خود در طول شبانه روز پاسخگو می‌باشند.

سخن پایانی

ترفند های زیادی برای افزایش لایک پست های خود وجود دارد ولی در حالت کلی باید شما مستمر در حال تولید محتوای ارگانیک باشد و طبق الگوریتم های اینستاگرام حرکت کنید . ولی از همه آسان ترین راه خرید لایک از طریق سایت معرفی شده می‌باشد چون  بدون هیچ چالشی و طبق آخرین الگوریتم های اینستاگرام می‌باشد.

منبع مقاله

فهرست