چگونه در اینستاگرام اکانت بسازیم
5/5 - (7 امتیاز)

چگونه پیچ اینستاگرام بسازیم؟

اینستاگرام با بیش از یک و نیم میلیارد کاربر امروزه پرچمدار شبکه های اجتماعی به حساب می‌آید که مورد استفاده بیشتر قشر مردم دنیا قرار می‌گیرد و یکی از رایج ترین پلتفرم برای اجرای استراتژی های بازاریابی است.اگر هنوز در این پلتفرم رسانه اجتماعی حساب کاربری ندارید، در ادامه مقاله مراحلی وجود دارد که برای ایجاد یک پروفایل از ابتدا و حضور در اینستاگرام برای ارتقای برند تجاری یا شخصی خود نیاز دارید.

 بیشتر کسب و کار ها امروزه پیج اینستا دارند که رقابت های آن ها بر داشتن فالوور بیشتر است. شما بعد از سپری مراحل زیر با مراجعه به سایت دیجی ممبر فالوور های خود را روز به روز بیشتر کنید و از رقیب های خود پیش بگیرید.

در این مقاله آموزش دقیق ثبت نام در اینستاگرام را در ۱۱ گام به شما ارائه می دهیم. برای درک بهتر نحوه ایجاد و راه اندازی حساب کاربری، اسکرین شات هایی با مثال اضافه کردیم. تنها چیزی که نیاز دارید یک موبایل با دسترسی به اینترنت است.

نحوه ساخت اکانت در اینستاگرام

مراحل ساخت اکانت اینستاگرام به طور کلی برای همه دستگاه ها یکسان است. بنابراین، این راهنما با هر موبایل هوشمندی کار می کند.

3 راه برای ثبت نام در اینستاگرام وجود دارد:

1- با استفاده از شماره تلفن خود

2- با استفاده از ایمیل شما

3- از طریق فیس بوک

گام 1- دانلود اپلیکیشن اینستاگرام برای موبایل                                  

ایجاد یک حساب کاربری اینستاگرام در پلتفرم موبایل بسیار راحت تر است. این برنامه برای اندروید در گوگل پلی و برای IOS در اپ استور به صورت رایگان موجود می‌باشد.

گام 2. مشخصات اولیه

بعد از نصب اپلیکیشن اطلاعات تماس خود را درج می‌کنید. اگر اکانت فیس بوک داشته باشید به راحتی می‌توانید اکانت جدید ساخته شده را با اکانت فیس بوک مشترک کنید. اگر اکانت فیس بوک نداشته باشید می‌توانید با استفاده از شماره تلفن یا ایمیل اقدام به پیج اینستاگرام بشوید.

لطفا هنگام نوشتن اطلاعات تماس خود دقت کنید. اگر مرتکب اشتباه شوید، پیامک یا ایمیلی با کد 6 رقمی از طرف اینستاگرام دریافت نمی کنید و در نتیجه پروفایلی ایجاد نمی کنید.

گام 3. اسم خود را وارد کنید

در مرحله بعد خود را معرفی کنید. نام خود را اضافه کنید تا سایر کاربران بتوانند شما را پیدا کنند. اگر از نام واقعی خود استفاده کنید یا به زبان منطقه خود بنویسید ، پیدا کردن شما توسط مخاطبان راحت تر خواهد بود. اگر شما اشتباهی یک نام را انتخاب کنید ، شما می‌توانید نام خود را به راحتی تغییر بدهید.

گام 4. برای اکانت اینستاگرام خود رمز عبور تعیین کنید.

ایمنی همیشه در اولویت است. هنگام باز کردن اکانت اینستاگرام یک رمز عبور قوی بدهید. از حروف و اعداد در رمز عبور پیج خود استفاده کنید تا هکرها نتوانند آن را بدست بیاورند. افرادی که به این موضوع اهمیت نمی دهند و یک رمز عبور ساده برای اکانت خود قرار می‌دهند، اغلب قربانی هکرها می شوند. در آینده هر وقت احساس کردید که رمز عبور شما قابل حدس به حساب می‌آید ، می‌توانید آن را تغییر دهید.

گام 5. کد 6 رقمی را وارد کنید.

اکنون شما باید تأیید کنید که یک شخص واقعی هستید. در عرض چند ثانیه پیامک یا ایمیلی با کد 6 رقمی برای تایید از طرف اینستاگرام دریافت خواهید کرد. آن را وارد کرده و روی Next ضربه بزنید.

گام 6. نام کاربری اینستاگرام خود را انتخاب کنید.

در این مرحله یک نام کاربری ایجاد کنید. این نام منحصر به فرد برای اکانت اینستاگرام شماست. نام کاربری یا آیدی نکته اصلی که باید رعایت کنید خلاصه نام برند و کوتاه بودن می‌باشد چون اگر از یک نام کاربری بلندی یا سختی استفاده کنید ، یک کاربر موقع جست و جوی کسب و کار شما به مشکل می‌خورد. اگر شما اشتباهی یک نام کاربری را انتخاب کنید ، شما بعد از 14 روز می‌توانید نام خود را تغییر دهید.

گام 7. دوستان وآشنایان فیس بوک خود را در اینستاگرام پیدا کنید.

وقتی شما شش گام قبل را بطور کامل انجام دادید از نظر فنی شما یک اکانت اینستاگرام دارید . هنگام ورود به اکانت خود اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌دهد که افراد یا دوستان فیسبوک خود را در اینستاگرام فالو کنید .ولی شما دکمه skip را بزنید چون این مرحله را بعدا نیز انجام دهید. 

گام 8. دوستان را از مخاطبین پیدا کنید.

در این مرحله نیز مثل مرحله قبل به شما پیشنهاد می‌دهد افرادی که در مخاطبین شما می‌باشند و اکانت اینستاگرام دارند را فالو کنید.

گام 9. عکس پروفایل اینستاگرام خود را تنظیم کنید

اکنون این پلتفرم از شما می‌خواهد عکسی برای  اکانت اینستاگرامتان تنظیم کنید. روی Add Photo ضربه بزنید و یک عکس زیبا و روشن انتخاب کنید که بتواند توجه را به خود جلب کند.

گام 10. رمز عبور را برای پیج ایجاد شده خود ذخیره کنید.

اینستاگرام به شما پیشنهاد می کند که نام کاربری و رمز عبور خود را ذخیره کنید تا مجبور نباشید مدام آنها را هنگام ورود وارد کنید، این کار راحت است و ما آن را برای شما توصیه می کنیم.

گام 11. اکانت های اینستاگرام را به لیست فالوور خود اضافه کنید.

 اکانت های اینستاگرام را به لیست فالوور خود اضافه کنید.

اکانت های اینستاگرام را به لیست فالوور خود اضافه کنید.

اکنون می توانید بگویید اکانت اینستاگرام شما ساخته و راه اندازی شده است. آخرین مرحله این است که افرادی را برای فالو پیدا کنید تا پروفایل شما خالی نباشد.

اینستاگرام به شما پیشنهاد می کند اکانت های محبوب و معروف را دنبال کنید. این مرحله اختیاری به حساب می‌آید و شما می‌توانید بعداً آنها را نظارت کنید و فعلاً با زدن روی Next از مرحله رد شوید.

سخن پایانی

تبریک می‌گویم! شما الان در یک رسانه اجتماعی که دارای یک و نیم میلیون کاربر است اکانت دارید و شما نیز می‌توانید با جذب فالوور از روش های مختلف روز به روز پیشرفت کنید. یکی از راه های جذب فالوور داشتن فالوور بالا است که شما می‌توانید با خرید فالوور با کیفیت از سایت دیجی ممبر این ویژگی رو داشته باشید.

منبع مقاله

فهرست