چگونه پیج اینستاگرام خود را حرفه ای کنیم؟
5/5 - (4 امتیاز)

چگونه پیج اینستاگرام خود را حرفه ای کنیم؟

همه ما اینستاگرام را به عنوان یک رسانه اجتماعی موثر و پر طرفدار می شناسیم. در طی پنج سال اخیر فعالیت کاربران در این رسانه به چند برابر افزایش یافته است. امروزه شاهد کسب و کار های موفق در فضای اینستاگرام هستیم که معمولا به عنوان آنلاین شاپ در این شبکه فعالیت دارند.

این افراد به مرور و با استفاده از تکنیک های جذب فالوور و یا استفاده از راه های میان بر، پیج اینستاگرامی خود را به صورت حرفه ای مدیریت می کنند. هنوز افراد زیادی به دنبال راه هایی برای تبدیل پیج اینستاگرامی خود به یک پیج حرفه ای و افزایش تعداد فالوور ها و فعالیت گسترده و موثر در اینستاگرام هستند.

این افراد بی شک تا کنون راه های زیادی را برای افزایش فالوور و ارتقای پیج اینستاگرامی خود به یک پیج حرفه ای طی کرده اند اما متاسفانه به دلایل مختلف به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند.

اگر شما هم از این دسته از افراد بوده و به دنبال راه هایی برای تبدیل پیج خود به یک پیج حرفه ای هستید مطالعه این محتوای مفید را به هیچ عنوان از دست ندهید.

سایت خرید فالوور اینستاگرام قصد دارد در این مقاله تمامی شیوه های جذب فالوور و راه های تبدیل پیج اینستاگرام به یک پیج حرفه ای را برای شما مخاطبین گرامی بازگو کند.

منظور از پیج اینستاگرام حرفه ای چیست؟

اینستاگرام در ابتدا به عنوان شبکه ای برای سهولت در  ارتباط و سرگرمی کاربران در تمام نقاط دنیا شروع به فعالیت کرد. اما به مرور و با استقبال بی سابقه مردم از این شبکه افراد زیادی به دنبال دیده شدن در اینستاگرام به راه اندازی پیج حرفه ای و شروع فعالیت های گسترده و مستمر در این فضا پرداخته اند که اکنون شاهد این گونه پیج ها با تعداد فالوور های بالا و بازدید های آنچنانی هستیم.

فضای اینستاگرام یک فضای رقابتی بوده و کاربران برای پیشرفت در حرفه خود در این شبکه لازم است تمامی نکات جذب مخاطب و فعالیت موثر را در نظر داشته و مورد استفاده قرار دهند تا بتوانند با دیگر پیج های شناخته شده در حرفه خود رقابت کنند.

باید بدانید که برای رسیدن به این هدف امکان پیشرفت یک شبه وجود نخواهد داشت و فقط از راه صرف زمان، پشتکار و محتوای مفید و البته استفاده از نکاتی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت به این هدف خواهید رسید.

راه های ساخت پیچ حرفه ای اینستاگرام

در ابتدا برای ورود به اینستاگرام به یک ایمیل و یا وارد کردن شماره همراه خود خواهید داشت. پس از انتخاب گذر واژه و نام کاربری خود، پیج شما به عنوان یک پیج جدید در اینستاگرام نمایش داده می شود. اکنون شما یک اکانت ساده دارید که می خواهید آن را به یک اکانت حرفه ای تبدیل کنید.، اما چگونه؟ در ابتدا اشاره کردیم که برای داشتن یک پیج حرفه ای لازم است مدت زمان بیشتری را در اینستاگرام فعال باشید. از ابتدای شروع فعالیت خود تمامی مراحل زیر را انجام دهید:

۱- از یک نام کاربری و پروفایل جذاب استفاده کنید

اولین موردی که مخاطبین شما به آن توجه دارند نام کاربری و تصویری است که به عنوان پروفایل برای اکانت خود امتخاب می کنید. توصیه ما این است که از یک نام کاربری کوتاه و در عین حال ساده استفاده کنید.

در صورتی که در زمینه فروش محصولات یک برند خاص فعالیت می کنید نام برند را برای اکانت خود انتخاب کنید. با این روش مخاطب با سرچ نام برند شما در اینستاگرام خود به پیج شما خواهد رسید. برای انتخاب تصویر اکانت اینستاگرمی خود بهتر است از تصویر محصولات و یا لوگوی برند خود استفاده کنید. این تصویر باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

۲- اکانت خود را بیزینسی کنید

اینستاگرام در آپدیت های جدید خود ویژگی های مفیدی را به این پلتفرم افزوده است. یکی از این ویژگی ها قابلیت تشخیص پیج های مختلف با کاربری های متفاوت است. در صورتی که پیج خود را به یک اکانت بیزینسی (Business Account) تبدیل کنید اینستاگرام برای شما قابلیت های بسیاری نمایش خواهد داد. از جمله این قابلیت ها امکان بررسی آمار بازخورد ها توسط مخاطبان و دیگر قابلیت های مفید خواهد بود.

۳- از یک بیوگرافی موثر استفاده کنی

همانطور که می دانید مخاطبین پس از برخورد با پیج شما در اینستاگرام خود پس از بررسی نام کاربری و پروفایل به بررسی بیوگرافی شما می پردازند. برای معرفی خود و برند ی که در زمینه آن فعالیت می کنید ۱۵۰ کاراکتر در اختیار خواهید داشت. بطور خلاصه و مفید در بیوگرافی خود به معرفی محصول، شرکت و برند مورد نظر پرداخته و سابقه فعالیت حرفه ای خود را شرح دهید. در انتها می توانید برای اطمینان بیشتر مخاطبین خود آدرس محل کار و شماره تلفن خود را نیز در بیوگرافی ذکر کنید.

۴- با کاربران این شبکه تعامل برقرار کنید

در صورتی که تمامی نکات تبدیل پیج خود به یک اکانت حرفه ای را رعایت کرده اما نتوانید با کاربران اینستاگرام تعامل برقرار کنید نباید انتظار پیشرفت و ارتقای پیج خود را داشته باشید.

برای ایجاد تعامل لازم است شما نیز افرادی را دنبال کنید. بهتر است این افراد در زمینه مرتبط با کسب و کار شما فعالیت کنند. سعی کنید زمانی را به لایک پست ها و کامنت گذاری در پیج های دیگر اختصاص دهید. از این طریق کاربران زیادی با پیج شما آشنا شده و شما را دنبال خواهند کرد. یکی دیگر از راه های ایجاد تعامل در اینستاگرام پاسخ دادن به کامنت هایی است که مخاطبین در زیر پست های شما به اشتراک می گذراند. به این نحو اعتماد مخاطب را جذب خواهید کرد.

۵- محتوای یونیک تولید کنید

در صورتی که نتوانید یک محتوای جذاب و یونیک تولید کنید  همه راه هایی که تا کنون برای ایجاد یک پیج حرفه ای به شما پیشنهاد کرده ایم بی تاثیر خواهند بود. اصلی ترین بخش فعالیت یک پیج به صورت حرفه ای در اینستاگرام تولید محتوا است. برای این کار به یک دوربین حرفه ای احتیاج دارید. می توانید از یک گوشی با کیفیت بالا نیز کمک بگیرید. سعی کنید در تولید محتوا خلاق باشید و از ایده های جذاب استفاده کنید.

سلیقه مخاطبین خود را بسنجید و محتوایی را تولید کنید که اطمینان دارید مورد بازخورد مفید کاربران قرار خواهد گرفت. نباید انتظار داشته باشید که در همان ابتدای کار پست ها و محتوای پیج شما با استقبال بسیار زیادی رو برو شود. برای رسیدن به این مرحله لازم است تلاش زیادی انجام دهید.

۶- از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

نقش هشتک گذاری را دست کم نگیرید. سعی کنید با جستجو در پیج رقبای خود هشتک های موثر را پیدا کرده و در زیر پست های خود از این هشتک ها استفاده کنید. با این روش کاربران زیادی بعد از سرچ هر یک از این هشتک ها به پیج شما دسترسی پیدا خواهند کرد.

۷- از ربات و ادمین اینستاگرامی کمک بگیرید

اگر از آن دسته از افرادی هستید که نمی توانید به صورت مداوم در اینستاگرام خود فعال باشید و وقت زیادی برای این کار در اختیار ندارید می توانید از یک ادمین حرفه ای کمک بگیرید تا پیج شما را به بهترین نحو ممکن مدیریت کند و در صورتی که هزینه کافی برای استخدام یک ادمین را ندارید می توانید از ربات هایی که جایگزین ادمین های اینستاگرامی هستند استفاده کنید. این ربات ها تعامل لازم را در پیج شما برقرار کرده و به جای شما در اینستاگرام فعالیت خواهند داشت.

۸- فالوور واقعی اینستاگرام بخرید

ممکن است بخواهید در مدت زمان کوتاه تری پیج خود را به یک پیج حرفه ای ارتقا دهید. توصیه ما به شما خرید فالوور واقعی اینستاگرام است. با این روش شما نیازی به صرف زمان بسیار برای جذب فالوور به طور طبیعی و استفاده از راه های زمان بر و پر هزینه نخواهید داشت.

خرید فالوور واقعی از سایت خرید فالوور اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کنیم. این سایت از معتبر ترین سایت های خرید فالوور و دیگر خدمات اینستاگرامی است که با سابقه فعالیت طولانی مدت خود در این زمینه اعتماد کاربران زیادی را جلب کرده است.

برای بهرمندی از خدمات سایت خرید فالوور اینستاگرام آدرس این سایت را در صفحه گوگل خود جستجو کنید.

منبع مقاله

فهرست