با جذب کاربر در اینستاگرام درآمد خودت و سکه کن
5/5 - (1 امتیاز)

کسب درآمد موفق و مستمر از یکی از بروزترین شبکه های اجتماعی/ اینستاگرام

امروزه کمتر کسی است که نام شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را نشنیده باشد و افراد زیادی به نحوه کار و فعالیت با این شبکه ها آگاهی دارند و دسترسی مناسب هم به تعداد زیادی از این شبکه ها وجود دارد.

در بین تمام آنها، اینستاگرام به دلیل انتشار تصویری و ویدیویی قوی و آنلاین و حضور اقشار مختلف کاربران، به سرعت مورد پسند صاحبان کسب و کار قرار گرفت.

روش جذب افراد

با جذب کاربر در اینستاگرام درآمد خودت و سکه کن

با جذب کاربر در اینستاگرام درآمد خودت و سکه کن

 

امکان ارسال پستهای متنوع در یک پیج، کپشن ها و کامنتها، لینک شدن با پیجهای مختلف، انتشار لایوها و ده ها امکان جذاب دیگر هر فرد حقیقی و حقوقی را مجذوب فعالیت در آن می کند.

تاجران، فروشندگان، مدرسان، مربیان، صنعتکاران، دانشجویان، شرکتها، محصلان، پزشکان، مهندسین و صنوف مختلف جامعه روزبروز به عنوان مخاطبین و کاربران این شبکه به آن افزوده می گردند.

بنابراین شما به هر عنوانی که خواننده این مقاله باشید قطعا از حضور در اینستاگرام و فعالیت در آن (چه به عنوان کاربر و استفاده کننده خدمات و چه به عنوان صاحب کسب و کار و حرفه) بهره مند و سودمند خواهید شد.

اگر هدف شما از فعالیت در این شبکه بی مرز، کسب درآمد باشد باید ابتدا فوت و فن کار با آن را یاد بگیرید همچنان که در اجتماع قبل از آغاز به یک کار و حرفه اقدام به آموختن آن کار می کنید در اینجا نیز ضروری است قبل از آغاز فعالیت در این شبکه، از تجربیات افراد و شرکتهای موفق بهره مند شوید.

ما امروز، مهمترین نکته ای که مورد نیاز هر صاحب کسب و کار و کاربر اینستاگرام است را برایتان توضیح می دهیم؛ این نکته به تنهایی رمز موفقیت در بسیاری از کسب و کارها در سطح جهان است.

 *رعایت احترام به علایق، سلایق و خواست مخاطبان، مصرف کنندگان و کاربران*

در هر صنف و کار و شغلی که باشید چه در فضای حقیقی جامعه و چه در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی رعایت حقوق مصرف کننده خدمات و کالا و احترام به خواست آنها حرف اول را در جذب مشتری میزند.

شما نمی توانید کالایی تولید کنید یا خدماتی ارائه دهید که مخاطب یا مصرف کننده به آن نیاز ندارد همینطور شما نمی توانید خود به تنهایی تصمیم بگیرید که خدمات خود را به چه سبکی پیاده سازی  و اجرا کنید در این صورت شما با تولید حجم زیادی از خدمات و کالا روبرو خواهید شد که مشتری ندارد.

بنابراین نکته کلیدی در جذب مشتری، افزایش فروش، درآمدزایی مطمئن و مستمر در هر حرفه و شغلی، احترام به خواست مصرف کننده است.

با کمی وقت و دقت و نظر خواهی از مخاطبان و خواندن کامنتها و پاسخ به آنها، به زودی متوجه خواهید شد که آیا کالای شما مورد پسند و خواست اکثریت است و کار را به همان منوال ادامه دهید یا اکثر مخاطبان از شما خواسته اند که مثلا محتوای ویدیوها و یا نوع بسته بندی و یا نحوه ارسال را تغییر دهید که قطعا با پیروی از خواست اکثر مصرف کنندگان، شما به زودی به برند عامه پسند و مقبولی تبدیل خواهید شد.

اهمیت به خواسته مشتری

به طور مثال ممکن است بیشتر سفارش دهندگان از شما بخواهند که جزئیات و تصاویر بیشتری از کالای تولیدی در پیجتان درج کنید حال اگر شما همچنان کالا و خدمات خود را با یک عکس و متن کوتاه و بدون توجه به خواست مشتریان ارائه دهید نباید انتظار داشته باشید که همان مخاطبان تبدیل به مشتری برای شما شوند.

بنابراین با اهمیت دادن به خواست مشتری در واقع شما به توسعه و رونق کسب و کار خود اهمیت داده اید.

بنابراین تأکید می نماییم مخاطب و مصرف کننده خود را بشناسید و با توجه به نیاز آنها اقدام به تولید و درج پست، استوری، لایو، کالا، خدمات و …… نمایید.

فرمول برعکس آن که تولید پست، کالا و خدمات دلخواه و درج و فروش اجباری آن جهت جلب مخاطبان است، ضمن اینکه وقت، انرژی و هزینه شما را هدر خواهد داد، بزودی حتی به دلیل عدم استقبال کاربران، شما را ناامید نیز خواهد کرد.

در پایان ذکر مجدد این نکته اهمیت دارد که تعامل خوبی با مخاطب ایجاد نمایید و حس اعتماد به سایت، پیج و کالای خود را از طریق نظرسنجی افزایش دهید تا بتوانید در فضای به شدت رقابتی، هم بر تعداد فالوورهای واقعی خود بیفزایید و هم روز بروز درآمدتان را افزایش دهید.

همچنین شما میتوانید با خرید فالوور ارزان از سایت خریدفالوور اینستاگرام بهترین هارا از آن خود کنید

 منبع مقاله

 

فهرست