چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟
5/5 - (30 امتیاز)

بهترین سایت خرید فالووراینستاگرام درسال2022

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام، تعداد فالوور‌های آن است. برای داشتن یک کسب و کار موفق در پلتفرم اینستاگرام باید تعداد فالوور‌های صفحه شما زیاد باشد.

هر چه بیشتر باشد، موفق‌تر خواهید بود و سود بیشتری به دست خواهید آورد.

برای جذب فالوور‌های زیاد، تبلیغات اولین گزینه است. با تبلیغات بسیار سریع می‌توانید در مدت زمان کوتاهی رشد بالایی را تجربه کنید.

البته اگر با بودجه و اصول بالا انجام شود. اما روش‌های دیگری مانند خرید فالوور اینستاگرام وجود دارد که هزینه کمتری دارد و می‌توانید تعداد فالوور‌های صفحه اینستاگرام خود را بسیار سریعتر از تبلیغات افزایش دهید.

مهمترین دغدغه مردم برای خرید فالوور این است که از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟ معتبرترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام کدام است؟ آیا سایتی وجود دارد که فالوور واقعی و فعال بفروشد؟ این سؤالات ممکن است در حال حاضر در ذهن شما باشد، اما نگران نباشید، پاسخ این سؤالات در این مقاله آمده است.

در این مقاله قصد دارم به معرفیه سایت خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم سایت خرید فالوور اینستاگرام را با توجه به مزایا، معایب، پشتیبانی و تعرفه خدمات به شما معرفی کنیم.

اگر تا پایان این مقاله همراه ما باشید، به هر سؤالی که در مورد خرید فالوور اینستاگرام و سایت‌های فروش فالوور دارید پاسخ خواهیم داد. پس ما من باش

 اصلاً چرا فالوور اینستاگرام بخریم؟ آیا واقعاً منطقی است؟

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

خرید فالوور اینستاگرام یکی از راه‌هایی است که می‌توانید خیلی سریع و راحت تعداد فالوور بالایی در اینستاگرام داشته باشید.

در واقع بهترین راه برای افزایش فالوور صفحه اینستاگرام خرید فالوور است، بسیاری از کسب و کار‌ها و افرادی که در اینستاگرام صفحه تجاری دارند، دغدغه اصلی آن‌ها تعداد فالوور‌های صفحه خود است.

این واقعاً منطقی است زیرا هر چه یک کسب و کار مشتری بیشتری داشته باشد، فروش و در نهایت سودآوری آن بیشتر می‌شود.

حال سؤال مهم اینجاست که چگونه می‌توان خیلی سریع فالوور صفحه را افزایش داد؟ آیا این تنها راه خرید فالوور است؟ بله، یکی از سریع‌ترین راه‌ها خرید فالوور اینستاگرام است، اما به شرط خرید فالوور واقعی و فعال، نه تقلبی! با خرید فالوور واقعی اینستاگرام در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

اگر می‌خواهید فقط با تولید محتوا و فعالیت ارگانیک فالوور‌های زیادی داشته باشید، باید زمان و هزینه زیادی را صرف کنید. از طرفی تبلیغات در اینستاگرام علاوه بر اینکه نیاز به بودجه زیادی دارد، باید توسط فردی انجام شود که تجربه زیادی در تبلیغات داشته باشد، در غیر این صورت نتیجه خوبی نخواهید گرفت! بنابراین، بهترین و ارزان‌ترین گزینه برای هر کسی در ابتدا خرید فالوور اینستاگرام است.

اما باز هم تأکید می‌کنم از سایتی که فالوور واقعی می‌فروشد فالوور بخرید نه تقلبی! خرید فالوور‌های تقلبی اینستاگرام مانند از بین بردن کسب و کارتان با دستان خودتان است

 ارزش خرید فالوور بالاتراست یا پیج

بسیاری از دوستان بین خرید فالوور اینستاگرام برای صفحه فعلی خود و خرید یک صفحه آماده اینستاگرام شک دارند. نمی‌دونی کدوم بهتره؟! خرید صفحه اینستاگرام برای افرادی مفید است که فقط قصد دارند در اینستاگرام برند بسازند و محصولی نمی‌فروشند!

زیرا اکثر صفحاتی که خرید و فروش می‌شوند فالوور‌های جعلی و غیر فعال دارند. البته این را هم بگویم که صفحاتی هستند که فالوور‌های واقعی و فعال دارند اما قیمتشان بسیار بیشتر است.

اما اگر در حال حاضر پیج دارید و تنها دغدغه شما تعداد فالوور‌های صفحه شماست، خرید فالوور ارزان اینستاگرام توصیه می‌شود، زیرا ارزانتر از خرید یک صفحه است و شما صفحه اصلی و محتوای آن را دارید.

مزیت خرید فالوور اینستاگرام نسبت به تبلیغات چیست؟ همانطور که می‌بینید تبلیغات در اینستاگرام هزینه زیادی دارد و بالاخره همه افراد در ابتدا بودجه زیادی برای تبلیغات ندارند.

همچنین بسیاری از صفحاتی که موضوعات غیر عمومی دارند نمی‌توانند نتیجه خوبی از تبلیغات بگیرند. به طور کلی، تبلیغات در اینستاگرام شامل هزینه‌های زیادی است و شما باید تست‌های A/B زیادی را انجام دهید تا تبلیغاتی را پیدا کنید که در نهایت جواب می‌دهند،این نیز زمان می‌برد.

اما مزیت خرید فالوور اینستاگرام نسبت به تبلیغات این است که همه چیز خیلی سریع اتفاق می‌افتد. یعنی هنگام خرید فالوور اینستاگرام تمامی فالوور‌هایی که درخواست کرده‌اید در همان روز وارد صفحه شما می‌شوند.

اگر زمان برای شما مهم است و می‌خواهید خیلی سریعتر در اینستاگرام دیده شوید، خرید فالوور اینستاگرام گزینه بهتری نسبت به تبلیغات است

چند نکته برای خرید فالوور

چند نکته مهم در مورد خرید فالوور اینستاگرام

چند نکته مهم در مورد خرید فالوور اینستاگرام

قبل از خرید فالوور اینستاگرام یک سری نکات مهم وجود دارد که اگر به آن‌ها توجه نکنید ممکن است بازخورد خوبی نگیرید. در ادامه این نکات را برای شما ذکر می‌کنم.

آماده‌سازی صفحه قبل از خرید فالوور قبل از خرید فالوور اینستاگرام سعی کنید حداقل ۲۰ تا ۳۰ پست در صفحه خود منتشر کنید. این باعث می‌شود صفحه شما توسط اینستاگرام به عنوان صفحه اسپم شناخته نشود!

خرید انبوه فالوور در یک روز ممنوع!

تعداد فالوور‌های مورد نظر خود را به یکباره نخرید! اگر مثلاً در یک روز ۲۰ هزار فالوور به صفحه شما اضافه شود و در روز‌های بعد هیچ دنبال‌کننده‌ای جذب صفحه شما نشود، اینستاگرام به شما شک می‌کند و ممکن است صفحه شما را غیرفعال کند.

خرید لایک اینستاگرام برای پست‌ها. با توجه به تعداد فالوور‌هایی که جذب می‌کنید، باید برای پست‌های خود هم لایک بخرید. سعی کنید حداقل ۳۰٪ لایک از کل دنبال‌کنندگان خود برای پست‌های خود دریافت کنید

‌مانیتورینگ پیج پس از خرید فالوور

پس از ثبت سفارش برای خرید فالوور حتماً بررسی کنید که آیا تعداد فالوور‌های درخواستی شما به صفحه شما اضافه شده است یا خیر! پس از بررسی سعی کنید در روز‌های بعد تعداد مشخصی فالوور خریداری کنید تا روند جذب فالوور در صفحه شما طبیعی به نظر برسد.

 فالوور اینستاگرام را از سایت معتبر بخرید!

حتماً فالوور اینستاگرام را از سایت‌های معتبر و قدیمی خریداری کنید. زیرا اخیراً سایت‌های خرید فالوور زیادی وجود داشته و تشخیص معتبر بودن یا نبودن آن‌ها مشکل شده است. اکثر سایت‌های نامعتبر در این زمینه فالوور‌های جعلی و ارزان می‌فروشند که به صفحه شما آسیب جدی وارد می‌کنند.

چگونه سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام را شناسایی کنیم؟

همانطور که قبلاً گفتم برای خرید فالوور اینستاگرام باید از سایت‌های معتبر استفاده کنید. اعتبار سایت‌های خرید فالوور یک سری معیار‌هایی دارد که بعداً در مورد آن صحبت خواهم کرد.

تنوع در ارائه خدمات اینستاگرام

یکی از معیار‌های تشخیص اصالت سایت خرید فالوور این است که خدمات دیگری نیز ارائه دهد و محدود به فروش فالوور اینستاگرام نباشد. ارائه خدماتی مانند خرید بازدید، لایک، دسترسی و برداشت، بازدید از استوری و لایو، خدمات ورود به اکسپلورر و… معمولاً سایت‌هایی که فقط خرید فالوور اینستاگرام را ارائه می‌دهند چندان قابل اعتماد نیستند! .

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

قبل از خرید فالوور از سایت مورد نظر خود، ابتدا ریسپانسیو بودن پشتیبانی را بررسی کنید. حمایت از هر چیز دیگری مهمتر است. بار‌ها برای مشتریان ما پیش آمده است که از سایتی فالوور خریداری کرده‌اند اما سفارش آن‌ها تکمیل نشده و پشتیبانی نیز پاسخگو نبوده است.

با پرسیدن چند سؤال ساده از پشتیبانی می‌توانید به راحتی کیفیت پاسخگویی سایت را بررسی کنید. به یاد داشته باشید که شماره تماس درج شده در سایت باید ریسپانسیو باشد، فقط به پشتیبانی آنلاین اعتماد نکنید.

 تجربه کاربری در سایت

معمولاً سایت‌هایی که شهرت بالایی دارند به مشتریان و رفاه آن‌ها اهمیت می‌دهند. این سایت‌ها تجربه کاربری خوبی دارند. سایت‌هایی که معتبر نیستند فقط به فکر فروش محصولات خود هستند و اصلاً به رابط کاربری و تجربه کاربری در سایت اهمیت نمی‌دهند،بنابراین توجه داشته باشید که سایت‌هایی که واقعاً قابل اعتماد هستند به تجربه کاربر اهمیت می‌دهند.

 قیمت خدمات ارائه شده

هزینه خدمات در سایت باید معقول باشد، نه خیلی زیاد و نه خیلی کم! باید به این نکته توجه داشته باشید که تعرفه خرید فالوور در سایت‌های مختلف تقریباً یکسان است اما سایت‌هایی هستند که قیمت آن‌ها خیلی پایین است یا سایت‌هایی بسیار بالاتر از سایرین، این سایت‌ها به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و باید کاسه‌ای زیر نیم کاسه داشته باشند.

میزان مشتریان راضی

به خواسته مشتری اهمیت بدهید

به خواسته مشتری اهمیت بدهید

سایت‌هایی که شهرت بالایی دارند باید ۱۰۰% مشتریان راضی بیشتری داشته باشند. قبل از انتخاب سایت مورد نظر برای خرید فالوور، حتماً نظرات مشتریان راضی را بررسی کنید. هیچکس بهتر از کاربران قبلی محصول نمی‌تواند به شما کمک کند تا یک سایت معتبر را انتخاب کنید.

 بهترین سایت‌های خرید فالوور واقعی اینستاگرام در ایران

از آنجایی که تقاضا برای خرید فالوور زیاد است، روز به روز بر تعداد سایت‌های فروش فالوور در ایران افزوده می‌شود. این مورد شناسایی سایت‌های معتبر در زمینه خرید فالوور اینستاگرام را بسیار سخت کرده است.

به همین دلیل تصمیم گرفتم با بررسی‌های انجام شده سایت‌های معتبر و فروش فالوور واقعی و فعال اینستاگرام را به شما معرفی کنم. در ادامه بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در ایران را به شما معرفی می‌کنم. پس با من باش

سایت خرید فالوراینستاگرام

سایت خرید فالوراینستاگرام با بیش از ۵ سال سابقه در زمینه خدمات اینستاگرام یکی از قدیمی‌ترین و بهترین سایت‌های خرید فالوور اینستاگرام در ایران به شمار می‌رود. انواع فالوور اینستاگرام با کیفیت‌های مختلف در این سایت به فروش می‌رسد.

فالوور ایرانی، فالوور خارجی، فالوور تقلبی و ارزان را می‌توانید در سایت هرمکس خریداری کنید، به طور کلی خدماتی که این سایت در زمینه خرید فالوور اینستاگرام ارائه می‌دهد شامل خرید فالوور ایرانی طلایی، خرید فالوور نقره‌ای ایرانی و خرید فالوور ایرانی برنز می‌باشد. بیشتر از. این سایت یکی از اولین سایت‌هایی است که خدمات ورود به اینستاگرام اکسپلورر را نیز ارائه می‌دهد.

این خدمات شامل دسترسی و تأثیرگذاری پست‌های اینستاگرام، خرید پست‌های ذخیره و کامنت، خرید بازدید از پروفایل و خرید اشتراک‌گذاری پست‌های اینستاگرام می‌باشد. سایت هرمکس علاوه بر فروش فالوور و لایک اینستاگرام، خدمات مرتبط با سایر شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و کلاب هاوس را نیز ارائه می‌دهد. خرید فالوور کلاب هاوس یکی از خدمات متفاوتی است که این سایت ارائه می‌دهد.

 

فهرست