5/5 - (1 امتیاز)

‍سریع ترین راه های افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

امروزه برنامه اینستاگرام  که از محبوب ترین و پرکاربردترین رسانه های اجتماعی به شمار می رود به پرچمدار بازاریابی و گسترش بازار فروش و خدمات در این عرصه تبدیل شده است.

پیج هایی با قدرت درآمدزایی نجومی صاحب هر کسب و و کاری را نیازمند آن میکند و این صرفا جهت پیشرفت نیست بلکه در هر عرصه کاری تبدیل به یک رقابت شده است. 

راه های افزایش فالوور واقعی

قدرت و عملکرد پیج به تعداد  فالوور آن بستگی دارد ولی فقط یک داده آماری از تعداد فالوورها، قابل اعتماد کاربردی نیست؛شما باید به دنبال فالوور های واقعی باشید.از راه های افزایش فالوور،خرید آن و یا استفاده ربات های اینستاگرامی است ولی خب برای کسانی که در آغاز کسب و کار خود هستند این روش ها برای آنها اقتصادی نیست و توصیه نمی شود.

راهکارهای افزایش فالوور به صورت رایگان

با افزایش تعداد فالوور مخاطبان راحت تر به پیج شما اعتماد خواهند کرد و شما در رتبه بندی اینستاگرام بالا آمده وارد اکسپلور می شود و این یعنی بازدید بیشتر؛جذب مخاطب و در نهایت تبدیل آنها به مشتری ؛ و این همان مسیر موفقیتتان است.

شما برای جذب فالوور در گام اول باید پیجی جذاب بسازید ، سعی کنید پیج دارای یک تم خاص با پروفایل و بیو جذاب و مرتبط به حوزه کاریتان باشد. همه چیز به خلاقیت شما بستگی دارد ؛کپشن های جذاب بنویسد و سعی کنید فالوور هایتان را به تعامل با خودتان ترقیب کنید؛ برای این کار از پست ها و استوری های چالشی ،مسابقات و کپشن هایی استفاده کنید که باعث ایجاد بازخورد در فالوورهایتان شود. از الگوریتم اینستاگرام پیروی کنید و از دیگر رسانه ها مثل یوتیوب،آپارات و…کمک بگیرید.

 جذب سریع فالوور رایگان

مباحثی که گفته شد و موارد دیگر برای افزایش فالوور در طی یک بازه زمانی هستند که باعث پایه ریزی پیج شما می شوند؛ ولی خب گاها  به دنبال رشد سریع پیج هستید !! حال چه کاری باید انجام دهید؟ 

 

موفیت در کسب و کار اینترنتی با خرید فالوور

موفیت در کسب و کار اینترنتی با خرید فالوور

                                                                               

شما میتوانید برای رشد سریع آمار فالوور هایتان به دیجی فالوور که یک سایت شناخته شده در عرصه خریدفالوور ارزان اینستاگرام است مراجعه کنید . سایت ما برای کمک به آغاز کسب و کارتان فالور رایگان در اختیارتان قرار می دهد و شما می توانید با استوری کردن فیلم یا عکس از دیجی فالوور و یا با پخش لینک رفرال ما فالوور و لایک رایگان دریافت کنید .

البته فالوورها و لایک های دریافتی کاملا هم رایگان نیست، در حقیقت شما با استوری کردن و پخش لینک سایت ما، به ما در شناخته شدن خدماتمان کمک کرد اید و ما درصدی این این سود را به شما تعلق میدیم که میتوانید آن را به صورت مستقیم یا در قالب فالوور و لایک رایگان دریافت کنید.                           .

  و در نهایت نیاز نیست که نگران کیفیت فالوور و لایک های رایگان سایت دیجی فالور باشید ؛ تمام فالور های ما دارای ارزش هستند ولی خب به هر حال  بین 100 فالوور همیشه امکان دارد 2الی3 نفر ربات باشند و یا ریزش کنند.

اگر برایتان سوال است که این فالور های رایگان برای صعود پیج شما کافی است یا نه باید بگوییم این تعداد در قالب نیرو محرک اولیه هستند تا در آغاز کار، شما در هزینه هایتان صرفه جویی کنید و قطعا برای ادامه کارتان به جذب فالوور بیشتری نیاز دارید؛ می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی به سایت خرید فالوور مراجعه کنید.

منبع مقاله

 

 

فهرست