کسب درآمد از اینستاگرام
5/5 - (1 امتیاز)

مهم ترین ترفند های رسیدن به کسب درآمد از اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به فضایی برای کسب درآمد تبدیل شده است و به راحتی می توان از آن درآمد کسب کرد. تعداد پیج های کسب درآمد در اینستاگرام چه تعداد است؟ آیا واقعا تمام این پیج ها به موفقیت و درآمد بالا می رسند؟

واقعیت این است که افرادی که شروع به راه اندازی پیج های کسب و کار می کنند بدون دانستن فنون آن به موفقیت نخواهند رسید و پس از مدتی مجبور به تغییر شغل و منبع درآمد خود خواهند شد.

در این جا قصد داریم شما را با مهم ترین ترفند های رسیدن به کسب درآمد آشنا کنیم. شما به راحتی و با اجرا کردن این ترفند ها می توانید پس از مدتی کوتاه به بیشترین میزان کسب درآمد خود برسید. پس توصیه می کنم تا انتهای بحث همراه ما باشید.

مهم ترین مسئله جلب رضایت مخاطبانتان است

شما ممکن است با شروع یک پیج کاری و تلاش برای جذب فالوور بتوانید به تعداد قابل توجهی فالوور برسید. در این جا شما باید به نوعی بتوانید خدمات فروش خود را عرضه کنید به نحوی که نظر مثبت مخاطبان خود را جلب کنید.

گاهی شما باید از تبلیغ بیش از اندازه اجتناب کنید و یا به نظرات فالوور هایتان خصوصا در کامنت ها احترام بگذارید و سعی کنید طبق سلیقه آنان عمل کنید و یا به بازخورد های آنان توجه ویژه ای داشته و بتوانید تعاملی درستی با آن ها داشته باشید.

پس شاید بتوان گفت مهم ترین مسئله ای که می تواند کسب و کارتان را رونق دهد کسب رضایت مشتری هایتان است.

گذراندن دوره های کسب درآمد از اینستاگرام 

با توجه به اینکه ممکن است شما کار اصلیتان کسب و کار در اینستاگرام باشد بنابراین باید تمام راه های ممکن برای ارتقای پیج خود را بروید و از تمامی ترفند ها استفاده کنید.

حتما توصیه می کنیم در دوره های کسب درآمد از اینستاگرام شرکت کنید.

در این دوره ها شما از تجربیات افرادی استفاده می کنید که خود قبلا مسیر شما را طی کرده اند و با راهکار هایی که به شما می دهند می توانید خیلی زود به کسب درآمد مناسب و قابل قبولی دست یابید. 

چگونه بازدید پست ها را افزایش دهیم؟ 

افزایش بازید پست

افزایش بازید پست

 

از دیگر ترفند های مهم در حوزه کسب درآمد افزایش میزان بازدید پست ها می باشد. چنانچه شما بتوانید بازدید پست های خود را افزایش دهید طبیعتا مشتری های بیشتری را جذب کرده اید.

قرار دادن هشتگ های مرتبط در پست هایی که منتشر می کنید و یا زمان مناسب انتشار پست و همچنین تگ کردن برخی از پیج های مهم در راستای کاری شما می تواند باعث افزایش بازدید پست هایتان شود.

انجام تبلیغات رایگان

شما باید دنبال پیج هایی مرتبط با کسب و کار شما و در حد و اندازه پیج خود بگردید و با انجام تبادل با یکدیگر به ارتقای پیج خود کمک کنید.

گاهی شما با استوری کردن پیج مقابل و همچنین پیج مقابل با استوری کردن پیج شما باعث افزایش شمار فالوور هایتان می‌ شود‌. توصیه میکنیم که یک عکس تبلیغاتی مناسب برای پیج خود بسازید و در هنگام تبادل با سایر پیج ها از آن استفاده کنید.

منظم باشید

داشتن برنامه و هدف گذاری مناسب برای پیج کاری خود باعث جلب نظر مخاطبانتان خصوصا آن هایی که به تازگی با پیج شما آشنا شده اند می شود.

روال کاری مناسبی داشته باشید و سعی کنید تمامی اطلاعات ممکن از محصولی را که قرار است بفروشید در همان پست برای مخاطبان قرار دهید.

هر چقدر بتوانید کار خرید را برای مخاطبان راحت تر کنید، تمایل آنها برای انجام خرید از پیج شما بالا خواهد رفت. سعی کنید ضمانت خرید به مشتری ها بدهید.

حتما از کسانی که پیج شما را انتخاب کرده اند نظر بخواهید و در استوری قرار دهید تا اعتبار پیجتان بالاتر رود. داخل پیج خود مسابقه برگزار کنید و برای آن جایزه تعیین کنید.

به موقع در پیج فعالیت داشته باشید و حتما ساعتی را برای پاسخ دادن به نظرات فالوور هایتان انتخاب کنید.

محدود به اینستاگرام نباشید

اگر می خواهید در کسب و کارتان موفق شوید باید شبکه ای گسترده تر برای ارتباط با مخاطبان ایجاد کنید و صرفا محدود به ارتباط از طریق اینستاگرام نباشید.

می توانید از شبکه های اجتماعی دیگر مانند تلگرام، یوتیوب، واتساپ و حتی آپارات استفاده کنید.

ممکن است بعضی افراد تمایل چندانی نسبت به فعال بودن در اینستاگرام نداشته باشند و از لینک تلگرام شما استفاده کنند و یا در یوتیوب شما را دنبال کنند پس به یاد داشته باشید شبکه ارتباطی خود را گسترده تر کنید.

کسب و کار شما باید شناسنامه دار باشد

شما باید یک نام مناسب برای کسب و کارتان داشته باشید به گونه ای که مرتبط با حوزه کاریتان باشد.

اطلاعات مناسبی را در بیوگرافی پیج خود قرار دهید و حوزه کاری خود را مشخص کنید. همچنین باید از لوگوی مناسب برای پست هایی که می گذارید استفاده کنید و قالب کارتان بسیار شکیل و مناسب باشد.

محدود به حوزه کاری خود باشید

 شما باید تمرکز خود را روی کسب و کار خود بگذارید و هرگز قدم در حوزه های دیگر نگذارید.

در حوزه کسب و کار خود فعال باشید و از بحث دور نشوید. کسب و کاری را که انتخاب کرده اید را به زیر شاخه های ریزتر تبدیل کنید و مرحله به مرحله کار را پیش ببرید.

هرگز از استوری های غیر مرتبط با حوزه کسب و کار خود استفاده نکنید. پست های منتشر شده توسط شما نباید به حوزه های کسب و کار دیگر ارتباطی داشته باشد.

حتی انجام تبادل با سایر پیج ها باید به گونه ای باشد که به کسب و کار شما بسیار نزدیک باشد. پس توصیه می کنیم از بحث خود دور نشوید و حداکثر تمرکزتان را روی آن بگذارید.

بسیاری از ترفند هایی که به ارتقای پیج شما و به طبع آن افزایش درآمدتان از طریق کسب و کاری که راه انداخته اید را شناختید.

پیش از هرچیزی شاید رسیدن به درآمد مناسب از طریق کسب و کاری که راه انداخته اید نیاز به زمان دارد پس صبر داشته باشید و تمامی ترفند ها را به درستی و با پشت کار انجام دهید.

امیدواریم که در کسب و کاری که راه انداخته اید موفق باشید.

 منبع مقاله

 

 

 

فهرست