خرید فالوور اینستاگرام
Rate this post

چرا باید پیج اینستاگرامی خود را از سایت خرید فالوور اینستاگرام بخریم؟

خرید پیج اینستاگرام امروزه به عنوان یکی از روش های جدید و کارآمد در زمینه تبلیغات و نمایش برندها و محصولات و ارائه خدمات در فضای مجازی شناخته می‌شود.

در حال حاضر می توان از اینستاگرام و قابلیت‌های آن به عنوان یکی از بهترین بسترها و زمینه ها برای تبلیغات و معرفی کسب‌وکارها نام برد.

در این بین استفاده از راهکار خرید صفحه اینستاگرام می تواند موتور محرکه ای برای شما باشد تا کسب و کار مورد نظر خود را با قدرت بیشتری شروع کرده و ادامه دهید. این کار همچنین به افزایش اعتبار شما در چشم فالوورها کمک می‌کند.

در ادامه سعی داریم به سوالات رایج در مورد آموزش و نحوه خرید پیج اینستاگرام پاسخ دهیم.

خرید پیج اینستاگرام از سایت خرید فالوور اینستاگرام :

 

  1. خرید پیج اینستاگرام از سایت خرید فالوور اینستاگرام میتونه مفید باشه

با توجه به اینکه امروزه رقابت در کسب و کارها و نیاز مبرم به تبلیغات در این زمینه وجود دارد، فضای مجازی و به خصوص دنیای اینستاگرام می‌تواند یکی از بهترین و آسان ترین روش‌های موجود برای انجام فعالیت های تبلیغاتی برای افزایش میزان سود در کسب و کار باشد. باید مد نظر قرار داده شود. با خرید صفحه اینستاگرام از سایت خرید فالوور اینستاگرام در واقع می توانید کار و فعالیت خود را در سطح جدیدی آغاز کنید و در مدت زمان کوتاه تری به اهداف تجاری خود برسید.

۲_ در خرید پیج اینستاگرام به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر به دنبال خرید یک صفحه اینستاگرام برای موضوع خاصی هستید، مثلا فردی که در زمینه موضوعی خاص مانند فروش لباس یا صنایع دستی یا موضوعات خاص دیگر برای صفحه خود فالوور جمع آوری کرده است، عموما تمایلی ندارد.

البته ممکن است استثناهایی هم وجود داشته باشد. در این صورت باید با افراد متخصص مشورت کنید و با توجه به موضوعاتی که دوست دارید و مرتبط با کسب و کار خود هستید از شرایط فروش صفحات اینستاگرام مطلع شوید تا بتوانید از این روش برای افزایش میزان تبلیغات در کسب و کار خود با ساخت انتخاب صحیح استفاده کنید.

مثلا صفحاتی که به طور متوسط ​​4 یا 5 پست در طول روز منتشر می کنند با استقبال و پسند مخاطبان بیشتر مواجه می‌شوند و قطعا موفقیت بیشتری خواهند داشت.

همچنین لازم به ذکر است که صفحه شما با هر موضوعی مرتبط است، خریدار خوبی در فروش محصولات مرتبط با آن موضوع خواهد داشت.

3.در خرید فالوور اینستاگرام آفت ممبر داره؟

توجه به اینکه اینستاگرام در کشور ما از محبوبیت و جذابیت بالایی در استفاده و مشاهده تصاویر و فیلم ها برخوردار است، می توان گفت که افت ممبر به صفحه اینستاگرام شما بستگی دارد و اگر صفحه شما فعال تر باشد و محتوای جذاب و موضوعات مفیدی دارد. برای فالوورها افت اعضای صفحه شما ناچیز است و حتی می تواند از طریق تگ کردن فالوور به دیگران برای صفحه شما منجر به افزایش تعداد فالوور شود.

 نکات مهمی که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید رعایت کنید

محدوده قیمت پیج های فروش اولین نکته‌ای است که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید به آن توجه کنیم. در حال حاضر برای خرید یک صفحه با هر k فالوور باید قیمتی بیش از 25 هزار تومان در نظر بگیرید. به عنوان مثال در خرید یک صفحه با 10 هزار فالوور باید بیش از 250 تا 300 هزار تومان پرداخت کنید.

دومین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید افت فالوور صفحه خریداری شده است یعنی اگر صفحه خریداری شده توسط شما 11000 فالوور داشته باشد به احتمال زیاد حدود 1000 فالوور آن افت می‌کند.

دلیل این افت می تواند تغییر ایجاد شده در موضوع صفحه باشد. اغلب، نرخ تقریبی کاهش صفحه حدود 10٪ است. سومین موردی که نباید فراموش کرد تعداد دقیق فالوورهای صفحه مورد نظر است. به عنوان مثال، اگر قصد خرید صفحه ای با 10000 فالوور را دارید، احتمال اینکه بتوانید صفحه ای دقیقاً به همان تعداد فالوور را پیدا کنید کم است و چون باید میزان فالوور را کاهش دهید، تعداد فالوورها را نیز در نظر بگیرید. اگر می‌توانید صفحه ای با 12k پیدا کنید، در خرید آن شک نکنید.

مراحل خرید پیج از سایت خرید فالوور اینستاگرام :

مراحل خرید پیج اینستاگرام

مراحل خرید پیج اینستاگرام

شاید به جرات بتوان گفت اولین نکته‌ای که همه ما هنگام خرید هر چیزی به آن توجه می کنیم امنیت پولمان است، این موضوع در این زمینه نیز صدق می کند و برای اطمینان از امنیت پول خود در هنگام خرید صفحه اینستاگرام، ما باید نکاتی را رعایت کنیم.

گام یک خرید پیج اینستاگرام :

اولین قدم برای اطمینان از اینکه پول ما هدر نمی رود این است که به این نکته توجه کنیم که نباید یک صفحه از یک فرد معمولی خریداری کنید، بلکه این کار را از طریق یک وب سایت یا شرکت انجام دهید. دلیل این امر را می توان بیان کرد که احتمال کلاهبرداری به روش‌های مختلف در خرید یک صفحه توسط یک فرد عادی بسیار بیشتر از شرکتی است که به صورت حرفه ای در این زمینه فعال است.

  گام دوم خرید پیج اینستاگرام :

برای اطمینان از امنیت پول خرید صفحه این است که مطمئن شوید شرکتی که قصد خرید صفحه از آن را دارید دارای نماد اعتماد الکترونیکی است. داشتن نماد اعتماد برای یک وب سایت به این معنی است که می توانید با خیال راحت از این شرکت ها خرید کنید. مرحله سوم آخرین نکته ای که در هنگام خرید صفحه باید رعایت شود این است که هرگز رسید پرداخت خود را (چه اینترنتی و چه حضوری) دور نیندازید تا در صورت بروز مشکل از کد رهگیری موجود در آن استفاده کنید.

 نکات مهمی که پس از خرید صفحه باید رعایت شود

اولین چیزی که بعد از مراحل خرید صفحه از سایت خرید فالوور اینستاگرام باید به آن توجه کرد این است که باید صفحه جیمیل خریداری شده را به جیمیل خود تغییر دهید و در مرحله بعد ایمیل خود را تایید کنید که در صورت تایید نشدن احتمال هک شدن بیشتر می‌شود.

مرحله دوم بعد از خرید صفحه این است که شماره صفحه را به شماره خود تغییر دهید و سپس شماره خود را تایید کنید. این می تواند به عنوان عاملی برای افزایش امنیت صفحه عمل کند. حتی بهتر است صفحه خود را تایید دو مرحله ای کنید. این می تواند امنیت صفحه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

آخرین کاری که برای افزایش امنیت صفحه خود باید انجام دهید این است که صفحه خود را به یک صفحه تجاری تبدیل کنید و آن را به اکانت فیسبوک خود متصل کنید که می‌تواند در افزایش امنیت صفحه شما نیز موثر باشد.

 

فهرست