فالوور بخرم یا نخرم؟
5/5 - (5 امتیاز)

چرا برای خرید فالوور نباید به هر سایتی اعتماد کنیم؟

خرید فالوور اینستاگرام از نظر بسیاری شتاب دهنده خوبی برای کسب و کار‌های اینستاگرامی است. اما از نظر برخی ارزشی ندارد و باعث ریزش صفحه اینستاگرام می‌شود. اگر فالوور فیک بخرند این درست است وگرنه اگر فالوور ایرانی فعال خریداری شود به هیچ وجه باعث پایین آمدن صفحه نمی‌شود!

چند سالی است که کارشناسان دیجیتال مارکتینگ می‌گویند خرید فالوور اینستاگرام منسوخ شده است و اینستاگرام با صفحات خرید فالوور سر و کار دارد.

حتی ممکن است جریمه دائمی نیز در نظر بگیرد. به معنای غیرفعال کردن کامل صفحه است. اما این نظریه منطقی نیست! زیرا روزانه صد‌ها نفر برای پیج اینستاگرام خود فالوور می‌خرند و اگر اینطور بود، همه صفحات اینستاگرام باید هر روز بسته می‌شد

سؤال مهم این است که آیا خرید فالوور ۱۰۰% واقعی و فعال است یا یک دروغ کودکانه است؟ آیا سایت‌هایی که فالوور اینستاگرام می‌فروشند واقعی هستند یا تقلبی؟ نمی‌توان پاسخ قطعی داد اما واضح است که بسیاری از سایت‌های فالوور فروش فالوور‌های تقلبی می‌فروشند!

با توجه به این بحث‌ها تصمیم گرفتیم در این مطلب در مورد خرید فالوور واقعی اینستاگرام صحبت کنیم. بیایید با هم بررسی کنیم که آیا فالوور واقعی وجود دارد یا خیر. آیا خرید فالوور یک چیز منطقی است یا صرفاً هدر دادن پول؟ پس پیشنهاد می‌کنم در این مقاله با ما همراه باشید.

 خرید فالوور کار درستی است یا خیر

فالوور بخرم یا نخرم؟

فالوور بخرم یا نخرم؟

 

شاید بار‌ها آرزو کرده‌اید که یک شبه فالوور صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید. ممکن است کمتر از ۱۰۰۰۰ فالوور داشته باشید و انتظار داشته باشید که حرف k در کنار تعداد فالوور‌های شما ظاهر شود. خوب است، اما شما نمی‌توانید تعداد فالوور‌های خود را یک شبه افزایش دهیدممکن است

با خرید فالوور، چند دقیقه بعد تعداد فالوور‌های شما شروع به افزایش خواهد کرد. آنقدر زیاد می‌شود که خیالتان بابت تعداد فالوور‌ها راحت می‌شود. بله، این واقعاً ممکن است! حتی می‌توانید تا ۱۰۰ کا یا بیشتر دنبال‌کننده بخرید. شما نسبت به روش‌های دیگر قیمت بسیار مناسبی دارید

 آیا با خرید فالوور می‌توانید رشد سریعی را در اینستاگرام تجربه کنید؟

اگر اینطور بود همه فالوور می‌خریدند و دیگر رقابتی نبود! قیمت بسیار ارزان‌تر از تبلیغات است. واقعیت این است که بسیاری از صفحات اینستاگرام برای دیده شدن فالوور می‌خرند. شاید باورتان هم نشود، اما سلبریتی‌ها نیز مشتری ثابت خرید فالوور و لایک اینستاگرام هستند. در واقع این روز‌ها هرکسی را می‌بینید به دنبال خرید فالوور ایرانی با قیمت مناسب هستند

اما این دلیل نمی‌شود که از هیچ سایتی فالوور بخریم. اگر تعداد فالوور‌های صفحه شما کم است و قصد دارید از فالوور‌های قابل خرید بیشتری استفاده کنید، باید بدانید که خرید فالوور‌های تقلبی احمقانه است. اگر واقعاً می‌خواهید فالوور صفحه خود را افزایش دهید، باید فالوور واقعی بخرید. فالوور‌های فعال ایرانی نه فالوور‌های تقلبی که پیج شما را نابود کرده و کسب و کار شما را با شکست مواجه می‌کند.

در بسیاری از موارد به صرفه نیست. اول اینکه ممکن است فالوور‌های صفحه‌ای که می‌خرید جعلی یا غیر فعال باشند. در واقع، ممکن است به صفحه‌ای که فالوور‌های جعلی دارد، پول پرداخت کرده باشید و این اصلاً خوب نیست

دوم اینکه اصلاً هزینه نداره چون قیمت خیلی از این صفحات آماده با بالا فالوور بالاست یعنی اگر همین مبلغ را برای خرید فالوور پرداخت کنید، برنده شده‌اید. پس بستگی به شرایط خودتان دارد که پیج اینستاگرام بخرید یا فالوور!

 آیا واقعاً خرید فالوور ۱۰۰% واقعی و ایرانی درست است؟

یکی از چالش‌هایی که خریداران فالوور اینستاگرام با آن مواجه هستند این است که فالوور‌هایی که خریداری می‌کنند واقعی هستند یا تقلبی؟!!

در واقع اکثر افرادی که برای یافتن سایت مناسب برای خرید فالوور در گوگل جستجو می‌کنند با این عناوین هستند: خرید فالوور واقعی، خرید فالوور ایرانی بدون ضرر، خرید فالوور ۱۰۰% واقعی و… از این جستجو‌ها مشخص است که خریداران واقعاً به دنبال خرید فالوور واقعی برای صفحه خود هستند

حقیقت این است که خرید فالوور واقعی نیست. هیچ سایتی وجود ندارد که به شما فالوور واقعی بفروشد. اکثر سایت‌ها فالوور‌های تقلبی می‌فروشند، حقیقت دقیقاً همین است، اکثر فروشندگان فالوور تقلبی می‌فروشند.

تعداد کمی از سایت‌ها هستند که فالوور‌های واقعی اینستاگرام را می‌فروشند، اما قیمت آن‌ها بالاست و مقرون به صرفه نیست

سایت‌های با فالوور، فالوور بالا، مرسی فالوور، بوفالو، الماس فالوور جزء فروشندگان واقعی فالوور اینستاگرام هستند

 آیا فالوور‌های واقعی افت دارند؟

آیا فالوور های واقعی هم افت میکنند؟

آیا فالوور های واقعی هم افت میکنند؟

سؤال بعدی اینه که وقتی فالوور واقعی می‌خریم اونا هم افت می‌کنن؟ پاسخ این سؤال کاملاً واضح است، اگر واقعاً فالوور واقعی و فعال خریداری کرده باشید صددرصد ضرر را تجربه خواهید کرد. زیرا پروفایل‌ها واقعی هستند و توسط افراد واقعی مدیریت می‌شوند

 دو دلیل اصلی برای افت فالوور وجود دارد

اول اینکه فالوور‌های واقعی که جذب می‌کنید ممکن است به محتوای صفحه شما علاقه‌مند نباشند و شما را آنفالو کنند.

دوم اینکه ممکنه به زور دنبالت کرده باشن به همین دلیل بعد از دنبال کردنت ممکنه چند ساعت بعد تو رو اونفالو کنند

فقط فالوور‌های تقلبی افت نمی‌کنن. البته افت هم داره ولی خیلی کمه، چون اکانتها جعلی هستند توسط شخص خاصی اداره نمی‌شود. این موضوع باعث می‌شود که اصلاً صفحه شما را نبینند و بخواهند شما را آنفالو کنند.

آیا فالوور‌های واقعی هم دوست دارند؟جدیدا جستجوی عبارت خرید لایک واقعی نیز افزایش یافته است. آیا چنین چیزی صحت دارد؟ اگر فالوور واقعی خریده باشید، آن‌ها هم لایک خواهند کرد. فالوور‌های واقعی در نهایت به محتوای صفحه شما واکنش نشان خواهند داد. آن‌ها داستان‌ها را لایک می‌کنند، نظر می‌دهند و بازتوییت می‌کنند.

اما اگر فالوور‌های تقلبی خریده‌اید، منتظر لایک شدن پست‌های جدید خود نباشید زیرا هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. فالوور‌های غیر واقعی هیچ فعالیتی در صفحه شما ندارند. آن‌ها فقط دنبال‌کنندگان شما هستند.

 جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم به شما اطلاع دهیم که چرا برای خرید فالوور نباید به هر سایتی اعتماد کنیم حالا متوجه شدید که هیچ فالوور ۱۰۰% واقعی اینستاگرام وجود ندارد! البته همانطور که گفتم فقط تعداد کمی از سایت‌ها هستند که فالوور واقعی می‌فروشند و نرخ آن‌ها بالاست!

اگر قصد رشد و معروف شدن در اینستاگرام را دارید حتماً باید تعداد فالوور بالایی داشته باشید،زیرا یکی از گزینه‌های شما خرید فالوور است.

اما یک فالوور واقعی، نه یک جعلی! نتیجه‌گیری ما در این مقاله با این واقعیت به پایان می‌رسد که اگر می‌خواهید فالوور بخرید، باید فالوور واقعی را خریداری کنید. ‌

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر سؤال یا مشکلی دارید حتماً در قسمت نظرات بنویسید. کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود.

 

فهرست