خرید لایک اینستاگرام از فالوور سل

خرید لایک اینستاگرام ارزان و واقعی، سرویسی شاهکار و باب میل فعالان اینستاگرام است. خرید لایک یعنی یک تیر و چند نشان!

این روزها اینستاگرام به یکی از ضروری ترین اپلیکیشن های گوشی،  بسیاری از افراد جامعه تبدیل شده است؛ به طوری که روزمان را با لایک کردن شروع و تا شب با این واژه سر و کله می زنیم. لایک یعنی پسندیدن و تایید کردن! اکنون دنیای اینستاگرام توسعه یافته و گزینه هایی مانند فالوور، ویو، شیر، لایک، کامنت، منشن، تگ و … ورد زبان ما گردیده است.  در بین همه این موارد، لایک  و فالوور مهمترین و مشهورترین گزینه موجود است، به همین دلیل خرید فالوور اینستاگرام و لایک یک بحث چالش برانگیز در بین افراد می باشد. 

همه ما به دنبال تولید محتوایی هستیم که تعداد لایک زیادی را از کاربران اینستاگرام بگیریم. هر زمان یک محتوایی را در پیج اینستاگرام تان منتشر می کنید، هراس این را دارید که نکند افراد کمی پست شما را لایک کنند! اینجاست که خرید لایک اینستاگرام واقعی به کار شما می آید. 

 اگر به هر دلیلی لایک محتوایتان کم است، می توانید با این تکنیک تعداد لایک های محتوایتان را بالا ببرید. مدتی بعد از خرید لایک، خواهید دید تعاملات پیج تان نیز به صورت طبیعی افزایش می یابد. بعبارتی شما از رهگذر خرید لایک اینستاگرام می توانید اعتماد مخاطبان اینستاگرام را به خود جلب کنید و بعد از آن  رشد پیج شما واقعی و منظم  پیش می رود.

پلن قیمت لایک اینستاگرام ایرانی با سرعت معمولی

لایک ایرانی 500عدد
7,000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • لایک توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
لایک ایرانی 1000عدد
11,000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • لایک توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
لایک ایرانی 2000عدد
21,000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • لایک توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
لایک ایرانی 5000عدد
45,000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • لایک توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

پلن قیمت لایک اینستاگرام ایرانی پرسرعت

لایک ایرانی نوترینو 1k
18,000تومان
 • فالوور پر سرعت
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش بسیار کم
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
لایک ایرانی نوترینو 2k
35,000تومان
 • فالوور پر سرعت
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش بسیار کم
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
لایک ایرانی نوترینو 3k
42,000تومان
 • فالوور پر سرعت
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش بسیار کم
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
لایک ایرانی نوترینو 10k
135,000تومان
 • فالوور پر سرعت
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ریزش بسیار کم
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

هر زمانی که به مشکلی برخورد کردید می توانید از خدمات پشتیبانی ما بهره مند شوید

لایک هایی با کیفیت بالا

سیستم لایک های ما از باکیفیت ترین لایک های بازار است و ما از لایک فیک استفاده نمی کنیم

تضمین تحویل فوری

لازم نیست که منتظر تحویل لایک هات باشی با خریدت در حدود چند دقیقه لایک هاتو دریافت کن

خرید فالوور اینستاگرام

مزایای خرید لایک اینستاگرام

یک موضوع دیگری که ممکن است ذهن شما را درگیر خود کند، این است که محتوای ویدئویی شما هزاران بازدید خورده اما تعداد لایک های آن نصف تعداد بازدید ها می باشد. احتمال دارد افراد پس از دیدن ویدیو و تأثیری که از آن گرفته اند، لایک کردن آن را فراموش کنند. این روال سبب می شود که ناهماهنگی بین ویو یک ویدیو و لایک آن به بیاید. یا برخی افراد چندین بار ویدئو شما را می بینند، در واقع عدد نمایش داده شده بیانگر میزان ایمپرشن ویدئوهای شما می باشد. خیلی مواقع پیش آمده که مخاطبان یک ویدیو را بدون اینکه ببینند رد می کنند، در نتیجه شما نمی توانید ریچ مد نظرتان را کسب کنید.

اما فالوورهای شما بسیار هوشیارند و به منظور اعتماد کردن به شما، تمام نکات ریز و درشت پیج تان را زیرورو می کنند. خرید لایک اینستاگرام سبب می شود که هماهنگی بین سطح ویوی پست و لایک به شکل کاملاً کاربردی دنبال شود. از یاد نبرید که این روش به نوبه خود سبب می شود که موقعیت دقیق پست از نظر الگوریتم های اینستاگرام نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.

اما نکتۀ بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید!! الگوریتم های اینستاگرام طبیعی و یا غیر طبیعی بودن لایک گرفتن یک پست را تشخیص می دهند، به همین دلیل روند اضافه شدن لایک به محتوا باید در یک بازه زمانی اتفاق بیافتد نه در یکجا! همچنین سعی کنید بسته لایک های واقعی بخرید؛ این لایک ها توسط اکانت های واقعی بر روی پست های شما اعمال می شود. هنوز هم سرویس های فروش لایک فیک وجود دارند که استفاده از این سرویس ها سبب سلب اعتماد مخاطبان تان می شوند؛ از این رو قبل از خرید به خوبی در مورد مرجع تان تحقیق کنید. 

خرید لایک واقعی باعث رشد و بهبود پیج شما می گردد؛ منظور از لایک واقعی یعنی لایک با کیفیت و ماندگار باشد و به نوعی  تعاملی از سوی اکانت های واقعی باشد. 

ما در فالوور سل سعی کردیم بسته های لایک واقعی را گردآوری کنیم و اطمینان می دهم نتیجه ای که از این لایک ها حاصل می کنید نه تنها ماندگار است بلکه موجب ارتقاء سطح پیج تان نیز می گردد. 

شاید با خود بگوئید مگر واقعی بودن اکانتی که پست ما را لایک می کند مشخص است؟ البته که یک سری فاکتورها مانند نام اکانت های لایک زده،  برای تشخیص دادن لایک های واقعی در اینستاگرام وجود دارد. لایک های واقعی اکانت هایی هستند که دارای عکس پروفایل می باشند، پیج اکانت ها دارای پست است، تعدا لایک پست ها مناسب است، اکانت در وضعیت فعال قرار دارد و به صورت روتین فعالیت می کند.

 

مثال هایی از امتیازات خرید لایک اینستاگرام

فرض کنید شما یک پیچ فروشگاهی محصولات آرایشی در ایران دارید؛ قطعاً مخاطبان شما ایرانی هستند و الگوریتم اینستاگرام این موضوع را بر اساس محتوایی که در پیج خود می گذارید، تشخیص می دهد. حال فرض کنید که اقدام به خرید لایک اینستاگرام کرده اید و در نهایت می بینید اکانت هایی که پست مورد نظر شما را لایک کرده اند همگی خارجی و یا بدون نام و نشان ایرانی هستند! در چنین شرایطی هم اعتماد فالوور هایتان را از دست می دهید و دیگر هرگز به پست های  شما اعتماد نمی کنند حتی اگر هزاران لایک خورده باشد، هم از جانب الگوریتم های اینستاگرام ممکن است به مشکل بربخورید. 

بنابراین یکی از مهمترین فاکتورهای کیفیت خرید لایک اینستاگرام، ایرانی بودن اکانت لایک کننده است. در واقع جامعه آماری که قرار است به سوی پیج شما سرازیر شوند باید با فضای پیج شما سازگار باشند. این روش بسیار عالی بوده و در زمان کم سبب ارتقای پیج شما می گردد.

از طرفی خرید لایک اینستاگرام ایرانی سبب می شود که آمار مشارکت پیج تان نیز بالاتر برود، در نتیجه سبب ارتقاء رتبه بندی بالای پیج شما و ورود آن به اکسپلور اینستاگرام شود.

خرید لایک با کیفیت اینستاگرام

خرید لایک با توجه به آپدیت جدید اینستاگرام

موضوع از این قرار است که دیگر خرید لایک فیک ارزشی ندارد!  در گذشته شرایط برای خرید هزاران لایک و فالوور فیک وجود داشت؛ اما به توجه به آپدیت های جدید اینستاگرام، هوش مصنوعی اینستاگرام بسیار دقیق تر عمل می کند، به طوری که خود به خود اکانت های فیک از بین می رود! بنابراین اگر اصرار بر خرید لایک های فیک داشته باشید، خیلی سریع و شاید در همان ساعات اولیه تزریق لایک به محتوا هایتان، شاهد ریزش شدید لایک ها یتان خواهید بود. البته ماجرا به همین جا ختم نمی شود، در پی ریزش لایک ها، با ریزش فالوور نیز مواجه می شوید! اینجاست که شما سیلان و ویلان  خواهید ماند، کاسه چه کنم در دست میگیرید و این برای شما یعنی یک تراژدی، یک داستان بسیار غم انگیز! 

قوانین اینستاگرام باعث شده، همه سعی کنند عملکرد پیج شان را به صورت طبیعی پیش ببرند. ولی واقعیت این است با این روش، دست کم باید یکی دوسالی منتظر رشد پیج تان باشید! کسی چه می داند! شاید اصلاً تا دوسال دیگر اینستاگرامی در کار نباشد؛ شما الان می خواهید به رویایی که در ذهنتان از اینستاگرام دارید برسید. 

یک خبر خوش برای آن عده افرادی که می خواهند خیلی زود از اینستاگرام پول دربیاورند؛ لایک واقعی اینستاگرام منطبق بر الگوریتم های جدید اینستاگرام می باشد و تعاملات انجام شده بر روی پیج تان را طبیعی نمایش می دهد. بنابراین با خرید لایک واقعی اینستاگرام شما به راحتی می توانید به فالوورهای هدفمند دست بیابید. در این میان اگر اکانت لایک های خریداری شده مرتبط با حوزه ی کاری تان باشد، زودتر شما را به مشتریان بالقوه می رساند. وقتی پیجی در مورد آشپزی فعالیت می کند، بهتر است اکانت هایی که پیج را لایک می کنند، در راستای آشپزی و مربوط به آن باشند.

 

سرویس خرید لایک اینستاگرام ارزان

هدف ما از خرید لایک رسیدن به پول است، پس هر انتخابی اگر صرفه اقتصادی نداشته باشد، ارزش ندارد. اما مواظب باشید ارزانی های بیش از حد حواستان را پرت نکند! شاید این روزها همه به دنبال ارزان ترین محصول موجود در بازار باشند، اما باید دقت شود که ارزانی غیر عادی در خصوص قیمت خرید لایک اینستاگرام هرگز نمی تواند رویکرد خوبی داشته باشد.

 

 ارزانی بیش از حد قیمت لایک اینستاگرام به نوعی مهر تأیید بر فیک بودن آن است؛ گفتیم که در این حالت ابتدا تعداد لایک ها افزایش می یابد و بعد از آن طی یک بازه زمانی بسیار کوتاه با ریزش شدید لایک ها در پیج تان مواجه می شوید. 

 

پس اگر سایتی را دیدید که اختلاف قیمت خرید لایک اینستاگرام آن با دیگر سایت ها بسیار زیاد است، حتماً  درمورد علت این میزان اختلاف قیمت تحقیق کنید؟ البته در مواقعی دیده شده برخی سایت ها کمپین های تخفیفاتی برگزار می کنند، به این صورت که مثلاً در ازای خرید تعداد معین فالوور واقعی می توانید خرید لایک اینستاگرام ارزان را نیز تجربه کنید.  

خرید لایک اینستاگرام دریچه ای به سوی اکسپلورر

وقتی تعداد لایک های یک پست بالا باشد و همینطور نوع لایک ها طبیعی به نظر برسد، اینستاگرام به پست و در نهایت به پیج شما اعتماد می کند. بعبارتی پیج شما از دید اینستاگرام مهم تلقی می گردد و جایگاه ویژه ای را برای پست های شما در نظر می گیرد. 

این موضوع سبب می شود شانس ورود پست شما به اکسپلور اینستاگرام افزایش یابد. تعداد لایک های واقعی گویای کیفیت محتوای شما هستند و این همان  دریچه ای است که قرار است برای ورود به اکسپلورر ایجاد شود.

با خرید لایک اینستاگرام، شانس دیده شدن محتواهایتان در اکسپلور اینستاگرام افزایش می یابد. 

هدف مشتریان از خرید لایک اینستاگرام علاوه بر افزایش تعداد لایک های محتوا هایشان، شناساندن موقعیت دقیق پیج اینستاگرام شان به الگوریتم های اینستاگرام است. می خواهند الگوریتم های اینستاگرام به پیج آن ها رتبه بدهند و با تاپ شدن پیج شان در سرچ اینستاگرام، بین کاربران اینستاگرام محبوب شوند. 

حرف آخر

اگر با خواندن این مطلب هنوز اصرار دارید از سرویس های خرید لایک ارزان استفاده کنید،  توصیه می کنم بسته های کم را خریداری کنید؛ البته به شرطی که به استراتژی دائمی تبدیل نشود. یا اگر در نظر دارید یک کمپین مسابقاتی برگزار کنید برای چند روز استفاده از این بسته ها مانعی ندارد، اما باز تأکید می کنم نباید زیاده روی کنید! فراموش نکنید مخاطبان شما آگاه بر ماهیت این لایک ها هستند. اگر در خرید لایک ارزان حتی برای چالش های اینستاگرامی زیاده روی کنید، نباید انتظار بازخورد خوبی را داشته باشید. 

در آخر اینکه اگر یکی از پست های پیج شما به نسبت پست دیگر بازدید و لایک کمتری خورده است، نگران نباشید، خرید لایک اینستاگرام به شما کمک می کند، نظم و هماهنگی در میزان تعامل پست هایتان را ایجاد کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست