آیا می دانید اینستاگرام مارکتینگ  یا همان بازاریابی در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ واژه هایی مثل فالوو، بازدید، لایک و کامنت از ابزارهای مارکتینگ در اینستاگرام می باشند. بطور کلی وقتی صحبت از اینستاگرام می شود، تعداد فالوور، بازدیدها و لایک‌ها، از عوامل بسیار مهم محسوب می‌شوند. همانطور که می دانید لازمه رشد در اینستاگرام، افزایش میزان تعامل پیج تان می باشد و روش های زیادی برای این کار وجود دارد. همه کسب و کارها سعی دارند از تولید محتوا و انجام تبلیغات گرفته تا خرید فالوور واقعی، لایک و ویو، به نحوی نرخ تعامل پیج شان را بالا ببرند. 

خرید ویو اینستاگرام (همان بازدید اینستاگرام) یکی از روش های افزایش بازدید کننده پست های ویدیویی استوری و فید اینستاگرام می باشد. شما می توانید با خرید ویو از طریق وب سرور،  تعداد بازدید ویدیوهای اینستاگرام تان را افزایش دهید. این سرویس به صورت ویژه برای کسب و کارهای اینستاگرام اجرا شده است. شما با خرید ویو اینستاگرام می توانید آمار ویو (view) برای پست های ویدیوی خود را افزایش دهید و از این رو  تعامل پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. 

پلن قیمت ویو اینستاگرام ایرانی سریع

ویو ایرانی 1000عدد
2,000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
ویو ایرانی 2000عدد
4,000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
ویو ایرانی 5000عدد
10,000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
ویو ایرانی 10000عدد
18,000تومان
 • تحویل فوری بعد از سفارش
 • بدون نیاز به رمز عبور
 • ضمانت برگشت وجه
 • ویو توسط افراد واقعی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

هر زمانی که به مشکلی برخورد کردید می توانید از خدمات پشتیبانی ما بهره مند شوید

ویو هایی با کیفیت بالا

سیستم بازدید ما از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در بازدید هارا با دقت بالا اعمال می کند

تضمین تحویل فوری

لازم نیست که منتظر تحویل ویو هات باشی با خریدت در حدود چند دقیقه ویو هاتو دریافت کن

مزایا و معایب خرید ویو اینستاگرام چیست ؟

موضوعی که بارها مورد سؤال قرار می گیرد، اینکه خرید ویو اینستاگرام چه مزیتی برای یک پیج ایجاد می کند؟ اجازه دهید این موضوع را به شکل دیگری بررسی کنیم. اول از هر چیز بدانید که کاربران اینستاگرام به پست های ویدئویی اهمیت زیادی می دهند؛ در واقع تأثیرپذیری کاربران از ویدیو به نسبت محتواهای تصویری بیشتر است و این موضوع در آمارهای مختلف نیز ثابت شده است.

موضوع دیگر اینکه تولید یک محتوای ویدیویی بدون نقص کار آسانی نیست و بسیار زمان بر و چالش برانگیز می باشد. وقتی زمان زیادی را برای ساخت یک ویدیو صرف می کنید، قطعاً انتظار دارید که بازدید بیشتری نیز دریافت کنید؛ بعبارتی بازخورد خوب از یک ویدیو بگیرید. احتمالاً این سؤال برایتان ایجاد شده که بازخورد خوب از یک ویدیو چه معنی دارد؟ زمانی که یک ویدیو آپلود می شود،اگر در یک بازه زمانی کوتاه، توسط تعامل فالوورها، میزان بازدید بالا باشد، یعنی ویدیو تأثیرگذار است و این یعنی بازدهی بالا یا همان بازخورد خوبی از ویدیو حاصل شده است. 

 

افزایش تعامل پیج با خرید ویو اینستاگرام

اگر در اینستاگرام اکانت تجاری یا همان اکانت پابلیک داشته باشید، بررسی آمار نرخ تعامل اینستاگرام  توسط ابزار اینسایت به گوش تان خورده است. منظور از تعامل یک سری فعالیت هایی است که توسط کاربران اینستاگرام بر روی یک پیج صورت می گیرد. در واقع ویو پست، لایک کردن پست، کامنت گذاشتن برای پست و همینطور منشن کردن فرد بر روی کامنت پست دیگر همگی جزء تعاملات کاربران اینستاگرام به شمار می روند. حتی زمانی که کاربری یکی از پست های پیج شما با دیگران شیر (share) و یا آن را در آرشیو اینستاگرام خود سیو(save) می کند، نیز نوعی تعامل به حساب می آید. 

خرید ویو اینستاگرام، باعث می شود محتوای ویدیویی شما در سطح اینستاگرام به صورت ویروسی منتشر گردد. 

با این تفاسیر، اگر ویو (بازدید) برای یک محتوای ویدیو اینستاگرام بالا باشد، یعنی افراد بیشتری از آن بازدید کرده اند؛ در نتیجه ویدیوی شما در اینستاگرام وایرال شده و به دست کاربران زیادی می رسد. به این ترتیب میزان فوروارد یا ارسال ویدیو برای سایر کاربران اینستاگرام بیشتر و بیشتر می شود و در نهایت تعداد لایک و کامنت پست تان نیز افزایش می یابد. این رشد شبکه به سیو کردن پست نیز نفوذ کرده و میزان نرخ تعامل پست تان ، به همین سادگی افزایش می یابد. 

در یک جمع بندی می توان گفت، خرید ویو اینستاگرام سبب می شود که میزان اینگیجمنت (Engagement) پیج تان بیشتر شود. افزایش میزان نرخ تعامل برای یک ویدیو نشان از محبوبیت زیاد ویدیو است، پس خرید ویو سبب می شود که ویدیو شما در تاپ سرچ اینستاگرام ظاهر شود. 

 

افزایش ویو توسط اکانت های باکیفیت اینستاگرام

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای الگوریتم های اینستاگرام، واقعی بودن اکانت هایی است که با پست های شما تعامل برقرار کرده اند. از این رو در خرید ویو برای یک ویدیو، اکانت هایی که قرار است برای افزایش بازدید ویدیو انتخاب شوند نباید فیک باشند. الگوریتم های اینستاگرام نحوه افزایش تعامل محتوای شما را ارزیابی می کند؛ بنابراین اگر بازدید فیک بر روی محتوایتان اعمال شود در همان ساعت اولیه اینستاگرام آن را شناسایی و حذف خواهد کرد. با توجه به این موضوع، هنگام خرید ویو اینستاگرام از واقعی بودن اکانت های بسته ویو مطمئن باشید، بعبارتی اکانت هایی که قرار است از ویدیو شما بازدید کنند و یا پست شما را لایک کنند باید کاربران واقعی اینستاگرام باشند. 

علاوه بر این بهبود رنک و افزایش رتبه پیج نیز به میزان واقعی بودن اکانت بستگی دارد؛ اگر بازدید از ویدیو شما توسط اکانت های واقعی صورت بگیرد، احتمال وارد شدن پست شما به اسپلور افزایش می یابد.

 

اکانت واقعی و با کیفیت اینستاگرام یعنی چه؟ مگر می شود اکانت واقعی اینستاگرام را تشخیص داد؟

شاید به طور قطع نتوان در خصوص واقعی و با کیفیت بودن یک اکانت صحبت کرد، اما یک سری فاکتورها وجود دارد که به کمک آن ها می توانید بسته های ویو(بازدید)  با اکانت های واقعی را خریداری نمایید.

اولین فاکتور، عکس پروفایل اکانت است؛ این موضوع شاید از نظر کاربران چندان اهمیتی نداشته باشد اما از دید اینستاگرام موضوع بسیار مهمی است. مثلاً اگر ویو برای یک پست به صورتی باشد، که همه بازدیدکنندگان دارای عکس پروفایل باشند، قطعاً کیفیت و اعتبار پست افزایش می یابد. 

از طریق خرید ویو اینستاگرام با اکانت های واقعی، نرخ تعامل محتوای شما افزایش یافته و به اکسپلور راه می یابد. 

موضوع دیگر در خصوص محتوای پست، اکانت ها است؛ بهتر است اکانت هایی که از ویدیو شما بازدید می کنند، در پیج شان دارا پست هایی با کیفیت و با میزان تعامل بالا داشته باشند. یعنی تعداد لایک پست ها زیاد بوده و از تعداد ویو(view)  بالایی نیز برخودار باشد، در این حالت یک آمار مشارکت زنجیره ای صورت می گیرد که بسیار ارزشمند است.ما سعی کردیم در فالوور سل خرید ویو اینستاگرام بر اساس اکانت های با ارزش را برای شما فراهم کنیم. 

خرید ویو با کیفیت فالوور سل

در خرید ویو به چه نکاتی توجه کنیم؟

اکانت هایی که پست ویدیوی شما را بازدید می کنند، اگر فیک باشند صورت خوشی ندارد؛ بنابراین در خرید ویو اینستاگرام نیاز است که سابقه فعالیت اکانت های بازدیدکننده بررسی شود.  به عنوان مثال اگر اکانت هایی که یک ویدیو را بازدید می کنند  تعداد زیادی پست داشته باشند و یا سابقه فعالیت آن ها در اینستاگرام بالای 4 سال باشد، علاوه بر این که آمار تعامل را ویدیوی شما را بالا می برند، اعتبار پیج تان را افزایش می دهند. 

این موضوع در خصوص فعال بودن و نبودن اکانت ها نیز بررسی می شود؛ در صورتی که اکانت های بازدیدکننده از ویدیو شما همگی فعال باشند، خود یک برگ برنده برای تبلیغ پست شما خواهد بود.  فالوور سال تمامی نکات ذکر شده را در خرید بازدید اینستاگرام مدنظر قرار می گیرد.  

 

راهنمای خرید ویو اینستاگرام ارزان قیمت

یک بسته ویو اینستاگرام زمانی می تواند در افزایش سود پیج اینستاگرامی تأثیرگذار باشد، که علاوه بر دارا بودن تمامی مزایای ذکر شده در بالا، از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد. اقتصادی بودن خرید ویو اینستاگرام از ویژگی های برتر فالوور سل می باشد، که حسن نیت فعالیت ما را می رساند. 

مقرون به صرفه بودن سرویس خرید بازدید اینستاگرام سبب می شود، هم افراد زیادی بتوانند با پرداخت هزینه کم میزان نرخ تعال پیج شان را افزایش دهند و هم ما به نتیجه دلخواه مان، یعنی رضایت مشتریان و سود کافی برسیم. 

اما توجه کنید در دام قیمت های بیش از حد ارزان نیز نیافتید! اگر قیمت خرید ویو اینستاگرام بسیار ارزان باشد، باید خدمت شما عارض شویم که ” هیچ ارزانی بی دلیل نیست”. احتمال اینکه اکانت های فیک در این بسته های ویو ارزان قیمت وجود داشته باشد، بسیار زیاد است. بنابراین بهتر است  قبل از اقدام به خرید هر گونه خدمات اینستاگرام، از جمله لایک و ویو و یا حتی فالوور، در مورد مرجع مورد نظر به خوبی تحقیق کنید. 

 

حرف آخر

فالوور سل خدمات ویو اینستاگرام را بطور تضمینی به شما ارائه می کند؛ بنابراین اگر بعد از افزودن بازدید به پست های پیج شما، نتیجه مورد انتظار حاصل نشود، وجه پرداخته شما به شما عودت می شود. اگر می‌خواهید  علاوه بر افزایش تعداد بازدیدهای محتوای ویدیوی خود، ریچ و ایمپرشن پست تان را نیز افزایش دهید، توصیه می کنیم  سرویس های بازدید ویدیویی که شامل ریچ هم هستند را انتخاب کنید. این سرویس میزان ریچ و ایمپرشن پست های شما را به طور چشمگیری بالا می برد.

با گسترش شبکه های مجازی و افزایش فعالیت های مختلف در اینترنت، بسیاری از کاربران این فضاها، کسب و کارهای خود را بر روی این شبکه ها به ویژه اینستاگرام منتقل کردند. از رهگذر همین موضوع، اهمیت اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرامی به جهت کسب درآمد بر هیچکس پوشیده نیست؛  افراد زیادی در اینستاگرام برای رسیدن به سرنخ های بیشتر، کسب و کار خود را تبلیغ می کنند.

اما تبلیغات در اینستاگرام نیز روش ها و ترفندهای خاص خود را دارد، که بدون دانستن این اصول و روش ها، تبلیغات گسترده و موفقی در این پلتفرم نخواهیم داشت. این نکات شامل مواردی مانند افزایش لایک و بازدید از پست ها می شود؛ از این رو می توانید با خرید ویو اینستاگرام، راه برای تبلیغات اینستاگرامی هموار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست