7 راهکار جادویی برای جلوگیری از افزایش فالوور فیک
5/5 - (6 امتیاز)

7 راهکار جادویی برای جلوگیری از افزایش فالوور فیک

افزایش فالوور آن هم فالوور های واقعی با تعامل و مشارکت بالا به آرزویی برای بسیاری از کاربران اینستاگرام که از پیج های بیزینسی برخوردار هستند تبدیل شده است.

  اینستاگرام، این شبکه جذاب اجتماعی، در بین ایرانیان محبوبیت فراوانی کسب کرده است. با وجود گذشت چندین سال از شروع فعالیت این شبکه روز به روز از اهمیت بیشتری در بین کاربران برخوردار می شود.

این شبکه در مقایسه با دیگر شبکه های اجتماعی علاوه بر جنبه ارتباطی که دارد، دارای ویژگی های مهمی است که به کاربران فرصت ایجاد و یا توسعه کسب و کار خود را در این فضا می دهد. برای ایجاد یک پیج تخصصی لازم است از راهکار های ویژه برای جذب فالوور استفاده کنید. فالوور ها باید واقعی باشند تا پیج شما را رشد دهند.

 

در غیر این صورت نه تنها باعث پیشرفت پیجتان نخواهند شد بلکه به مرور وجود فالوور های فیک باعث از بین رفتن و ریزش فالوور های واقعی نیز خواهد شد. پس لازم است از وجود فالوور های فیک در پیج خود جلوگیری کنید.

راه هایی برای جلوگیری از افزایش فالوور فیک در اینستاگرام وجود دارد که در این مقاله ۷ مورد از این راه های جادویی را بررسی خواهیم کرد. ما را دنبال کنید. 

راه های موثر در جلوگیری از فالوور فیک

راه های مختلفی برای جلوگیری از جذب فالوور فیک وجود دارد که در این مقاله مهم ترین و موثر ترین راه های آن را در ۷ مورد شرح داده ایم. این راه ها شامل:

۱- انتشار محتوای خود را زمان بندی کنید

برای جذب فالوور واقعی و بالا بردن تعامل در پیج خود و ممانعت از افزایش فالوور های غیر واقعی محتوای پیج خود را زمان بندی کنید. فعالیت مداوم در اینستاگرام یکی از نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

به این منظور لازم است در زمان مشخص و معین پست های خود را در صفحه خود به اشتراک بگذارید. دقت کنید که فاصله زمان انتشار پست ها از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر پست ها را با فاصله بسیار کم و یا خیلی زیاد منتشر کنید ممکن است بازخورد خوبی از طرف دنبال کنندگان دریافت نکنید برای جلوگیری از این کار بهترین راه زمانبندی انتشار محتوا خواهد بود. برای این کار می توانید از برنامه های زمان بندی محتوا کمک بگیرید.

۲- از یک برنامه مشخص برای فعالیت خود در اینستاگرام استفاده کنید 

در صورتی که می خواهید محتوای مشخص و متفاوتی را به مخاطب عرضه کنید لازم است برنامه خاصی برای اشتراک گذاری آن داشته باشید. به این منظور لازم است بهترین زمان را برای انتشار یک محتوای خاص پیدا کنید.

به عنوان مثال اگر قرار است در پیج خود تبلیغات انجام دهید نباید این محتوا را در هر ساعت از شبانه روز در پیج خود قرار دهید و بهتر است یک ساعت خاص را به انتشار تبلیغات در صفحه خود اختصاص دهید. با وجود برنامه ریزی منظم می توانید از وجود فالوور های فیک جلوگیری کرده و تعاملات فالوور های واقعی را افزایش دهید.

۳- تبلیغات هدفمند انجام دهید

از روش هایی که افراد بسیاری برای رشد فالوور در پیج خود استفاده می کنند تنظیم تبلیغات در دیگر پیج ها می باشد. تبلیغات خود را به پیج هایی بسپارید که محتوای نزدیکی به پیج شما دارند.

در این صورت شاهد افزایش فالوور واقعی و جلوگیری از فالوور فیک خواهید بود. برای انجام تبلیغات بهتر است به هر پیجی به راحتی اعتماد نکنید و تمامی مشخصات مربوط به وجود فالوور ها، مانند میزان دنبال کنندگان، تعداد بازدید ها، کامنت ها و لایک های  پیج مورد نظر را بررسی کنید تا پس از تبلیغ شاهد حضور فالوور های بیشتری در پیج خود باشید.

انتخاب پیج هایی با محتوایی دور از محتوای پیج شما برای سپردن تبلیغات گزینه مناسبی نخواهد بود. محتوای پیج شما ممکن است جذابیتی برای فالووران این گونه پیج ها نداشته و صرفا از روی کنجکاوی شما را دنبال کنند و پس از بررسی محتوای پیجتان یا شما را آنفالو کنند و یا هیچ تعاملی با شما برقرار نکنند که این امر موجب وجود فالوور های غیر فعال و فیک در پیج شما خواهد شد.

۴- موضوع فعالیت خود را ثابت نگه دارید

با ثبات در انجام فعالیت در یک زمینه خاص قطعا پس از مدتی به نتیجه خواهد رسید. توجه داشته باشید که افرادی که شما را دنبال می کنند به موضوع محتوای شما علاقه مند بوده و اگر بخواهید محتوای خود را تغییر داده و در یک زمینه دیگر فعالیت کنید با ریزش حداکثری فالوور های خود روبرو خواهید شد.

توصیه ما فعالیت مستمر در یک موضوع مشخص و خاص می باشد. پس سعی نکنید که دائم محتوای خود را تغییر داده و از این شاخه به آن شاخه پریدی چون در این صورت به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

۵- محتوای مفید تولید کنید 

محتوای مفید تولید کنید

محتوای مفید تولید کنید

افراد زیادی به جهت یادگیری و سرگرمی بخشی از وقت خود را به برنامه اینستاگرام اختصاص می دهند. پس باید در نظر داشته باشید که علاوه بر تبلیغ و فروش محصولات و یا جذب فالوور از دیگر روش ها و مقابله با وجود فالوور های غیر واقعی در پیج خود محتوایی آموزشی تولید کنید.

فالووران زیادی برای یادگیری آموزش های شما اقدام به گذاشتن کامنت، ارتباط با شما در دایرکت، سیو پست های شما و اشتراک گذاری این پست ها با دیگران کاربران خواهند کرد. هر چه تعاملات را در پیج خود افزایش دهید بهتر می توانید مانع افزایش فالوور های فیک شوید.

۶- از ربات های تشخیص فالوور فیک استفاده کنید

برخی نرم افزار ها به صورت ربات وجود دارند که توانایی تشخیص فالوور های غیر واقعی را از فالوور های واقعی دارا هستند. این ربات ها به شما کمک می کنند تا فالوور هایی که به فالوور روح تبدیل شده و هیچ گونه فعالیتی در پیج شما ندارند را شناسایی و حذف کنند.

فالوور های فیک همیشه هم غیر مفید نیستند و در شرایطی می توانند بسیار هم موثر باشند. در این خصوص لازم است به مقالات مرتبط با مزایای فالوور های فیک در سایت خرید فالوور اینستاگرام مراجعه کنید.

۷- خرید فالوور واقعی از سایت خرید فالوور اینستاگرام راهکاری بسیار مناسب برای جلوگیری از وجود فالوور های فیک

در این مقاله شما را تا کنون با ۶ راه جلوگیری از فالوور فیک آشنا کرده ایم. آخرین راهی که می خواهیم به شما معرفی کنیم خرید فالوور واقعی اینستاگرام است. این نیز یکی از راه های مفید برای اضافه کردن فالوور های واقعی و حذف فالوور های غیر واقعی خواهد بود. افراد زیادی از این روش استفاده کرده و نتیجه مطلوبی را دریافت کرده اند.

سایت خرید فالوور اینستاگرام با فعالیت گسترده خود برای شما امکان داشتن فالوور های واقعی با هزینه مناسب در مدت زمان کمی را فراهم کرده است. این سایت از خدمات زیادی در حوضه اینستاگرام برخوردار است.

فهرست