Paras Rastogi

5 روش برای افزودن زیرنویس و زیرنویس به حلقه‌ها، استوری‌ها و ویدیوهای اینستاگرام

افزودن زیرنویس و زیرنویس به ویدیوهای خود باعث می شود تا برای طیف گسترده ای از مخاطبان قابل دسترسی باشد. گفته می‌شود اگر یک خالق هستید و از اینستاگرام برای بارگذاری مکرر ویدیوها، داستان‌ها و حلقه‌های خود استفاده می‌کنید، اضافه کردن زیرنویس‌ها می‌تواند به افزایش تعامل کمک کند. این توضیح دهنده چندین روش برای افزودن زیرنویس و زیرنویس در اینستاگرام را نشان می دهد. علاوه بر این، می‌توانید بهترین برنامه‌های پخش ویدیوی اندروید را برای تماشای فیلم با زیرنویس در تلفن خود بررسی کنید.

روش‌هایی برای افزودن زیرنویس و زیرنویس در حلقه‌ها، استوری‌ها و ویدیوهای اینستاگرام

ارائه زیرنویس یا زیرنویس برای محتوای اینستاگرام یک فرآیند نسبتاً آسان است. بیایید روش‌های مختلفی را برای افزودن همان روش به حلقه‌ها، استوری‌ها و ویدیوهای اینستاگرام خود بررسی کنیم.

از ویژگی درون برنامه ای اینستاگرام برای اضافه کردن زیرنویس، زیرنویس استفاده کنید

اینستاگرام ارائه می دهد ویژگی درون برنامه ای برای افزودن شرح به محتوای ویدیوی خود در حلقه‌ها، پست‌ها یا ویدیوهای خود برای دسترسی بیشتر به آن. این مراحل را دنبال کنید تا با استفاده از برنامه بومی اینستاگرام به همان هدف برسید.

زیرنویس را به حلقه اینستاگرام خود اضافه کنید

1. برنامه اینستاگرام (اندروید، iOS) را در گوشی خود باز کنید و برای باز کردن دوربین، انگشت خود را بکشید برای ایجاد یک قرقره

2. خود را ایجاد کنید حلقه یا موجود را انتخاب کنید ویدیو از دستگاه شما

3. بعد، روی ضربه بزنید دکمه پیش نمایش برای ویرایش حلقه اینستاگرام

4. روی ضربه بزنید نماد برچسب از نوار ابزار بالا و سپس انتخاب کنید برچسب زیرنویس.

5. اکنون اینستاگرام به‌طور خودکار ویدیوی شما را رونویسی می‌کند تا زیرنویس یا زیرنویس به آن اضافه کند.

6. روی ضربه بزنید دکمه انجام شد برای ذخیره تغییرات

اضافه کردن زیرنویس Instagram Reels Stories زیرنویس

7. در ادامه، روی ضربه بزنید دکمه بعدی برای رفتن به صفحه بعدی و نهایی کردن پست کردن حلقه اینستاگرام خود.

8. در نهایت، روی دکمه اشتراک گذاری برای انتشار حلقه در اینستاگرام. تمام شد، شما با موفقیت حلقه اینستاگرام خود را با زیرنویس پست کردید.

به پست ها/ویدیوهای اینستاگرام زیرنویس اضافه کنید

علاوه بر قرقره ها، اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا آن را روشن کنید زیرنویس های خودکار برای پست های ویدیویی شما با استفاده از ویژگی های درون برنامه ای آن. پس از فعال شدن، اینستاگرام به صورت خودکار رونویسی می کند و زیرنویس را به ویدیوی آپلود شده شما اضافه می کند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید و یک ویدیوی پست/اینستاگرام جدید ایجاد کنید.

2. پست خود را با فیلترها و تنظیمات دلخواه ویرایش کنید و روی آن ضربه بزنید دکمه بعدی برای ادامه بیشتر

3. در صفحه بعد، روی گزینه ضربه بزنید تنظیمات پیشرفته گزینه.

4. زیر بخش دسترسی، روشن کنید نمایش شرح‌ها.

5. در نهایت، روی دکمه اشتراک گذاری برای پست اینستاگرام/ویدیوی IGTV خود. خودشه. شما با موفقیت پست/IGTV اینستاگرام خود را با زیرنویس به اشتراک گذاشتید.

از ابزارهای آنلاین برای اضافه کردن زیرنویس به حلقه ها، استوری های اینستاگرام استفاده کنید

یکی دیگر از روش‌های موثر برای افزودن زیرنویس و زیرنویس به استوری‌ها، پست‌ها و حلقه‌های اینستاگرام خود استفاده از آن است. ابزارهای آنلاین مبتنی بر وب برای اضافه کردن زیرنویس و با استفاده از اپلیکیشن آن ها را در اینستاگرام منتشر کنید. یکی از این ابزارهای موثر برای دستیابی به آن، به عنوان Veed.IO شناخته می شود. این مراحل را دنبال کنید تا ویدیوی زیرنویس خود را با استفاده از این روش ایجاد کنید.

1. یک تب جدید در مرورگر وب خود باز کنید تا به وب سایت Veed.IO دسترسی داشته باشید.

2. بعد، روی دکمه File را انتخاب کنید برای مرور و انتخاب ویدیویی که می‌خواهید زیرنویس یا زیرنویس به آن اضافه کنید.

اضافه کردن زیرنویس Instagram Reels Stories زیرنویس

3. در ادامه، بر روی یک دکمه فایل آپلود کنید تا فایل مورد نظر خود را آپلود کنید.

4. چند ثانیه صبر کنید تا ابزار بتواند ویدیوی شما را پردازش کند و سپس روی آن کلیک کنید دکمه زیرنویس خودکار به ابزار Veed.IO اجازه دهید ویدیوی شما را به صورت خودکار رونویسی کند.

5. از طرف دیگر، می‌توانید با کلیک کردن بر روی آن، زیرنویس‌ها را به صورت دستی اضافه کنید دکمه زیرنویس دستی اگر یک فایل زیرنویس موجود برای ویدیو دارید، می توانید آن را با کلیک کردن بر روی آن در اینجا آپلود کنید آپلود فایل زیرنویس دکمه.

6. زیرنویس / زیرنویس خود را انتخاب کنید زبان و روی آن کلیک کنید دکمه شروع برای پردازش ویدیوی آپلود شده شما

7. پس از تکمیل رونویسی، روی آن کلیک کنید دکمه پخش برای تماشای ویدیوی خود با زیرنویس اضافه شده

اضافه کردن زیرنویس Instagram Reels Stories زیرنویس

8. پس از اتمام بر روی آن کلیک کنید دکمه صادرات در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش.

9. در ادامه، بر روی صادرات ویدیو گزینه.

10. کلیک کنید روی دکمه دانلود برای دانلود ویدیوی زیرنویس در سیستم شما. در حال حاضر، شما می توانید به طور معمول این ویدیو را پست کنید به عنوان پست/ویدیو اینستاگرام، استوری یا حتی به عنوان حلقه اینستاگرام.

اضافه کردن زیرنویس Instagram Reels Stories زیرنویس

برای افزودن زیرنویس، زیرنویس، برنامه های اندروید شخص ثالث را امتحان کنید

همچنین می‌توانید از برخی برنامه‌های شخص ثالث اندروید برای اضافه کردن زیرنویس‌ها به ویدیوهای خود استفاده کنید و سپس آنها را در اینستاگرام پست کنید. این راهنمای دقیق را دنبال کنید تا به صورت رایگان زیرنویس ویدیوهای خود را در اندروید اضافه کنید.

زیرنویس/زیرنویس را به صورت دستی به حلقه ها و استوری های اینستاگرام خود اضافه کنید

اگر می خواهید زیرنویس ها را به صورت دستی به حلقه یا استوری اینستاگرام خود اضافه کنید، می توانید آنها را با استفاده از گزینه های درون برنامه اضافه کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و یک حلقه جدید ایجاد کنید با ضبط یا انتخاب یک ویدیوی موجود از دستگاه خود.

2. بعد، روی ضربه بزنید دکمه Aa برای افزودن متن به ویدیوی خود پس از وارد شدن، دکمه را فشار دهید تیک آبی را در گوشه پایین سمت راست فشار دهید تا آن را روی ویدیوی خود اعمال کنید.

3. در نهایت دکمه را فشار دهید بعد را فشار دهید و ارسال حلقه به حساب خود را نهایی کنید. خودشه! شما با موفقیت یک حلقه/استوری جدید با زیرنویس در اینستاگرام پست کردید.

از برنامه‌های ویرایشگر زیرنویس رایگان برای افزودن زیرنویس/زیرنویس به حلقه‌ها و استوری‌ها (اندروید/iOS) استفاده کنید

علاوه بر اینستاگرام، می‌توانید با استفاده از برنامه‌های ویرایشگر زیرنویس رایگان، قبل از ارسال زیرنویس به هر ویدیویی اضافه کنید. این مراحل را دنبال کنید تا همان را اضافه کنید.

1. برنامه Subcap (اندروید، iOS) را روی گوشی خود نصب کنید و روی آن ضربه بزنید کتابخانه را انتخاب کنید را فشار دهید تا ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

2. بعد، بر روی ضربه بزنید تولید خودکار شرح‌ها دکمه در پایین برای ایجاد زیرنویس. اگر اشتراک ممتاز دارید، می‌توانید زیرنویس‌های خودکار را برای ویدیوهای دیگر خود ایجاد کنید. می توانید بر روی ضربه بزنید دکمه دستی را امتحان کنید برای اضافه کردن زیرنویس متن به صورت دستی

3. را فشار دهید دکمه افزودن در گوشه سمت راست پایین و متنی را که می خواهید به عنوان زیرنویس استفاده کنید تایپ کنید.

4. پس از اتمام، دکمه را فشار دهید دکمه صادرات و روی آن ضربه بزنید دانلود برای ذخیره ویدیو با زیرنویس های اعمال شده شما.

خودشه! شما با موفقیت زیرنویس را به ویدیوی خود اضافه کردید. اکنون می‌توانید با دنبال کردن دستورالعمل‌های روی صفحه، آن را مستقیماً به‌عنوان استوری یا حلقه در اینستاگرام پست کنید.

جایزه: بهترین برنامه ها برای ویرایش فیلم ها برای حلقه های اینستاگرام

آیا فضای کاری ایجاد حلقه اینستاگرام را خسته کننده و با ویژگی های محدود می دانید؟ ناراحت نباش ما بهترین برنامه های ویرایشگر ویدیو را برای ایجاد حلقه های خیره کننده اینستاگرام انتخاب کرده ایم. این پنج بهترین برنامه رایگان را برای ویرایش ویدیوها برای حلقه‌های اینستاگرام در اندروید و آیفون بررسی کنید.

سوالات متداول

س: چگونه زیرنویس را به حلقه ها و استوری های اینستاگرام اضافه کنیم؟

آ: می‌توانید از استیکر کپشن داخلی اینستاگرام برای اضافه کردن زیرنویس به حلقه‌ها و استوری‌های خود استفاده کنید. ما همچنین روش های دیگری را در این توضیح دهنده برای اضافه کردن زیرنویس به استوری یا حلقه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته ایم.

س: چگونه به پست های ویدیویی اینستاگرام خود زیرنویس اضافه کنیم؟

آ: می‌توانید زیرنویس‌های خودکار را در اینستاگرام فعال کنید یا به صورت دستی یک زیرنویس به ویدیوی خود قبل از ارسال آن در اینستاگرام اضافه کنید. برای جزئیات بیشتر، به مراحل ذکر شده در بالا مراجعه کنید.

س: آیا می توانید زیرنویس های خودکار را در حلقه اینستاگرام خود ایجاد کنید؟

آ: بله، به سادگی استیکر Caption را به حلقه خود اضافه کنید تا قبل از ارسال آن در اینستاگرام، زیرنویس خودکار ایجاد کنید.

جمع بندی: میزان تعامل با محتوای خود را افزایش دهید

امیدواریم یاد گرفته باشید که با استفاده از روش‌های ذکر شده در بالا، زیرنویس‌ها را به حلقه‌ها، استوری‌ها و ویدیوهای اینستاگرام خود اضافه کنید. اگر این مطالعه سریع به شما کمک کرده تا تعامل و تعامل بیشتری با بینندگان خود داشته باشید، آن را با دوستان سازنده خود به اشتراک بگذارید. پیوندهای زیر را برای راهنمایی‌های سازنده‌تر بررسی کنید، و برای خواندن این موارد بیشتر با GadgetsToUse همراه باشید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.