Paras Rastogi

5 راه برای مسدود کردن حلقه ها از یک شخص خاص در فیس بوک یا اینستاگرام

محتوای ترسناک یا آزاردهنده، برخی از سازندگان واقعاً با قرقره های خود عصبی می شوند. اگر شما هم همین احساس را دارید و می‌خواهید از شر حلقه‌های آزاردهنده یک شخص خاص در فیس‌بوک یا اینستاگرام خلاص شوید، به نقطه درستی رسیده‌اید. در این مطالعه، ما پنج روش آسان برای مسدود کردن حلقه ها از یک حساب خاص در فیس بوک یا اینستاگرام را نشان داده ایم. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که حلقه ها را بدون ورود به سیستم تماشا کنید تا الگوریتم را شکست دهید.

حلقه‌ها را از یک خالق خاص مسدود کنید

چگونه حلقه ها را از یک حساب خاص فیس بوک مسدود کنیم

فرض کنید از تماشای قرقره های آزاردهنده یک سازنده خاص در تایم لاین فیس بوک خود خسته شده اید. در این صورت، می توانید با استفاده از ویژگی های درون برنامه ای فیس بوک یا مسدود کردن حساب مرتبط، از شر آن خلاص شوید. در اینجا نحوه رسیدن به همان هدف آورده شده است:

از ویژگی های درون برنامه برای مسدود کردن قرقره ها از شخصی استفاده کنید

چه در حال مرور فیس بوک در تلفن یا رایانه شخصی خود، می توانید حلقه ها را از یک سازنده خاص با استفاده از ویژگی های درون برنامه ای آن پنهان کنید. برای رفع آسان این مراحل را دنبال کنید:

1. حلقه فیس بوک را که می خواهید بلاک کنید را روی رایانه شخصی بازی کنید و روی آن کلیک کنید نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالا

2. بعد، بر روی ضربه بزنید به گزینه کمتر مراجعه کنید برای مخفی کردن ویدیوهای انتخاب شده و سایر ویدیوهای مرتبط از سازنده در جدول زمانی فیس بوک خود.

حلقه‌ها را از یک خالق خاص مسدود کنید

3. به طور مشابه، می توانید دکمه را فشار دهید مخفی کردن قرقره گزینه ای در برنامه فیس بوک برای مسدود کردن حلقه ها از یک سازنده خاص در حساب شما.

حساب سازنده را مسدود کنید تا قرقره های آنها پنهان شود

یکی دیگر از روش های جالب برای خلاص شدن فوری از شر تمام قرقره ها از یک سازنده خاص، مسدود کردن صفحه یا حساب سازنده است. در نتیجه، دیگر حلقه‌های آزاردهنده سازنده فیس‌بوک مسدود شده خود را در جدول زمانی خود مشاهده نخواهید کرد. در اینجا نحوه رسیدن به همان هدف آورده شده است:

1. حلقه فیس بوک را که می خواهید بلاک کنید را روی رایانه شخصی بازی کنید و روی آن کلیک کنید نماد نمایه در عنوان آن قرار دارد.

2. بعد، بر روی ضربه بزنید نام کاربری پروفایل فیس بوک برای گسترش حساب سازنده در فیس بوک.

3. در ادامه، بر روی نماد سه نقطه و فشار دهید مسدود کردن دکمه حذف تمام محتوای مربوط به سازنده، از جمله حلقه‌ها، از جدول زمانی فیسبوک شما.

حلقه‌ها را از یک خالق خاص مسدود کنید

4. به طور مشابه، شما می توانید بر روی ضربه بزنید نام پروفایل از حلقه فیس بوک در پایین و روی مشاهده نمایه اصلی کلیک کنید تا مشاهده شود صفحه / نمایه سازنده.

5. در نهایت، روی نماد سه نقطه و فشار دهید مسدود کردن دکمه برای مسدود کردن تمام قرقره ها از سازنده خاص در جدول زمانی شما.

چگونه حلقه ها را از یک اکانت خاص اینستاگرام مسدود کنیم

مشابه فیس‌بوک، می‌توانید حلقه‌های یک سازنده خاص را در حساب اینستاگرام خود با استفاده از ویژگی‌های درون‌برنامه مسدود کنید. در اینجا به این صورت است:

از ویژگی های درون برنامه برای مسدود کردن قرقره های ناخواسته استفاده کنید

در اینجا نحوه استفاده از ویژگی‌های داخلی برای مسدود کردن قرقره‌هایی که به آنها علاقه ندارید، آمده است:

1. حلقه ای را که می خواهید بلاک کنید در برنامه اینستاگرام خود پخش کنید و روی آن ضربه بزنید نماد سه نقطه در گوشه پایین سمت راست

2. بعد، بر روی ضربه بزنید گزینه علاقه مند نیست برای متوقف کردن دریافت محتوا و دریافت توصیه از سازنده انتخاب شده.

برای پنهان کردن قرقره های آن از تایم لاین، حساب را لغو دنبال کنید

اگر در حال مرور اینستاگرام در رایانه شخصی خود هستید و می خواهید توصیه های حلقه و سایر محتوای یک سازنده خاص را غیرفعال کنید، می توانید این مراحل ساده را برای انجام این کار دنبال کنید:

1. حلقه اینستاگرام را از سازنده‌ای که می‌خواهید بلاک کنید، پیدا کرده و پخش کنید و روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست کلیک کنید.

2. در مرحله بعد، بر روی دکمه لغو فالو تا حلقه و تمام محتوای مرتبط دیگر را از تایم لاین اینستاگرام خود حذف کنید.

حلقه‌ها را از یک خالق خاص مسدود کنید

برای مخفی کردن حلقه‌ها، حساب اینستاگرام را مسدود کنید

مانند فیس بوک، شما همچنین می توانید حساب سازنده را در اینستاگرام مسدود کنید تا از شر قرقره های مزاحم یک سازنده خاص خلاص شوید. در اینجا به این صورت است:

1. حلقه اینستاگرامی را که می‌خواهید بلاک کنید پخش کنید و روی آن ضربه بزنید تصویر پروفایل از حساب سازنده در پایین.

2. بعد، بر روی ضربه بزنید سه نقطه نماد در گوشه بالا سمت راست و فشار دهید مسدود کردن دکمه ای برای مسدود کردن سازنده انتخاب شده با تمام قرقره های آن.

خودشه! به محض اینکه برنامه اینستاگرام خود را به‌روزرسانی کنید، هیچ توصیه‌ای از اکانت سازنده مسدود شده خود را مشاهده نخواهید کرد.

پاداش: مسدود کردن ویدیوها از یک کانال خاص YouTube

مانند فیس‌بوک و اینستاگرام، می‌توانید ویدیوهای موجود در یوتیوب را از یک سازنده یا کانال خاص مسدود کنید تا از دیدن محتوای آن‌ها به عنوان توصیه اجتناب کنید. راهنمای دقیق ما را در مورد نحوه مسدود کردن یک کانال YouTube دنبال کنید تا به همین هدف برسید.

سوالات متداول

س: چگونه حلقه ها و ویدئوهای کوتاه را برای همیشه در فیس بوک مخفی کنیم؟

آ: برنامه فیس بوک به شما امکان می دهد حلقه ها و ویدیوهای کوتاه را با استفاده از ویژگی های درون برنامه خود مخفی کنید. راهنمای ما برای غیرفعال کردن قرقره ها در فیس بوک را بررسی کنید تا از شر آن خلاص شوید.

س: چگونه حلقه های فیس بوک را از یک سازنده خاص در آیفون حذف کنیم؟

آ: می توانید گزینه “Hide Reel” را در داخل برنامه فیس بوک در آیفون خود فشار دهید یا مستقیماً حساب سازنده را مسدود کنید تا از شر قرقره های مزاحم خلاص شوید.

بسته بندی: از شر قرقره های مزاحم خلاص شوید

بنابراین، تمام این پنج راه برای مسدود کردن حلقه‌های یک سازنده خاص در فیس بوک یا اینستاگرام است. اگر این به شما کمک کرده است از شر قرقره های تحریک کننده خلاص شوید، دکمه لایک را بزنید و آن را به اشتراک بگذارید. سایر نکات مفید را در زیر بررسی کنید و برای نکات و ترفندهای آموزنده بیشتر با ما همراه باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.