7 روش برای کلیک روی لینک در کپشن اینستاگرام یا کپی متن
Rate this post

7 روش برای کلیک روی لینک در کپشن اینستاگرام یا کپی متن

اغلب هنگام مرور در اینستاگرام با مواردی مواجه می شویم که ممکن است بخواهید پیوندهای خاصی را از طریق کپشن یک پست باز کنید. با این حال، برخلاف سایر وب سایت های رسانه های اجتماعی، اینستاگرام اجازه لینک های قابل کلیک روی پست های خود را نمی دهد. با این حال، اگر می‌خواهید روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید، در اینجا راه‌های آسان برای انجام این کار وجود دارد. در همین حال، شما همچنین می توانید مقاله ما را در مورد روش های سریع کپی کردن متن از تصاویر دنبال کنید.

روی Instagram Caption Link Area یا Copy Link Text کلیک کنید

اینستاگرام حق ثبت اختراع دارد که اجازه می دهد با هزینه اندکی پیوندهای قابل کلیک را به پست های خود اضافه کند (در پتنت 2 دلار ذکر شده است). بنابراین احتمال خوبی برای آمدن آن به برنامه در آینده وجود دارد. در همین حال، برای دسترسی به لینک‌های کپشن اینستاگرام می‌توانیم این مراحل را دنبال کنیم.

اسکرین شات و استخراج متن

یکی از راه های آسان برای دسترسی سریع به لینک های اینستاگرام، استخراج متن از پست و چسباندن آن به طور مستقیم در مرورگر است. اگر از آیفون استفاده می کنید، می توانید به راحتی مراحل زیر را دنبال کنید.

1. اسکرین شات کپشن پست اینستاگرام از آیفون شما.

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

2. برو به اپلیکیشن عکس (گالری). و اسکرین شات را پیدا کنید.

3. دو تا ضربه ی آهسته بزن روی متن آیفون شما به طور خودکار سعی می کند آن را بخواند. هنگامی که پیوند مورد نیاز را هایلایت کردید، آن را کپی کنید از منوی پاپ آپ

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

4. چسباندن این لینک در یک مرورگر وب و بازدید از وب سایت.

اگر خاص متن می خواستی کپی کنی روی خود تصویر بود، می توانید آن را نیز با دنبال کردن راهنمای ما برای کپی کردن متن از تصاویر استخراج کنید.

اگر از گوشی هوشمند اندرویدی استفاده می کنید، می توانید مقاله ما را نیز دنبال کنید تا نحوه کپی متن از تصاویر را در تلفن هوشمند خود یاد بگیرید.

استفاده از لینک های تبلیغاتی اینستاگرام

یکی دیگر از راه های کلیک روی لینک ها از پست اینستاگرام از طریق پست های تبلیغاتی است. اگر در اینستاگرام تبلیغ‌کننده هستید، می‌توانید کسب‌وکار خود را در اینستاگرام راه‌اندازی کنید تا به خریداران لینک‌های قابل کلیک به وب‌سایت شما ارائه شود. در اینجا نحوه تنظیم آن آمده است.

1. از حساب تجاری اینستاگرام شما، یک پست انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید تقویت پست.

2. بعد، ‘ را انتخاب کنیدبازدیدهای بیشتر از وب سایت‘ به عنوان گزینه و وب سایت مورد نظر برای تبلیغ را انتخاب کنید.

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

3. مراحل بعدی را تکمیل کنید، پرداخت را انجام دهید و اکنون پست شما با یک ارسال خواهد شد قابل کلیک ارتباط دادن.

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

توجه داشته باشید: این به یک حساب تجاری در اینستاگرام نیاز دارد و یک ویژگی پولی است. پیوند فقط در آگهی قابل مشاهده خواهد بود و نه در پست معمولی شما.

استفاده از فروشگاه اینستاگرام

در برخی مناطق مانند ایالات متحده و انگلستان، اینستاگرام به کسب و کارها و افراد حرفه‌ای اینستاگرام حساب‌هایی را برای ایجاد فروشگاه خود در اینستاگرام ارائه می‌دهد. این به کاربران این امکان را می دهد که پیوند محصول را به پست اضافه کنند که می تواند مستقیماً از پست کلیک کند.

از وب اینستاگرام

برخلاف برنامه اینستاگرام در تلفن هوشمندتان، اینستاگرام وب به شما این امکان را می دهد که به راحتی کپشن ها را کپی کرده و مستقیماً در مرورگر خود قرار دهید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. به وب اینستاگرام مراجعه کنید و ورود به حساب شما

2. پس از پست دیدن کنید برجسته و کپی کنید بخشی از کپشن و کپی کنید.

3. اکنون می توانید این پیوند متنی را در یک مرورگر وب قرار دهید و صفحه را بررسی کنید.

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

از لینک در بیو

ممکن است اغلب متوجه شده باشید که سازندگان از شما می خواهند روی پیوند موجود در بیو آنها کلیک کنید. معمولاً به یک پیوند یا سرویس جمع‌آوری پیوند اشاره می‌کند که می‌توانید از نمایه آنها کلیک کنید.

1. به پروفایل اینستاگرام بروید حساب کاربری که می خواهید به پیوند آن دسترسی داشته باشید.

2. در بخش بیو، ممکن است یک را ببینید لینک وب سایت که شما می توانید برای بازدید کلیک کنید.

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

توجه داشته باشید: این پیوند فقط در صورتی قابل مشاهده است که سازنده آن را انتخاب کرده باشد.

مراحل افزودن لینک به بیو اینستاگرام

افزودن لینک بیو برای همه کاربران اینستاگرام در دسترس است و اگر می خواهید لینک مشابهی را به بیو خود اضافه کنید، مراحل زیر را دنبال کنید.

1. به نمایه خود بروید و روی آن ضربه بزنید ویرایش نمایه.

2. پیوندی را اضافه کنید که می‌خواهید در نمایه شما قابل مشاهده باشد بخش پیوندها.

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

روی لینک از استوری اینستاگرام کلیک کنید

همچنین می توانید از استوری های اینستاگرام برای اشتراک گذاری و دسترسی به لینک ها کمک بگیرید. قبلاً آستانه 10000 فالوور برای افزودن لینک در استوری ها وجود داشت، اما بعداً این ویژگی در دسترس همه کاربران قرار گرفت.

1. برو به ایجاد صفحه داستان در اینستاگرام، و انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا مجموعه ابزارهای رایج مورد استفاده را نشان دهید.

2. انتخاب ‘ارتباط دادن‘ برچسب بزنید و URL پیوندی را که می خواهید بینندگان روی آن کلیک کنند وارد کنید.

3. پیوند را اضافه کنید به وب‌سایتی که می‌خواهید بینندگان از آن بازدید کنند.

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

استفاده از لینک های Bit.ly

همچنین می‌توانید پیوندهای کوتاه سفارشی و قابل فهم ایجاد کنید تا بینندگان شما بتوانند به‌جای کلیک کردن روی آن، مستقیماً این پیوند کوتاه را از مرورگر خود جستجو کنند. در اینجا نحوه ایجاد آن آمده است.

1. به وب سایت Bit.ly بروید و وارد حساب کاربری خود شوید.

2. URL مقصد را وارد کرده و a را انتخاب کنید نیمه پشتی سفارشی برای لینک شما

روی لینک کپشن اینستاگرام کلیک کنید

3. حالا می توانید از این لینک استفاده کنید در کپشن اینستاگرام شما

توجه داشته باشید: شما می توانید تنها 50 نیمه سفارشی در یک ماه ایجاد کنید، یا به سادگی می توانید URL های رایگان bit.ly را بدون ورود به حساب کاربری ایجاد کنید.

سوالات متداول

س: چگونه یک لینک قابل کلیک به کپشن اینستاگرام اضافه می کنید؟

آ: اگرچه اینستاگرام برای آن پتنت دارد، از هم اکنون نمی توانید پیوندهای قابل کلیکی را به کپشن اینستاگرام اضافه کنید. شما می توانید راه حل های ذکر شده در بالا را دنبال کنید تا مشکل را تا حدی حل کنید.

س: چرا لینک من روی کپشن اینستاگرام قابل کلیک نیست؟

آ: این به این دلیل است که اینستاگرام اجازه اضافه کردن لینک های قابل کلیک در کپشن اینستاگرام را نمی دهد.

س: چگونه لینک فروشگاه اینستاگرام را به پست های خود اضافه کنم؟

آ: اگر در لیست کشورهای واجد شرایط زندگی می کنید، می توانید از ویژگی فروشگاه اینستاگرام موجود برای مشاغل یا حرفه ای ها استفاده کنید تا یک لینک فروشگاه قابل کلیک برای محصولات خود اضافه کنید.

تکمیل: روی پیوند در کپشن اینستاگرام کلیک کنید

در این مطلب، روش‌هایی را که می‌توانید لینک‌ها را اضافه و کلیک کنید یا آنها را از کپشن اینستاگرام کپی کنید، مورد بحث قرار دادیم. امیدواریم به زودی پتنت اینستاگرام در این اپلیکیشن اعمال شود، اما آیا مایلید هزینه آن را بپردازید؟ به ما اطلاع دهید اگر این راهنما برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. نکات و ترفندهای بیشتری را در لینک زیر بررسی کنید و برای اطلاعات بیشتر از این راهنماها، با Gadgets To Use همراه باشید.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

فهرست