Gaurav Sharma

2 راه برای اضافه کردن چندین لینک به بیو اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به فروشگاهی برای اکثر برندها، فروشگاه های آنلاین و حتی تولیدکنندگان محتوا تبدیل شده است. به دلیل وجود مخاطبان جوان و مشتاق، یکی از بسترهای خوب برای فروش محصولات است. از آنجایی که هیچ راه رسمی برای کلیک کردن روی لینک ها در کپشن اینستاگرام وجود ندارد، بهترین راه حل دائمی برای گزینه های کنار گذاشته شده لینک بیو است. امروز در این مطلب، نحوه افزودن چندین لینک به بیو اینستاگرام خود را مورد بحث قرار خواهیم داد.

افزودن چندین لینک در بیو اینستاگرام

تا به حال، اینستاگرام اجازه می داد تنها یک لینک در بیو اینستاگرام اضافه شود. این قبلاً برای برندها، اینفلوئنسرها و سازندگان محتوا که با چندین محصول، خدمات یا رسانه های اجتماعی سروکار دارند یا به آنها علاقه دارند، دردسرساز بود. برای رفع این مشکل، اینستاگرام اکنون اجازه می دهد چندین لینک در بیو اینستاگرام خود اضافه کنید.

مراحل افزودن چند لینک

ابتدا، بیایید نگاهی به روش رسمی اضافه کردن بیش از یک لینک به بیو اینستاگرام خود بیندازیم، از هم اکنون می توانید یک پیوند خارجی و پیوند پروفایل فیس بوک خود را به اشتراک بگذارید.

1. برنامه اینستاگرام (اندروید، iOS) را روی گوشی خود اجرا کنید.

2. به خود تغییر دهید تب پروفایل از نوار ناوبری وجود ندارد.

3. وقتی وارد صفحه پروفایل اینستاگرام خود شدید، روی آن ضربه بزنید دکمه ویرایش نمایه زیر بیو اینستاگرام شما

اضافه کردن چندین لینک بیو اینستاگرام

4. در قسمت تنظیمات پروفایل، روی آن ضربه بزنید پیوندها گزینه.

اضافه کردن چندین لینک بیو اینستاگرام

5. در اینجا ضربه بزنید لینک خارجی اضافه کنید، و در صفحه بعد URL را بچسبانید همراه با عنوان می خواهید مردم در نمایه شما ببینند. روی ضربه بزنید دکمه انجام شد برای ذخیره تغییرات

6. به طور مشابه، می توانید روی آن ضربه بزنید پیوند فیس بوک را اضافه کنیدو سپس ضربه بزنید پیوند اضافه کنید در اعلان، برای به اشتراک گذاشتن پیوند نمایه فیس بوک خود.

سفارش مجدد لینک های بیو در بیو اینستاگرام

هنگامی که چندین لینک را به بیو اینستاگرام خود اضافه کردید، حتی می توانید آنها را دوباره مرتب کنید تا لینک اصلی این دو را برجسته کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. همانطور که در بالا ذکر شد به تنظیمات پیوند در پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی آن ضربه بزنید سه نقطه از سمت راست بالا

2. در اینجا، روی سفارش مجدد لینک ها از منوی پاپ آپ را فشار دهید.

سفارش مجدد لینک بیو اینستاگرام

3. بعد، پیوند را بکشید برای سفارش مجدد آنها

4. این تغییر بلافاصله در صفحه اینستاگرام شما منعکس خواهد شد.

حذف لینک از بیو اینستاگرام

اگر می خواهید پیوندی را از بیو اینستاگرام خود حذف یا حذف کنید، باید این مراحل را دنبال کنید.

1. همانطور که در بالا ذکر شد به تنظیمات پیوند در پروفایل اینستاگرام خود بروید.

2. اینجا، روی لینک ضربه بزنید می خواهید حذف کنید و روی آن ضربه بزنید حذف از Bio از منوی پاپ آپ را فشار دهید.

لینک بیو اینستاگرام را حذف کنید

از خدمات جمع‌آوری پیوندهای شخص ثالث استفاده کنید

روش دیگری که می‌توانید چندین لینک به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید، از طریق یک سرویس جمع‌آوری لینک مانند Linktree، Beacons، Linkin.bio و غیره است. این سرویس‌ها از یک مدل رایگان به علاوه پولی استفاده می‌کنند، که در آن برخی از ویژگی‌ها مانند افزودن لینک رایگان هستند. ، به بیو اینستاگرام شما، در حالی که برخی از ویژگی های سفارشی سازی نیاز به برنامه دارند.

سوالات متداول

س: آیا می توانید 2 لینک به استوری اینستاگرام اضافه کنید؟

آ: خیر، اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد بیش از یک لینک در استوری اینستاگرام اضافه کنید.

س: آیا می توانم چندین پیوند را در بخش مربوط به حساب اینستاگرام خود به اشتراک بگذارم؟

آ: بله، اکنون می توانید حداقل دو لینک را در بخش بیو اینستاگرام اکانت خود به اشتراک بگذارید.

س: چگونه چندین لینک در بیو اینستاگرام خود اضافه کنیم؟

آ: اکنون می توانید دو لینک را به صورت بومی به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید، برای افزودن لینک های بیشتر باید از یک سرویس جمع آوری لینک مانند Linktree، Beacons و غیره استفاده کنید.

س: چگونه دو لینک مختلف به بیو اینستاگرام خود اضافه کنم؟

آ: اگر می خواهید دو لینک مختلف به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید، باید از یک سرویس جمع آوری لینک مانند Linktree، Beacons و غیره استفاده کنید.

س: آیا می توانم پیوند بیو اینستاگرام را از رایانه خود اضافه کنم؟

آ: خیر، اینستاگرام برای وب اجازه افزودن لینک به بیو پروفایل شما را نمی دهد، برای این کار باید از برنامه اینستاگرام استفاده کنید، مراحل بالا را دنبال کنید تا فرآیند را یاد بگیرید.

بسته بندی

در این مطالعه، ما دو روشی را که می‌توانید چندین لینک در بیو اینستاگرام خود اضافه کنید، به‌منظور اشتراک‌گذاری لینک‌ها به چندین محصول، خدمات، دسته‌های رسانه‌های اجتماعی و غیره مورد بحث قرار دادیم. به دنبال اضافه کردن چندین لینک به بیو اینستاگرام خود هستند. سایر نکات مفید لینک شده در زیر را بررسی کنید و برای مطالعه بیشتر از این قبیل با GadgetsToUse همراه باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.