Ritik Singh

2 راه برای افزودن یادآور به استوری ها و پست های اینستاگرام

در اوایل سال جاری، اینستاگرام ویژگی یادآوری را برای کمک به برندها و سازندگان برای تبلیغ رویدادهای آینده خود در پست‌ها و استوری‌ها عرضه کرد. دنبال کنندگان می توانند برای تنظیم یک یادآوری اعلان برای رویداد یا راه اندازی، روی نماد زنگ ضربه بزنند. در اینجا نحوه فعال کردن ویژگی Reminder برای اکانت اینستاگرام خود و اضافه کردن یادآور به استوری ها و پست های اینستاگرام آورده شده است. در همین حال، می توانید یادداشت ها را در اینستاگرام نادیده بگیرید یا خاموش کنید.

چگونه یادآوری ها را برای اکانت اینستاگرام خود فعال کنیم

برای شروع، یادآوری‌ها برای حساب‌های شخصی در دسترس نیستند. برای دسترسی به این ویژگی باید یک کسب و کار باشید. خوشبختانه، می‌توانید به‌سرعت به یک حساب حرفه‌ای به‌صورت رایگان برای لذت بردن از یادآوری‌ها، با انبوهی از ویژگی‌های دیگر مانند اطلاعات بینش دقیق برای پست‌ها و داستان‌ها و موارد دیگر، تغییر کاربری دهید.

یادآوری را به پست اینستاگرام اضافه کنید

در اینجا نحوه تغییر به یک حساب کاربری حرفه ای اینستاگرام آورده شده است:

1. برنامه اینستاگرام (اندروید، iOS) را باز کنید و به پروفایل خود بروید.

2. در اینجا، روی منوی همبرگر در گوشه بالا سمت راست و انتخاب کنید تنظیمات.

3. در قسمت تنظیمات، روی آن کلیک کنید حساب.

4. بعد، به پایین اسکرول کنید و روی آن ضربه بزنید به حساب حرفه ای تغییر دهید گزینه.

5. را کلیک کنید ادامه هید و دسته‌ای را انتخاب کنید که بهترین‌ها را برای شما توصیف کند – یک خالق، وبلاگ‌نویس، نویسنده، کارآفرین و غیره.

6. می توانید انتخاب کنید که در نمایه خود نمایش داده شود و ضربه بزنید انجام شده.

7. در صفحه بعد، a را انتخاب کنید کسب و کار حساب کاربری و ضربه بزنید بعد. یادآوری در حال حاضر برای نمایه‌های سازنده موجود نیست.

8. سایر جزئیات مورد نیاز مانند شماره تلفن و شناسه ایمیل در صورت نیاز را وارد کرده و کلیک کنید بعد. یا می‌توانید روی «از مخاطب من استفاده نکنید” گزینه رد شدن از این مرحله.

9. اکنون مراحل راه اندازی حساب حرفه ای خود را مشاهده خواهید کرد. روی ضربه بزنید صلیب در بالا سمت چپ برای بستن این پنجره.

خودشه. اکنون با موفقیت نمایه شخصی خود را به یک حساب تجاری حرفه ای تبدیل کرده اید. اکنون می توانید به پست ها و استوری های اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید و یادآورهایی را برای راه اندازی ها و رویدادهای آینده اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن یادآوری به پست های فید اینستاگرام

اکنون که به یک حساب تجاری در اینستاگرام تغییر کاربری داده ایم، بیایید مراحل اضافه کردن یک یادآور برای پست های فید اینستاگرام را بررسی کنیم.

1. اینستاگرام را باز کنید و روی آن کلیک کنید دکمه + در بالا سمت راست برای ایجاد یک پست جدید.

2. انتخاب کنید پست از منوی پاپ آپ، تصویر یا ویدیویی را که می خواهید در نمایه خود پست کنید انتخاب کنید. همچنین می‌توانید برای گرفتن عکس یا ویدیوی تازه به دوربین بروید.

3. پس از انتخاب رسانه، روی آن ضربه بزنید دکمه بعدی در گوشه سمت راست بالا

4. در صورت نیاز عکس یا ویدیو را ویرایش کنید. سپس، روی ضربه بزنید دکمه بعدی در سمت راست بالا

5. در صفحه انتشار نهایی بر روی آن کلیک کنید یادآوری اضافه کنید.

6. حالا وارد شوید نام یادآوری و زمان شروع را تعیین کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید زمان پایان را انتخاب کنید.

7. بعد، ضربه بزنید انجام شده در گوشه سمت راست بالا

8. در صورت لزوم، پست خود را با اضافه کردن یک عنوان، هشتگ، موسیقی یا مکان تکمیل کنید.

9. پس از اتمام، ضربه بزنید اشتراک گذاری در گوشه سمت راست بالا برای انتشار پست.

عکس یا پست اینستاگرام شما اکنون با یک یادآوری منتشر می شود. مخاطبان شما می توانند روی آن ضربه بزنند به من یادآوری کن دکمه زیر پست این آن را به لیست رویدادهای آینده آنها اضافه می کند.

اینستاگرام به طور خودکار دو بار به آنها یادآوری می کند یک روز قبل از رویداد و درست قبل از رویداد آغاز می شود.

یادآوری اینستاگرام

کاربران همچنین “دریافت یادآوریهنگامی که این پست ها را به استوری های اینستاگرام خود اضافه می کنید، دکمه ” را فشار دهید.

یادآوری های موجود در پست ها را ویرایش یا حذف کنید

اگر هنگام یادآوری اشتباهی مرتکب شده اید، اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا یادآوری های ارسال شده خود را ویرایش کنید. با دنبال کردن این مراحل می توانید یک یادآور را ویرایش کنید.

1. کلیک کنید بر روی منوی سه نقطه در پست شما

2. انتخاب کنید ویرایش کنید از منوی پاپ آپی که ظاهر می شود.

3. اکنون، روی نام رویداد ضربه بزنید و زمان بالای عنوان پست

4. اکنون می توانید نام رویداد و زمان شروع و پایان آن را ویرایش کنید.

5. اگر می‌خواهید یادآوری را از پست خود حذف کنید، روی رنگ قرمز ضربه بزنید حذف رویداد دکمه.

6. در نهایت بر روی دکمه انجام شد در بالا سمت راست برای ذخیره تغییرات خود.

نحوه اضافه کردن یادآوری به استوری اینستاگرام

همانطور که در بالا توضیح داده شد، مشابه پست‌ها، می‌توانید به استوری‌های اینستاگرام نیز یادآور اضافه کنید. بیایید نگاهی به مراحل انجام این کار بیندازیم.

یادآوری را به استوری اینستاگرام اضافه کنید

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید، روی آن ضربه بزنید + نماد در بالا سمت راست و کلیک کنید داستان. عکس یا ویدیویی را که می خواهید آپلود کنید اضافه کنید.

2. اکنون، روی استیکر نماد بالا سمت راست و انتخاب کنید برنامه ریزی شده است استیکر.

3. اکنون لیست رویدادها را مشاهده خواهید کرد. رویدادی را که می خواهید یادآوری برای آن اضافه کنید انتخاب کنید.

4. اکنون، روی ضربه بزنید فلش در پایین سمت راست، را انتخاب کنید داستان شماو روی آن ضربه بزنید دکمه اشتراک گذاری برای انتشار داستان

بینندگان داستان شما اکنون می توانند برای تنظیم یادآوری برای راه اندازی یا رویداد مذکور، روی برچسب ضربه بزنند.

نحوه دسترسی و استفاده از یادآورهای ذخیره شده در اینستاگرام

هنگامی که اولین یادآوری رویداد یا راه اندازی خود را ایجاد می کنید، اینستاگرام به طور خودکار آن را برای استفاده در آینده ذخیره می کند. هنگامی که دوباره سعی می کنید یادآوری را به پست یا استوری اینستاگرام اضافه کنید، اگر تاریخ سررسید آنها هنوز فرا نرسیده باشد، لیست تمام یادآورهای ذخیره شده قبلی به شما نشان داده می شود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که انتخاب کنید یادآوری اضافه کنید هنگام ایجاد یک پست و روی نماد + (به اضافه) ضربه بزنید) در کنار یادآوری قدیمی. به این ترتیب، می‌توانید بدون نیاز به ایجاد یک یادآوری جدید در هر بار، به یک یادآوری برای چندین پست دسترسی داشته باشید و دوباره از آن استفاده کنید.

سوالات متداول

س. افزودن یادآوری در پست های اینستاگرام چه می کند؟

افزودن یادآوری، دکمه تاریخ یادآوری را در پایین سمت چپ پست اینستاگرام شما اضافه می کند. مخاطبان شما می توانند روی همان ضربه زده و کلیک کنند به من یادآوری کن برای تنظیم یک یادآور برای راه اندازی یا رویداد آینده خود.

س. کجا می توانم یادآورهای خود را در اینستاگرام ببینم؟

هنوز هیچ راهی برای بررسی همه رویدادهای خود در یک مکان در اینستاگرام وجود ندارد. با این حال، هنگام تلاش برای افزودن یادآورهای جدید و از طریق اعلان‌ها، می‌توانید یادآورهای خود را ببینید.

س. وقتی یک یادآوری را حذف می کنید چه اتفاقی می افتد؟

برای حذف یادآوری از پست اینستاگرام، روی آن ضربه بزنید منوی سه نقطه و انتخاب کنید ویرایش کنید. سپس روی نام یا تاریخ یادآوری ضربه بزنید و ضربه بزنید حذف یادآور. هنگامی که یک یادآوری را حذف کنید، حذف خواهد شد و اینستاگرام دیگر به کسی که در آن ثبت نام کرده است یادآوری نخواهد کرد.

س. یادآوری رویداد چه تفاوتی با ویژگی تایمر شمارش معکوس دارد؟

شمارش معکوس برچسبی است که برای اکثر کاربران اینستاگرام در دسترس است. برای تبلیغ رویدادهای آینده، مثلاً تولد یا معرفی محصول، می‌توانید یک برچسب شمارش معکوس به استوری خود اضافه کنید. شمارش معکوس عددی برای رویداد آینده را نشان می‌دهد و در صورت شروع رویداد، یک دوش آبنباتی به دنبال دارد.

از سوی دیگر، Reminders یک برچسب «برنامه‌ریزی شده» برای استوری‌ها و همچنین گزینه «Remind Me» برای پست‌هایتان به شما می‌دهد. این فقط برای حساب های تجاری حرفه ای در دسترس است. با استفاده از آن، می توانید به مخاطبان خود گزینه ای برای تنظیم یادآوری برای یک رویداد یا راه اندازی آینده بدهید.

بسته بندی

به این ترتیب می توانید به پست ها و استوری های اینستاگرام خود یادآور اضافه کنید. این یک ویژگی عالی برای کسب و کارها برای برنامه ریزی راه اندازی محصول، رویدادها و جلسات است. و جدا از اینکه برای بازاریابی استفاده می شود، کاربران عمومی می توانند در صورت لزوم برای تبلیغ رویدادها و جلسات خود نیز از آن استفاده کنند – تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که به یک حساب تجاری حرفه ای تبدیل شوند.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.