Gaurav Sharma

2 راه برای بررسی اینکه آیا اکانت اینستاگرام تایید شده است یا خیر

پس از اینکه ایلان ماسک تأیید پولی را از طریق توییتر بلو معرفی کرد، دیگر پلتفرم‌های اجتماعی شروع به ورود به واگن اشتراک کردند. یکی از این پلتفرم‌ها متا است (قبلاً فیس‌بوک) که اکنون نشان‌های تأیید را تحت Meta Verification برای اشتراک ماهانه ارائه می‌دهد. شناسایی حساب‌های تایید شده قدیمی از حساب‌های تایید شده متا دشوار شده است. در این راهنما، ما به شما کمک می کنیم تا آنها را شناسایی کنید. در همین حال، می توانید یاد بگیرید کاربر تایید شده و آبی میراث توییتر را شناسایی کنید.

شناسایی Legacy Verified User و Pay Meta Verified کاربر در اینستاگرام

روش‌هایی برای بررسی اینکه آیا اکانت اینستاگرام تایید شده قدیمی یا متا تایید شده است

متا هیچ علامت شناسایی یا وضعیتی را بین Legacy Verified یا Meta Verified به وضوح نشان نمی دهد. با این حال، با روش های ذکر شده در زیر، شما قادر خواهید بود هر دوی آنها را شناسایی کنید.

روش 1 – درباره این حساب بررسی کنید

از آنجایی که Meta Verification در فوریه 2023 معرفی شد، اولین راه برای بررسی اینکه آیا یک حساب اینستاگرام تایید شده قدیمی است یا هزینه آن را پرداخت کرده است، از طریق وضعیت About This Account است. در اینجا نحوه بررسی آن آمده است.

1. برو به مشخصات کاربر حساب تأیید شده ای که می خواهید صحت آن را بررسی کنید.

2. روی ضربه بزنید سه نقطه منو از بالا سمت راست و انتخاب کنید درباره این حساب از منوی پاپ آپ

3. در اینجا، بررسی کنید تایید شده است وضعیت

اگر تاریخ را زودتر از فوریه 2023 نشان دهد، یک حساب تأیید شده قدیمی است. در این صورت، روش دوم را برای بررسی مجدد دنبال کنید.

روش 2 – از طریق لیست فالوورها بررسی کنید

اگر روش فوق تاریخ بعد از فوریه 2023 را نشان می دهد، باید لیست فالوورها را بررسی کنید تا بدانید که آیا حساب اینستاگرام تایید شده قدیمی است یا برای تأیید متا پرداخت شده است. تفاوت آن به این صورت است:

  • کاربران تایید شده قدیمی – فقط 50 فالوور از کاربران تایید شده قدیمی اینستاگرام را می توان مشاهده کرد.
  • کاربران تایید شده متا – شما می توانید لیست کامل فالوورها را در مورد Meta Verified Users مشاهده کنید.
شناسایی Legacy Verified User و Pay Meta Verified کاربر در اینستاگرام

فقط 50 دنبال کننده در حساب های تایید شده قدیمی قابل مشاهده هستند

سوالات متداول

س. چگونه متوجه می شوید که شخصی در اینستاگرام تأیید شده است؟

اگر در کنار نام اکانت اینستاگرام یک علامت تأیید تأیید شده آبی رنگ مشاهده کردید، به این معنی است که اینستاگرام حضور واقعی آن شخص یا برند را تأیید کرده است. قبلاً، نشان تأیید شده قدیمی به این شخص یا برند نیاز داشت که قابل توجه و منحصر به فرد باشد.

س. چگونه در اینستاگرام تأیید شویم؟

با پرداخت هزینه متا تایید شده می توانید نشان تایید در اینستاگرام را دریافت کنید. برای درخواست آن، به گزینه های بیشتر (منوی همبرگر) > Meta Verified > تکمیل فرم > پرداخت اشتراک > و درخواست بروید.

س. چگونه بررسی کنیم که آیا شخصی برای تأیید اینستاگرام پول پرداخت کرده است؟

با استفاده از وضعیت درباره این حساب یا لیست فالوورها می توانید بررسی کنید که آیا یک کاربر اینستاگرام برای دریافت نشان تأیید اعتبار متا پرداخت کرده است یا خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر روش های بالا را بررسی کنید.

س. قیمت تایید شدن در اینستاگرام چقدر است؟

قیمت Meta Verified برای هر کشور متفاوت است. در ایالات متحده، اشتراک ماهانه 11.99 دلار در وب و (USD) 14.99 دلار در iOS و Android هزینه دارد. در هند، 699 INR در ماه در اندروید و iOS هزینه دارد. در آینده، متا یک اشتراک فقط وب به مبلغ 599 INR ماهانه معرفی خواهد کرد.

بسته بندی

بنابراین به این صورت است که می‌توانید با پرداخت هزینه متا تأیید شده، بررسی کنید که آیا یک حساب اینستاگرام تأیید شده قدیمی است یا نشان تأیید را دریافت کرده است. Meta Verified در استرالیا، نیوزلند، ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، هند و برزیل در دسترس است، بنابراین اگر حسابی تأیید شده و خارج از این کشورها باشد، تأیید شده است. برای مطالعه بیشتر از این دست با GadgetsToUse همراه باشید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.