Paras Rastogi

4 روش برای استفاده از صدا در استوری اینستاگرام

خواه یک آهنگ پرطرفدار در اینستاگرام باشد یا یک آهنگ موسیقی بارگیری شده در دستگاه شما، افزودن صدا به استوری اینستاگرام شما همیشه چالش برانگیز است. خوشبختانه، با دنبال کردن چند راه حل آسان می توانید این کار را انجام دهید. این توضیح دهنده چندین روش برای استفاده از صدا در استوری اینستاگرام شما را مورد بحث قرار می دهد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که تاریخچه تماشای خود را برای حلقه ها بررسی کنید یا آهنگ های مورد علاقه خود را پیدا کرده و ذخیره کنید.

استفاده یا افزودن صدا در استوری اینستاگرام

نحوه استفاده از صدا در استوری اینستاگرام

اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از استیکر موسیقی، صدا را به استوری های خود اضافه کنند. با این حال، هنگام نوشتن یک استوری جدید، نمی‌توانید مستقیماً یک صدای ذخیره شده یا دانلود شده را از یک حلقه/پست اینستاگرام انتخاب کنید، که باعث ایجاد مشکل غیر ضروری می‌شود. اما، با چند نکته و راه حل، می توانید در کمترین زمان یک آهنگ را به داستان خود اضافه کنید. بنابراین، بدون تاخیر بیشتر، بیایید به آن بپردازیم.

روش 1 – صدا را از حلقه های اینستاگرام ذخیره کنید و از آن در استوری اینستاگرام خود استفاده کنید

سریعترین راه برای ایجاد یک استوری اینستاگرام با صدای مورد علاقه خود این است که آن را از یک حلقه موجود ذخیره کنید و هنگام ایجاد آن به استوری خود اضافه کنید. این مراحل آسان را برای انجام آن دنبال کنید.

1. اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید و پیدا کردن حلقه ای که می خواهید از صدای آن در داستان خود استفاده کنید.

2. روی ضربه بزنید عنوان / تصویر کوچک آهنگ در پایین قرقره

3. کپی کنید نام آهنگ جایی برای استفاده بعدا در هنگام ایجاد داستان. همچنین می توانید این آهنگ را با ضربه زدن روی اکانت اینستاگرام خود ذخیره کنید صرفه جویی دکمه در بالا

4. سپس، در صفحه اصلی، انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا یک استوری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید.

5. روی ضربه بزنید شاتر دوربین برای کلیک بر روی یک عکس یا فشار طولانی آن را فشار دهید تا ویدیو به عنوان یک داستان ضبط شود. شما می توانید ضربه بزنید آلبوم عکس را فشار دهید تا یک عکس/فیلم موجود را انتخاب کنید.

استفاده یا افزودن صدا در استوری اینستاگرام

6. روی ضربه بزنید نماد برچسب در بالا و انتخاب کنید برچسب موسیقی برای اضافه کردن موسیقی به داستان خود

7. در نوار جستجو، عبارت را تایپ کنید نام دقیق آهنگی که از حلقه اینستاگرام کپی کردید.

استفاده یا افزودن صدا در استوری اینستاگرام

8. تنظیم کنید مدت زمان موسیقی و انتخاب کنید فرمت نمایش موسیقی تا آن را به داستان خود اضافه کنید ضربه زدن انجام شده در گوشه سمت راست بالای اینستاگرام برای نهایی کردن افزودن موسیقی.

9. در نهایت، روی داستان شما دکمه در پایین برای آپلود داستان در نمایه شما.

استفاده یا افزودن صدا در استوری اینستاگرام

روش 2 – صدای ویدیوی خود را با صدای محلی جایگزین کنید و آن را به عنوان استوری اینستاگرام ارسال کنید

اینستاگرام هیچ روش رسمی برای افزودن صدای محلی به طور مستقیم به استوری های شما ارائه نمی دهد. با این حال، می‌توانید از ترفند زیر برای اضافه کردن صدای محلی (صوت ذخیره شده در دستگاه شما) به استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. در اینجا به این صورت است:

1. برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید و یک را ایجاد کنید داستان جدید.

2. روی ضربه بزنید صدا دکمه در بالا و بی صدا داستان ضبط شده

3. بعد، روی ضربه بزنید سه نقطه نماد را در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش و فشار دهید صرفه جویی برای ذخیره داستان بی صدا در دستگاه خود.

استفاده یا افزودن صدا در استوری اینستاگرام

4. مرحله بعدی این است که صدای محلی خود را اضافه کنید (در دستگاه شما ذخیره می شود) به این ویدیوی ذخیره شده با استفاده از یک برنامه ویرایشگر ویدیو. برای افزودن صدا به ویدیوی خود در اندروید یا آیفون، این راهنمای ساده را دنبال کنید.

5. اکنون که با موفقیت صدا را به ویدیو اضافه کردید، وقت آن است که این را به عنوان استوری اینستاگرام خود پست کنید. برنامه اینستاگرام خود را دوباره باز کنید و برای ایجاد یک برنامه جدید، انگشت خود را به چپ بکشید داستان.

6. ضربه زدن آلبوم عکس در گوشه سمت چپ پایین برنامه برای مکان یابی و انتخاب ویدیوی ایجاد شده خود.

7. در نهایت دکمه را فشار دهید داستان شما دکمه برای ارسال ویدیو به عنوان یک استوری جدید اینستاگرام. تبریک میگم شما با موفقیت یک استوری اینستاگرام را با استفاده از صدای محلی خود ایجاد کردید.

روش 3 – از صدای ذخیره شده خود به طور مستقیم در حلقه های اینستاگرام استفاده کنید

برخلاف استوری‌ها، اینستاگرام به شما امکان می‌دهد مستقیماً از صدای مورد علاقه خود در حالی که یک حلقه جدید از هر حلقه اینستاگرام موجود در پلتفرم ایجاد می‌کنید، استفاده کنید. برای انجام این کار این مراحل آسان را دنبال کنید.

1. اینستاگرام را باز کنید و حلقه را پیدا کنید که می خواهید از صدای آن در ایجاد یک حلقه جدید استفاده کنید.

2. روی ضربه بزنید عنوان صوتی در قرقره و پرس استفاده می شود از صدا استفاده کنید برای ایجاد یک قرقره جدید

3. متوجه خواهید شد که صوتی انتخاب شده است به طور خودکار شروع به پخش می کند هنگام ضبط حلقه اینستاگرام خود.

4. ساختن حلقه اینستاگرام خود را نهایی کنید و آن را در نمایه خود پست کنید. خودشه. شما با موفقیت یک حلقه اینستاگرام با استفاده از صدای پرطرفدار ایجاد کردید.

روش 4 – به اشتراک گذاری صوتی Spotify در استوری اینستاگرام

اگر ترجیح می‌دهید Spotify به عناوین موسیقی مورد علاقه‌تان گوش دهد، می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های درون برنامه‌ای آن، آنها را مستقیماً در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. در اینجا چیزی است که باید دنبال کنید:

1. موسیقی مورد نظر خود را در برنامه Spotify پخش کنید و ضربه بزنید اشتراک گذاری.

2. مطبوعات داستان ها برای ایجاد یک داستان جدید با آهنگ انتخاب شده.

3. در نهایت ضربه بزنید داستان شما برای آپلود صدا در استوری اینستاگرام خود.

استفاده یا افزودن صدا در استوری اینستاگرام

سوالات متداول

س. چرا نمی توانم از صدای ذخیره شده در استوری اینستاگرام استفاده کنم؟

برخلاف داستان‌ها، ویژگی صوتی ذخیره‌شده فقط در هنگام ایجاد یک حلقه جدید در دسترس کاربران است. با این حال، می توانید عنوان آهنگ ذخیره شده را حفظ کرده و جستجو کنید تا آن را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل بالا را بررسی کنید.

س. چگونه صدای خود را به استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟

لطفا یک استوری جدید اینستاگرام بسازید و نسخه قطع شده آن را دانلود کنید. سپس، صدای محلی ضبط شده یا ترجیحی خود را با استفاده از برنامه‌ها یا وب‌سایت‌های ویرایش ویدیو اضافه کنید و آن را به عنوان یک استوری جدید اینستاگرام پست کنید. برای جزئیات انجام آن می توانید مراحل بالا را بررسی کنید.

س. چگونه از صدای ذخیره شده در حلقه اینستاگرام استفاده کنیم؟

حلقه اینستاگرام را باز کنید و روی عنوان آهنگ یا تصویر کوچک ضربه بزنید تا همه حلقه‌های اینستاگرام با صدای یکسان باز شوند. در مرحله بعد، روی Use Audio ضربه بزنید تا یک حلقه اینستاگرام جدید با آهنگ انتخاب شده ایجاد کنید.

س. آیا می توانم صدا را از استوری یا حلقه اینستاگرام ذخیره کنم؟

آره. راهنمای آسان ما را برای دانلود حلقه‌های صوتی از هر حلقه یا استوری اینستاگرام بررسی کنید.

س. صدا در استوری های اینستاگرام کار نمی کند. چگونه این را درست کنم؟

منبع صدا را بررسی کنید و فایل‌های کش برنامه اینستاگرام را پاک کنید تا مشکل برطرف شود. اگر کار نکرد، روش‌های عیب‌یابی دیگر را برای رفع صدای از دست رفته در حلقه‌ها و استوری‌های اینستاگرام امتحان کنید.

پایان: با آهنگ های مورد علاقه خود داستان های به یاد ماندنی بسازید

این ما را به پایان این راهنما می‌رساند، جایی که روش‌های جالبی را برای افزودن صدا به استوری اینستاگرام شما مورد بحث قرار دادیم. اگر آن را مفید می‌دانید، آن را برای دوستان خود فوروارد کنید و برای توضیحات آموزنده‌تر در GadgetsToUse مشترک شوید. در ضمن، فراموش نکنید که سایر مقالات مفید را برای بهبود کیفیت استوری های اینستاگرام خود بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.