make your Threads app Profile Private

3 روش برای خصوصی سازی نمایه موضوعات

مانند اینستاگرام، برنامه Threads به شما این امکان را می دهد که پست های خود را با همه یا فقط چند کاربر گروه بسته به اشتراک بگذارید. اگر گزینه دوم را ترجیح می دهید، باید نمایه خود را به عنوان یک حساب خصوصی تنظیم کنید. با توجه به اینکه Threads یک پلتفرم نسبتاً جدید است، پیدا کردن گزینه‌هایی که به دنبال آن هستید ممکن است گیج کننده باشد. بنابراین در این مقاله راه های مختلفی برای ایجاد پروفایل خصوصی در اپلیکیشن Threads نشان خواهیم داد.

Create-Private-Profile-Threads

وقتی حساب Threads خود را روی Private تنظیم می کنید چه اتفاقی می افتد؟

وقتی نمایه خود را در برنامه Threads روی خصوصی تنظیم می کنید، در اینجا چه اتفاقی می افتد.

  • پست های شما فقط برای دنبال کنندگان شما قابل مشاهده خواهد بود.
  • سایر کاربران نمی توانند مستقیماً شما را دنبال کنند. در عوض، باید درخواست فالو آنها را تأیید کنید تا آنها را به عنوان دنبال کننده خود اضافه کنید.
  • نظرات گذاشته شده در پست های دیگران برای همه قابل مشاهده خواهد بود.

چگونه یک نمایه خصوصی در برنامه Threads ایجاد کنیم؟

در طول مراحل راه اندازی برنامه Threads، گزینه ای برای تغییر نمایه خود به خصوصی دریافت خواهید کرد. اما اگر آن را از دست دادید، می توانید از سه روش دیگر برای تغییر حریم خصوصی حساب خود استفاده کنید. ما در زیر به آنها اشاره کرده ایم و شما می توانید هر کدام را جداگانه مرور کنید.

روش 1 – از تنظیمات به نمایه خصوصی بروید

اجازه دهید با ساده ترین روش شروع کنیم. برنامه Threads طرح‌بندی مشابهی با اینستاگرام دارد. بنابراین درست مانند اینستاگرام، اگر می‌خواهید پروفایل خود را به Private تغییر دهید، به تنظیمات برنامه بروید و مراحل زیر را دنبال کنید.

1. باز کن موضوعات برنامه و به برنامه خود تغییر دهید مشخصات از نوار ابزار پایین

2. روی ضربه بزنید منوی دو خطی در گوشه سمت راست بالا برای دسترسی تنظیمات.

4. در قسمت تنظیمات، روی آن ضربه بزنید حریم خصوصیو کلید را روشن کنید پروفایل خصوصی.

5. در پاپ آپ تأیید، روی ضربه بزنید خوب.

یک نماد قفل در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایه شما ظاهر می شود که نشان می دهد با موفقیت حریم خصوصی حساب خود را از عمومی به خصوصی تغییر داده اید.b

روش 2 – گزینه های نمایه را در موضوعات ویرایش کنید

راه دیگری که می توانید برای تغییر حریم خصوصی نمایه خود در برنامه Threads استفاده کنید، بازدید از ویرایش نمایه در صفحه نمایه خود است. در اینجا می توانید گزینه تغییر حساب کاربری خود از عمومی به خصوصی را نیز پیدا کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

1. روی ضربه بزنید نماد نمایه در نوار ابزار پایین برنامه Threads.

2. در صفحه نمایه خود، روی آن ضربه بزنید ویرایش نمایه.

3. در اینجا، کلید ضامن را روشن کنید پروفایل خصوصی.

4. روی ضربه بزنید انجام شده گزینه.

5. در پاپ آپ تایید، روی آن ضربه بزنید خوب.

انجام این کار حریم خصوصی حساب شما را با توجه به ترجیحات شما تغییر می دهد.

روش 3 – تغییر حریم خصوصی حساب از اینستاگرام

علاوه بر دو روش بالا، اگر حساب اینستاگرام شما قبل از پیوستن به برنامه Threads روی خصوصی تنظیم شده بود، پس از ثبت نام، حساب Threads شما نیز روی خصوصی تنظیم می شود. به این ترتیب می توانید اکانت اینستاگرام خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید.

1. اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی هوشمند خود باز کنید.

2. روی ضربه بزنید نماد نمایه در نوار ابزار پایین

3. در صفحه پروفایل اینستاگرام خود، روی آن ضربه بزنید منوی همبرگر در گوشه سمت راست بالا

4. رفتن به تنظیمات و حریم خصوصیو به پایین بروید حریم خصوصی حساب.

5. سوئیچ را روشن کنید حساب خصوصی.

6. در اعلان تأیید، روی آن ضربه بزنید به خصوصی تغییر دهید.

توجه داشته باشید که تغییر پروفایل اینستاگرام خود به خصوصی پس از ثبت نام در Threads روی اکانت Threads تأثیری نخواهد داشت. در عوض، باید به صورت دستی حساب Threads خود را با استفاده از روش‌های بالا خصوصی کنید.

سوالات متداول

س. چگونه می توانم نمایه خود را در برنامه Threads به خصوصی تغییر دهم؟

برای تغییر نمایه خود به خصوصی در برنامه Threads، به صفحه نمایه > ویرایش نمایه بروید > کلید نمایه خصوصی را روشن کنید. این حریم خصوصی حساب شما را تغییر می دهد. فقط دنبال کنندگان شما می توانند پست های شما را مشاهده کنند.

س. آیا می توانم پس از راه اندازی حساب خود را در برنامه Threads به Private تغییر دهم؟

آره. می‌توانید نمایه خود را از داخل برنامه Threads یا از تنظیمات حریم خصوصی یا از طریق گزینه ویرایش نمایه به خصوصی تغییر دهید. برای جزئیات بیشتر به مراحل فوق مراجعه کنید.

س. اگر اکانت اینستاگرام من روی Private تنظیم شود، نمایه رشته های من به عنوان Private ظاهر می شود؟

اگر نمایه اینستاگرام شما قبل از ثبت نام در برنامه Threads روی خصوصی تنظیم شده بود، پروفایل Threads شما به طور خودکار روی خصوصی تنظیم می شود. با این حال، اگر پس از ثبت نام در Threads، حریم خصوصی اکانت اینستاگرام خود را تغییر دهید، بر نمایه Threads تأثیری نخواهد گذاشت.

بسته بندی

این ما را به پایان این مقاله می رساند. اکثر کاربران یک حساب خصوصی ایجاد می کنند تا پست های خود را فقط برای کاربران قابل اعتماد قابل مشاهده نگه دارند. امیدوارم این راهنما توانسته باشد به شما کمک کند. راهنمای اختصاصی ما در مورد نکات و ترفندهای برنامه Threads را بررسی کنید. با GadgetsToUse همراه باشید تا مقالات، بررسی‌ها و دستورالعمل‌های بیشتری را دریافت کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.