Ritik Singh
Rate this post

4 روش برای متوقف کردن اعلان‌های اسپم دعوت از پخش اینستاگرام

سازندگان اینستاگرام اکنون می توانند کانال های پخش را برای ارتباط با فالوورهای خود ایجاد کنند. با تعداد معدودی از سازندگان آمریکایی شروع شد و اکنون در مناطق دیگر از جمله هند در حال اجراست. با این حال، این باعث شده است که مردم دریافت کننداز شما دعوت کرد تا به کانال پخش آنها بپیوندید” هر بار که حسابی که دنبال می کنند کانال خود را ایجاد می کند، اعلان می شود که می تواند بسیار آزاردهنده باشد. در این مقاله، ما به شما خواهیم گفت که چگونه این اعلان‌های اسپم پخش اینستاگرام را در گوشی خود متوقف کنید.

اعلان‌های هرزنامه دعوت از پخش اینستاگرام را متوقف کنید

برای شروع، کانال های پخش، ابزارهای چت یک به چند هستند که سازندگان می توانند از آنها برای تعامل مستقیم با دنبال کنندگان خود در مقیاس بزرگتر استفاده کنند. سازنده می تواند به روز رسانی ها و لحظات پشت صحنه خود را از طریق تصاویر، فیلم ها، یادداشت های صوتی و نظرسنجی ارسال کند.

این بیشتر شبیه یک کانال پخش واتس اپ است که در آن سازنده می تواند به طور همزمان برای افراد زیادی پیام ارسال کند. متأسفانه، باعث ایجاد اعلان‌های هرزنامه برای کاربران می‌شود، زیرا هیچ تغییر مستقیمی برای خاموش کردن «اعلان‌های دعوت پخش» وجود ندارد.

تا زمانی که اینستاگرام گزینه‌ای اختصاصی برای غیرفعال کردن این اعلان‌ها ارائه دهد، در اینجا راه‌حل‌هایی برای جلوگیری از هرزنامه دعوت پخش در آیفون و دستگاه اندرویدی شما وجود دارد. ادامه مطلب

روش 1- غیرفعال کردن Broadcast Invite Notifications برای اینستاگرام (فقط اندروید)

اعلان‌های دعوت پخش در حال حاضر در اینستاگرام تحت «دیگران» دسته‌بندی می‌شوند. و ساده‌ترین راه برای جلوگیری از آنها بدون تأثیر بر سایر هشدارها، خاموش کردن اعلان‌ها برای دیگران در تنظیمات Android است، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

1. باز کن تنظیمات در گوشی اندرویدی شما

2. به پایین اسکرول کنید و روی آن کلیک کنید برنامه ها > مشاهده همه برنامه ها.

3. انتخاب کنید اینستاگرام از لیست و انتخاب کنید اطلاعیه.

4. به پایین اسکرول کنید و ضامن را خاموش کنید دیگر.

دیگر اعلان‌های «XYZ از شما دعوت کرد تا به کانال پخش خود بپیوندید» از اینستاگرام دریافت نخواهید کرد. متأسفانه، شما کنترل اعلان‌های دانه‌ای را برای برنامه‌های iOS دریافت نمی‌کنید. از این رو، در حال حاضر در iPhone یا iPad امکان پذیر نیست.

روش 2- از Instagram Lite برای جلوگیری از دعوت به پخش (فقط اندروید) استفاده کنید

Instagram Lite که برای اندروید در دسترس است، بسیاری از ویژگی‌هایی را که در نسخه معمولی دریافت می‌کنید، از جمله یادداشت‌های اینستاگرام و کانال‌های پخش حذف می‌کند. این بدان معناست که اگر از برنامه Lite استفاده می‌کنید، اکثر ویژگی‌های ناخواسته را نخواهید دید، البته به قیمت تجربه کلی برنامه.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را از فروشگاه Google Play دانلود کنید و با اطلاعات کاربری خود وارد شوید. آن را نگه دارید و اگر از تجربه بی‌معنی خوشتان می‌آید، برنامه اصلی را حذف نصب کنید. یا احتمالاً اعلان‌ها را برای برنامه اصلی غیرفعال کنید. شما همچنان هشدارهای ضروری را از پیام‌های دعوت اینستاگرام لایت بدون پخش دریافت خواهید کرد.

دانلود | اینستاگرام لایت برای اندروید

روش 3- توقف موقت همه اعلان‌ها از اینستاگرام (اندروید، iOS)

اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که تمام اعلان ها را در این پلتفرم به طور موقت متوقف کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده است، می‌توانید از آن برای جلوگیری از دعوت‌های پخش و سایر اعلان‌های برنامه در ساعات پربار استفاده کنید:

1. اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی آیفون یا اندروید خود باز کنید.

2. روی منوی همبرگر ضربه بزنید و انتخاب کنید تنظیمات و حریم خصوصی.

3. را کلیک کنید اطلاعیه.

4. در صفحه بعدی، فعال کنید مکث همه و مدت زمانی را که می‌خواهید اعلان‌ها را بی‌صدا کنید، از 15 دقیقه تا 1، 2، 4 و 8 ساعت انتخاب کنید.

روش 4- اعلان های اینستاگرام را به طور کامل غیر فعال کنید

یک راه جایگزین، خاموش کردن کامل اعلان‌ها از اینستاگرام است. انجام این کار به شما کمک می کند از حواس پرتی های ناخواسته، از جمله هشدارهای دعوت پخش، جلوگیری کنید. وقتی برنامه اینستاگرام را باز می کنید، همچنان می توانید این اعلان ها را بررسی کنید. برای غیرفعال کردن همه اعلان ها مراحل زیر را دنبال کنید.

در اندروید

1. باز کن تنظیمات در گوشی اندرویدی شما

2. به پایین اسکرول کنید و روی آن کلیک کنید برنامه ها > مشاهده همه برنامه ها > اینستاگرام.

3. را کلیک کنید اطلاعیه و ضامن برای را غیرفعال کنید تمام اعلان های اینستاگرام.

در iOS (iPhone/ iPad)

1. باز کن تنظیمات در آیفون شما

2. به پایین اسکرول کنید و روی آن کلیک کنید اینستاگرام.

3. انتخاب کنید اطلاعیه.

4. خاموش کردن کلید برای “اجازه اطلاعیه

بسته بندی

به این ترتیب می‌توانید اعلان‌های اسپم پخش اینستاگرام را در تلفن خود متوقف کنید. متا به احتمال زیاد یک ضامن اختصاصی برای خاموش کردن این اعلان ها پس از در دسترس قرار گرفتن این ویژگی برای همه ارائه می دهد. تا آن زمان، می‌توانید از روش‌های بالا برای از بین بردن اعلان‌های خود استفاده کنید. منتظر نکات، ترفندها و روش های بیشتری از این دست باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

فهرست