Young,Beautiful,Woman,Holding,Coffee,Paper,Cup,And,Looking,At

نحوه ایجاد موقعیت مکانی در اینستاگرام

پست

زن جوان، زیبا، در دست، قهوه، کاغذ، فنجان، و نگاه، به

ایجاد یک مکان سفارشی در اینستاگرام می تواند یک حرکت تجاری هوشمندانه باشد، و توصیه می کنیم برای کسب و کار خود به دنبال آن باشید.

با داشتن یک برچسب موقعیت مکانی اینستاگرام که مخصوص برند شما است، می‌توانید عملکرد شبکه‌های اجتماعی خود را افزایش دهید و یک قدم جلوتر از رقبا باشید.

بنابراین، چگونه می توانید یک مکان سفارشی ایجاد کنید، و چه مزایایی دارد؟

خوشحالیم که پرسیدی

برای یافتن مطالعه را ادامه دهید!

نحوه ایجاد موقعیت مکانی سفارشی در اینستاگرام

بنابراین، چگونه می توانید در مورد ایجاد یک مکان سفارشی اینستاگرام اقدام کنید؟

بیایید آن را گام به گام تجزیه کنیم.

مرحله 1: برنامه فیس بوک را باز کنید و به “Check In” بروید

اول از همه، باید وارد حساب فیسبوک خود شوید (و مطمئن شوید که خدمات مکان یابی را فعال کرده اید!).

هنگامی که وارد شدید، به نوار “ایجاد پست” بروید.

این به شما امکان می‌دهد «Check In» را انتخاب کنید، و اینجاست که چیزهای واقعی شروع می‌شوند!

چک در اسکرین شات برای فیس بوک

مرحله 2: مکان سفارشی خود را اضافه کنید

پس از انتخاب «Check In»، نام مکان سفارشی را که می‌خواهید ایجاد کنید تایپ کنید.

در انتهای لیست مکان‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید، گزینه‌ای را مشاهده خواهید کرد که می‌گوید «افزودن».

دکمه “افزودن” را انتخاب کنید و سپس از شما خواسته می شود نام مکان سفارشی خود را یک بار دیگر به همراه اطلاعات اختیاری در مورد موقعیت جغرافیایی آن وارد کنید.

یک اسکرین شات مکان جدید کبوتر فورج اضافه کنید

مرحله 3: مکان خود را منتشر کنید و اطلاعات مورد نظر خود را اضافه کنید

هنگامی که مکان سفارشی خود را نامگذاری کردید و هر گونه اطلاعات اضافی را اضافه کردید، روی نوار آبی رنگ در پایین صفحه کلیک کنید که می گوید “ذخیره مکان سفارشی”.

این شما را به صفحه‌ای می‌برد که به شما این امکان را می‌دهد که توضیحی بنویسید یا هر یادداشتی درباره مکان سفارشی خود که می‌خواهید اضافه کنید اضافه کنید.

پس از نهایی کردن مکان خود، روی “پست” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

ذخیره دکمه مکان سفارشی در فیس بوک

اکنون، هنگامی که “Check In” را انتخاب می کنید، همانطور که در ابتدا انجام دادید، مکان سفارشی خود را به عنوان یک گزینه خواهید دید!

مرحله 4: به اینستاگرام بروید و از موقعیت مکانی سفارشی خود استفاده کنید

اکنون که یک مکان سفارشی در فیس بوک ایجاد کرده اید، یک مکان تخصصی اینستاگرام نیز در انتظار شماست!

مکانی که به تازگی در فیس بوک ساخته اید برای استفاده در پست ها، حلقه ها، استوری ها و بیوگرافی خود در اینستاگرام در دسترس شما خواهد بود.

اما، ما بعداً به جزئیات بیشتر در مورد همه آن خواهیم پرداخت!

لوگوی کیکستا

مزایای برچسب موقعیت مکانی سفارشی برای کسب و کار شما

ایجاد یک برچسب موقعیت مکانی اینستاگرام سفارشی برای کسب و کار شما یک مرحله ساده است که می تواند تاثیر زیادی بر روی دید و عملکرد رسانه های اجتماعی شما داشته باشد.

بیایید در مورد چرایی آن صحبت کنیم.

یک ارتباط مشخص برای مشتریان و پیروان شما ایجاد می کند

با داشتن یک برچسب موقعیت مکانی خاص برای کسب و کار شما، مشتریان شما زمانی که می خواهند در مورد رضایت خود از برند شما پست بگذارند، مکانی برای برچسب گذاری خواهند داشت!

و فالوورهای اینستاگرام شما می توانند از موقعیت مکانی سفارشی شما برای جستجوی پست های مختلف در مورد کسب و کار شما استفاده کنند و درباره اینکه شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید به عنوان یک برند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

داشتن برچسب موقعیت مکانی تصویر ملموس تری برای برند شما ایجاد می کند.

وقتی فالوورهای شما آدرس خاصی را به کسب و کار شما پیوست می بینند، درک بهتری از حضور فیزیکی کسب و کار شما خواهند داشت.

این امر به ویژه در صورتی مفید است که بسیاری از کسب و کارها را به صورت آنلاین انجام می دهید و سفارشات را به بخش قابل توجهی از مشتریان خود ارسال می کنید – اگر شخصی نزدیک به کسب و کار شما زندگی نمی کند و فقط محصولات شما را آنلاین خریداری کرده است، از دیدن پست هایی در مورد وضعیت فیزیکی کسب و کار شما سود می برد. محل.

چه پست‌ها دارای عکس‌های فروشگاه شما باشند یا تصاویری از محصولات شما که در آن تولید می‌شوند، ایجاد ارتباط تا حد امکان با مشتریانتان مفید است.

از طریق UGC حس اجتماع را در صفحه شما تقویت می کند

داشتن یک برچسب موقعیت مکانی اینستاگرام منحصر به فرد یکی دیگر از راه های ایجاد حس اجتماعی در حساب شما است.

جدا از اینکه به مشتریان خود تصویری از جنبه های فیزیکی کسب و کار شما می دهد، یک برچسب موقعیت مکانی سفارشی به شما فرصتی می دهد تا شخصی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

می‌توانید ببینید چه زمانی فالوورهای شما (و سایر کاربران اینستاگرام) از برچسب موقعیت مکانی اینستاگرام شما هنگام ارسال پست در برنامه استفاده می‌کنند.

سپس، می توانید محتوای آنها را در استوری خود بازنشر دهید.

این نشان می دهد که شما در حال تعامل با جامعه آنلاین خود هستید و زمانی را صرف می کنید تا ببینید مردم در مورد برند شما چه پست می کنند.

به‌علاوه، اگر کاربر ببیند که شما محتوایش را مجدداً منتشر کرده‌اید، احساس می‌کند با برند شما ارتباط بیشتری دارد و تمایل بیشتری به خرید مجدد از شما و ارسال اطلاعات بیشتر در مورد کسب‌وکارتان خواهد داشت.

به عبارت دیگر، داشتن یک برچسب موقعیت مکانی سفارشی اینستاگرام، خروجی دیگری برای UGC یا محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد می کند که به محتوای رسانه های اجتماعی اشاره دارد. در باره برند شما که هست خلق شده توسط دنبال کنندگان شما و سایر کاربران

این مفید است زیرا فالوورهای دنبال کنندگان شما محتوایی را که در مورد برند شما ارسال می کنند می بینند که برای دیده شدن شما شگفت انگیز است.

نمایه کسب و کار شما را در برنامه بهبود می بخشد

جدا از اینکه هنگام انتشار محتوا در اینستاگرام، موقعیت مکانی سفارشی خود را درج کنید، می‌توانید آن را در بیو خود در برنامه نیز بگنجانید، که برای ایجاد یک تصور کلی از برند شما در رسانه‌های اجتماعی مفید است.

وقتی کاربران روی حساب شما کلیک می کنند، یکی از اولین چیزهایی که (اگر نه اولین چیزی) که می بینند، بیوگرافی شما است.

به همین دلیل، داشتن یک بیوگرافی قوی که صدای برند شما را به طور دقیق نشان دهد و شخصیت کلی کسب و کار شما را به تصویر بکشد، مهم است.

هنگام ایجاد این خلاصه از نام تجاری خود در حالی که بیوگرافی خود را ایجاد می کنید، ترفند این است که تا حد امکان جزئیات کلیدی را درج کنید و در عین حال از کلمات کمتری استفاده کنید.

اگر بتوانید یک مکان سفارشی اضافه کنید، بعد دیگری به نمایه کسب و کار خود اضافه می کنید. همراه با توضیحات برند شما، کاربران می توانند مکان فیزیکی همراه با کسب و کار شما را ببینند.

یک بار دیگر، این به کاربران کمک می‌کند تا تصور بهتری از اینکه شما به عنوان یک برند چه کسی هستید و ارتباط بیشتری با کسب و کارتان داشته باشند.

نمونه های برند

بیایید نگاهی به چند برند بیاندازیم که از ویژگی سفارشی موقعیت مکانی اینستاگرام استفاده کرده اند.

اسکرین شات تگ موقعیت مکانی دختر فروتر در اینتاگرام

این برند، The Frother’s Daughter، یک کامیون مواد غذایی است که نوشیدنی های قهوه ویژه را در منطقه محلی خود سرو می کند. با ایجاد یک مکان جدید، این برند به دنبال کنندگان این امکان را می دهد که آن را در پست های اینستاگرامی که محصولاتش را نشان می دهند، تگ کنند.

با نگاهی به پست هایی که شامل مکان ایجاد شده برند می شود، می توان دریافت که مشتریان از این مکان برای نشان دادن دختر Frother’s Daughter در لیست کافی شاپ های محلی مورد علاقه خود استفاده کرده اند.

در این مورد، داشتن یک برچسب جغرافیایی شخصی‌سازی‌شده به‌ویژه برای کسب‌وکار مفید است، زیرا به برند اجازه می‌دهد تا زمانی که مردم می‌خواهند محصولات آن را تحسین کنند، کاملاً برجسته شود.

اسکرین شات تگ لوکیشن نانوایی راس در اینستاگرام

نانوایی راس یکی دیگر از مشاغل محلی است که مکانی تاریخی در یک شهر کوچک است.

این کسب‌وکار در یک «مسیر دونات» محلی است که مردم را به نانوایی‌های مختلف در منطقه می‌برد و بهترین دونات‌های محلی را به نمایش می‌گذارد.

راس بیکری با داشتن برچسب جغرافیایی برای برند خود، خود را برای تگ شدن در پست‌های اینستاگرام و استوری‌های اینستاگرام توسط کسانی که این مسیر دونات را تکمیل می‌کنند، و همچنین مشتریان وفادار و راضی که می‌خواهند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند، باز کرده است.

به بیش از 100 هزار بازاریاب هوشمند اینستاگرام بپیوندید

اگر برای جلب توجه شایسته در اینستاگرام تلاش می کنید، همین امروز در Kicksta ثبت نام کنید و شروع به جذب دنبال کنندگان بیشتری کنید که به برند شما علاقه مند هستند.

موارد استفاده از موقعیت مکانی اینستاگرام

داشتن یک مکان سفارشی در اینستاگرام می تواند به طرق مختلف مفید باشد.

در اینجا برخی از بهترین کاربردهایی که احتمالاً هنگام ایجاد یک مکان سفارشی جدید برای اینستاگرام پیدا خواهید کرد، آورده شده است.

نحوه جستجوی مکان در اینستاگرام

هنگامی که به دنبال یک نام مکان خاص در اینستاگرام هستید، ابتدا باید به نوار جستجویی بروید که هنگام جستجوی حساب‌ها، هشتگ‌ها یا هر چیز دیگری در برنامه استفاده می‌کنید.

پس از رسیدن به آنجا، نام مکان خود یا محل کسب و کار برند مورد نظر خود را تایپ کنید.
سپس روی «جستجو» ضربه بزنید و «مکان‌ها» را از نوار کناری سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید.

سپس نتایج تمام مکان های سفارشی که برای حساب های اینستاگرام ایجاد شده اند را مشاهده خواهید کرد.

اسکرین شات از "نانوایی راس" ظاهر جستجوی مکان

نحوه تگ کردن موقعیت مکانی در پست اینستاگرام

برای تگ کردن یک مکان سفارشی در یک پست اینستاگرام، ابتدا با کلیک بر روی علامت مثبت در سمت راست بالای صفحه پروفایل خود در اینستاگرام، به صفحه “ایجاد” بروید.

از آنجا، روی «پست» کلیک می‌کنید و با هر برش و فیلتری که می‌خواهید، پست خود را همانطور که معمولاً انجام می‌دهید ایجاد می‌کنید.

هنگامی که به صفحه نهایی برای ایجاد یک پست رسیدید، “افزودن مکان” را در بالای صفحه خواهید دید. روی جایی که می‌گوید «افزودن مکان» کلیک کنید و سپس مکان سفارشی‌ای را که در فیس‌بوک ایجاد کردید، همانطور که در بالا توضیح دادیم تایپ کنید.

ایجاد اسکرین شات پست جدید در اینستاگرام

چگونه یک مکان را در حلقه های اینستاگرام برچسب گذاری کنیم

این فرآیند همانند فرآیند افزودن موقعیت مکانی سفارشی به پست اینستاگرام آغاز می شود. اما، به جای انتخاب «پست»، «قرار دادن» را انتخاب کنید.

یک بار دیگر، حلقه خود را همانطور که به طور معمول انجام می دهید ایجاد کنید.

و سپس، در آخرین صفحه قبل از انتشار حلقه خود، یک دکمه مشابه وجود خواهد داشت که از شما می خواهد «افزودن مکان» را انتخاب کنید.

شما این گزینه را انتخاب کرده و مکان خود را جستجو می کنید، همانطور که با پست اینستاگرام انجام دادید.

اسکرین شات از ارسال حلقه جدید در اینستاگرام

چگونه یک مکان را در استوری اینستاگرام تگ کنیم

روند افزودن موقعیت مکانی به استوری اینستاگرام کمی با فرآیند افزودن مکان به پست یا Reel متفاوت است، اگرچه از همان مکان شروع می شود.

هنگامی که در صفحه «ایجاد» هستید، «داستان» را انتخاب کنید.

پس از انتخاب عکس یا ویدیویی که در استوری خود به نمایش می گذارید، روی دکمه برچسبی که در ردیف دکمه های دایره ای در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد، کلیک کنید. (از سمت چپ در ردیف دوم قرار دارد و صورت خندان روی آن است.)

در اینجا، شما گزینه های مختلفی از برچسب ها را برای انتخاب خواهید داشت که یکی از آنها “مکان” است. به سادگی روی آن کلیک کنید و همان مراحل جستجویی را که در مورد آن بحث کردیم دنبال کنید.

اسکرین شات نوار جستجوی اینستاگرام

چگونه یک مکان را در بیو اینستاگرام تگ کنیم

در نهایت، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن مکان به صفحه کسب و کار خود در اینستاگرام بیندازیم.

قبلاً به اهمیت گنجاندن موقعیت مکانی شما در بیوگرافی اشاره کردیم – اکنون بیایید ببینیم چگونه این کار را انجام دهیم.

ابتدا به صفحه پروفایل خود در اینستاگرام بروید و سپس «ویرایش پروفایل» را انتخاب کنید.

از اینجا گزینه «Contact options» و سپس «Business address» را انتخاب کنید. این به شما این امکان را می دهد که مکان خاصی را برای کسب و کار خود درج کنید که همانطور که قبلاً اشاره کردیم می تواند برای ارتقای کامل نمایه شما بسیار مهم باشد.

اسکرین شات گزینه تماس بیو اینستاگرام

مکان های سفارشی اینستاگرام: ابزار کسب و کار مورد نیاز شما

گفتیم و منظورمان بود!

موقعیت مکانی سفارشی اینستاگرام تنها ابزاری است که کسب و کار شما برای ارتقای بازی رسانه های اجتماعی خود و متمایز شدن در میان رقبا به آن نیاز دارد.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، داشتن یک برچسب موقعیت مکانی منحصر به فرد به شما این امکان را می دهد که به طور کامل با جامعه آنلاین خود ارتباط برقرار کنید و به نمایه خود ابعاد بیشتری بدهید.

امیدواریم، ما شما را متقاعد کرده‌ایم که یک مکان سفارشی اینستاگرام ایجاد کنید… و دستورالعمل‌های گام به گام را به شما داده‌ایم… بنابراین، به آن برسید!