2 راه برای ایجاد عکس چهره کارتونی در اینستاگرام یا اسنپ چت
4.8/5 - (103 امتیاز)

2 راه برای ایجاد عکس چهره کارتونی در اینستاگرام یا اسنپ چت

صرف نظر از سن و سال ما، همه ما طرفداران زیادی از کارتون ها و دنیای دیزنی بوده ایم. با توجه به این موضوع، برنامه هایی مانند اینستاگرام و اسنپ چت دارای لنز یا فیلترهایی هستند که می توانند به شما در ساخت انیمیشن کمک کنند. بی حس شده تصاویر. در این وبلاگ نحوه ساخت عکس چهره کارتونی با استفاده از لنزها و فیلترهای مختلف در اسنپ چت و اینستاگرام را آموزش می دهیم. در همین حال، شما همچنین می توانید یاد بگیرید که یک آواتار هوش مصنوعی از خودتان بسازید.

چگونه در اینستاگرام یا اسنپ چت عکس های چهره کارتونی بسازیم

اشتیاق به کارتون و دیزنی برای همه ما نابود نشدنی است. تقریباً همه برنامه‌ها اکنون شروع به پیروی از این روند کرده‌اند و دارای ویژگی‌هایی هستند که ما را قادر می‌سازد تا عکس‌هایی بگیریم کارتونی شده. امروز در مورد اینکه چگونه می توانیم با لنزهای کارتونی در اسنپ چت و اینستاگرام سلفی بگیریم صحبت می کنیم.

مراحل گرفتن عکس های کارتونی چهره در اسنپ چت

USP Snapchat لنزهای بصری آن است که آن را از سایر برنامه های سلفی متمایز می کند. بیایید مراحل زیر را دنبال کنیم و یاد بگیریم که چگونه با استفاده از اسنپ چت عکس های کارتونی زیبا بگیریم.

1. برنامه اسنپ چت (اندروید، iOS) را روی گوشی خود اجرا کنید و روی نماد جستجو در پایین صفحه ضربه بزنید.

عکس چهره کارتونی دیزنی

2. به سمت راست بروید و به سمت راست بروید برگه چهره.

3. هنگامی که به آنجا رسیدید، جستجو کنید کارتون به سبک سه بعدی لنز شما می توانید لنزهای کارتونی زیادی را در اینجا ببینید، اما همه آنها از اسنپ چت نیستند، اگر به طور خاص به دنبال لنزهای اسنپ چت هستید، آن را اضافه کنید. توسط اسنپ چت” در حین جستجو

4. روی لنز ضربه بزنید و می توانید با استفاده از فیلتر کارتونی روی عکس کلیک کنید.

عکس چهره کارتونی دیزنی

5. می توانید روی آن ضربه بزنید دکمه ذخیره برای ذخیره عکس در گوشی یا اشتراک گذاری آن را به عنوان یک داستان اسنپ چت.

مراحل ساخت عکس چهره کارتونی در اینستاگرام

اینستاگرام یکی دیگر از پلتفرم‌های بسیار محبوب برای اشتراک‌گذاری تصاویر است. می توانید از دوربین داخلی اینستاگرام برای گرفتن عکس، فیلم، بومرنگ و موارد دیگر استفاده کنید. راهنمای گام به گام زیر را دنبال کنید تا بیاموزید که چگونه عکس های خود را در اینستاگرام از بین ببرید.

1. برنامه اینستاگرام (اندروید، iOS) را روی گوشی خود راه اندازی کنید و برای دسترسی به دوربین، صفحه اصلی را به سمت راست بکشید. در اینجا، در میان گزینه ها، باید روی آن ضربه بزنید داستان.

2. اکنون به سمت راست حرکت کنید تا جستجو کردن نماد ظاهر می شود

3. در اینجا، جستجو کنید چهره کارتونی. می توانید بر روی ضربه بزنید چهره کارتونی فیلتر کنید یا هر فیلتر مربوطه را از محدوده موجود انتخاب کنید.

4. هنگامی که فیلتر را انتخاب کردید، می توانید روی تصاویر خود کلیک کنید. شما هم می توانید اشتراک گذاری آن را در برنامه یا ضربه بزنید دکمه دانلود برای ذخیره عکس در گوشی

عکس چهره کارتونی دیزنی

بسته بندی

بنابراین، این دو راه برای بهبود تجربه کلیک سلفی خود با افزودن یک لنز کارتونی یا دیزنی بود. اگر این راهنما را دوست داشتید، آن را به اشتراک بگذارید. سایر نکات مفید لینک شده در زیر را بررسی کنید و با GadgetsToUse همراه باشید تا نکات فنی، ترفندها، روش‌ها و بررسی‌های بیشتری را دریافت کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

فهرست