Paras Rastogi

5 راه برای قطع یا خاموش کردن یادداشت ها در اینستاگرام

اخیراً اینستاگرام ویژگی Notes را منتشر کرده است که به کاربران امکان می دهد افکار خود را در یک قاب 60 کاراکتری در سکوت اعلام کنند. با این حال، اینستاگرامرها در سراسر جهان از اهمیت این ویژگی برای کاربران گیج شده بودند. اگر از آن ناراحت هستید، ما به شما کمک می کنیم تا از شر آن خلاص شوید. در این توضیح، روش‌های قطع یا خاموش کردن ویژگی یادداشت‌ها در اینستاگرام را مورد بحث قرار می‌دهیم. علاوه بر این، می‌توانید بهترین برنامه‌های یادداشت‌سازی را بدون تبلیغات در اندروید بررسی کنید.

ویژگی Notes را در اینستاگرام قطع یا خاموش کنید

در حالی که اینستاگرام گزینه مستقیمی برای خاموش کردن ویژگی یادداشت ها ارائه نمی دهد، می توانید از روش های زیر به عنوان یک راه حل موثر برای رفع مشکل استفاده کنید.

با استفاده از گزینه های درون برنامه، یادداشت های اینستاگرام را بی صدا کنید

ساده ترین روش برای حذف یادداشت های اینستاگرام شخصی از حساب خود این است که آنها را بی صدا کن به صورت دستی در اینجا نحوه رسیدن به همان هدف آورده شده است:

1. برنامه اینستاگرام (اندروید، iOS) را باز کنید و به آن بروید بخش DM با کشیدن صفحه به سمت راست.

2. در صفحه بعد، فشار طولانی یادداشت مورد نظر خود را بزنید و روی آن ضربه بزنید بی‌صدا کردن یادداشت‌ها دکمه ای برای مخفی کردن و بی صدا کردن تمام یادداشت های آینده از حساب اینستاگرام انتخاب شده.

3. در نهایت، دوباره روی آن ضربه بزنید بی‌صدا کردن یادداشت‌ها برای تایید اقدام شما

یادداشت های اینستاگرام را بی صدا یا خاموش کنید

برای نادیده گرفتن یادداشت ها در اینستاگرام به تنظیمات پروفایل دسترسی پیدا کنید

علاوه بر استفاده از تنظیمات درون‌برنامه، می‌توانید یادداشت‌های یک کاربر خاص اینستاگرام را با پیکربندی تنظیمات پروفایل او بی‌صدا کنید. برای رفع آسان این مراحل را دنبال کنید:

1. به پروفایل اینستاگرام کاربری که می‌خواهید یادداشت‌هایش را بی‌صدا کنید، بروید.

2. بعد، بر روی ضربه بزنید ذیل را فشار دهید و فشار دهید گزینه بی صدا.

3. در نهایت، گزینه mute را برای فعال کنید یادداشت برای پنهان کردن تمام یادداشت ها از کاربر انتخاب شده در حساب خود.

یادداشت های اینستاگرام را بی صدا یا خاموش کنید

از Instagram Lite برای خلاص شدن از شر Notes استفاده کنید

یکی دیگر از راه‌حل‌های آسان برای خاموش کردن ویژگی یادداشت‌ها در حساب اینستاگرام خود استفاده از آن است اینستاگرام لایت برنامه این نسخه سبک تر اینستاگرام برای اجرا بر روی گوشی های هوشمند اندرویدی با فضای حافظه کمتر طراحی شده است. در نتیجه، ویژگی‌های جدیدی مانند یادداشت‌ها برای آن عرضه نشده است. برای استفاده از این برنامه به نفع خود مراحل زیر را دنبال کنید:

1. برنامه Instagram Lite را از فروشگاه Google Play نصب کنید و با حساب خود وارد شوید.

2. سوئیچ به بخش DM برای مشاهده پیام های خود بدون ویژگی یادداشت ها.

یادداشت های اینستاگرام را در رایانه شخصی خاموش کنید

مانند Instagram Lite، ویژگی یادداشت ها هنوز در برنامه رایانه شخصی عرضه نشده است. بنابراین، می توانید نصب کنید برنامه رایانه شخصی اینستاگرام از فروشگاه مایکروسافت تا به راحتی فید خود را بدون نگرانی از پرت شدن یادداشت ها مرور کنید. در اینجا نحوه نصب همان است:

1. راه اندازی کنید فروشگاه مایکروسافت روی کامپیوتر شما

2. در مرحله بعد، عبارت را جستجو کنید اپلیکیشن اینستاگرام برای دانلود و نصب آن.

3. برنامه را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

یادداشت های اینستاگرام را بی صدا یا خاموش کنید

4. در نهایت بر روی نماد مسنجر برای رفتن به بخش DM برای مشاهده همه پیام‌ها بدون پرت شدن یادداشت‌های دوستتان.

یادداشت های اینستاگرام را بی صدا یا خاموش کنید

نسخه قبلی برنامه را نصب کنید

علاوه بر استفاده از اینستاگرام لایت یا برنامه رایانه شخصی، می توانید یک نسخه پیشین از برنامه اینستاگرام در دستگاه شما (قبل از ژوئیه 2022) برای خاموش کردن ویژگی یادداشت ها. شما به راحتی می توانید همان را از وب سایت های آنلاین مختلف مانند Apk Mirror یا apk های اندروید رایگان دانلود و نصب کنید. پس از نصب، مطمئن شوید که برنامه را از فروشگاه Google Play به‌روزرسانی نمی‌کنید تا از دریافت «ویژگی یادداشت‌ها» جلوگیری کنید.

نکته پاداش: پیام‌ها، حساب‌ها و استوری‌ها را در اینستاگرام بی‌صدا کنید

گاهی اوقات نمی‌خواهید پست‌ها، پیام‌ها و استوری‌های شخصی در اینستاگرام را ببینید یا از آن فاصله بگیرید. خوشبختانه اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که با استفاده از تنظیمات درون برنامه ای خود این کار را انجام دهید. راهنمای دقیق ما را برای بی‌صدا کردن پیام‌ها، حساب‌ها و استوری‌ها در اینستاگرام دنبال کنید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

سوالات متداول

س: چگونه یادداشت های تحریک کننده دوستان در اینستاگرام را بی صدا کنم؟

آ: می‌توانید یادداشت‌های شخصی را با استفاده از گزینه‌های درون‌برنامه‌ای بی‌صدا کنید یا تنظیمات نمایه را برای رسیدن به آن پیکربندی کنید. لطفاً برای اطلاعات دقیق به مراحل ذکر شده در بالا مراجعه کنید.

س: آیا می توانید ویژگی یادداشت ها را در اینستاگرام خاموش کنید؟

آ: متأسفانه اینستاگرام برای غیرفعال کردن ویژگی یادداشت‌ها کلید اختصاصی ارائه نمی‌کند. با این حال، می‌توانید از برنامه Lite/PC استفاده کنید یا برای خلاص شدن از شر یادداشت‌های اینستاگرام، به نسخه قدیمی‌تر برنامه اینستاگرام بروید.

بسته بندی

امیدواریم با موفقیت یاد گرفته باشید که یادداشت های اینستاگرام را از حساب خود با استفاده از روش های ذکر شده در بالا بی صدا کنید. اگر این خواندن برای شما مفید بود، دکمه لایک را بزنید و آن را به اشتراک بگذارید. سایر نکات مفید لینک شده در زیر را بررسی کنید و برای توضیح سازنده تر در GadgetsToUse مشترک بمانید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.