Ritik Singh

5 روش برای خواندن پیام های مستقیم اینستاگرام بدون دیدن (2022)

آیا می خواهید پیام های اینستاگرام را بدون دیده شدن یا اطلاع دادن به طرف مقابل بخوانید؟ خوب، راه‌هایی برای خواندن پیام‌های واتس‌اپ بدون دیده شدن وجود دارد، اما اینستاگرام چطور؟ برخلاف واتس اپ، به شما اجازه نمی دهد رسیدهای خواندن را پنهان کنید. به هر حال، ما ترفندهایی برای مشاهده DM های اینستاگرام بدون علامت گذاری به عنوان خوانده شده داریم. علاوه بر این، اگر از اینستاگرام در شب استفاده می کنید، نحوه استفاده از حالت تاریک در اینستاگرام را در همه دستگاه ها بررسی کنید.

پیام های دایرکت اینستاگرام را بدون دیده شدن بخوانید

پیام های دایرکت اینستاگرام را بدون دیده شدن بخوانید

راه های مختلفی برای بررسی DM های اینستاگرام بدون ارسال رسید خواندن وجود دارد. می توانید از ویژگی محدود اینستاگرام استفاده کنید، اینترنت خود را غیرفعال کنید یا حتی از خدمات شخص ثالث استفاده کنید. تمام روش ها را در زیر به طور کامل بخوانید.

روش 1- پیام های اینستاگرام را بدون مشاهده با محدودیت بخوانید

در سال 2019، اینستاگرام قابلیتی را برای محدود کردن افراد برای جلوگیری از قلدری در این پلتفرم معرفی کرد. وقتی شخصی را محدود می کنید، اینستاگرام نظرات او را در مورد پست های شما از دیگران پنهان می کند و پیام های آنها به بخش درخواست ها منتقل می شود. در اینجا بیشتر در مورد محدودیت در اینستاگرام است.

اکنون، خواندن پیام‌ها در درخواست‌ها، آنها را به‌عنوان دیده شده علامت‌گذاری نمی‌کند. طرف مقابل هرگز نمی داند که آیا شما پیام او را خوانده اید یا نه. بنابراین، یک راه آسان برای خواندن پیام‌های دایرکت اینستاگرام بدون دیده شدن، محدود کردن طرف مقابل و بررسی پیام‌ها در بخش درخواست‌ها به شرح زیر است:

1. باز کن اینستاگرام در گوشی شما

2. سر به مشخصات فرد پیام های مستقیم آنها را می خواهید بدون علامت گذاری به عنوان دیده شده بخوانید.

3. کلیک کنید بر روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید محدود کردن از گزینه های موجود

4. را کلیک کنید محدود کردن حساب برای تایید.

5. اکنون، روی پیام دکمه روی پروفایل شخص

اکنون می توانید تمام پیام های اینستاگرام را بدون اطلاع طرف مقابل بخوانید. می توانید به نمایه آنها برگردید و محدودیت آنها را لغو کنید. این پیام ها همچنان به عنوان دیده شده علامت گذاری نمی شوند، و می توانید زمان خود را برای پاسخ دادن اختصاص دهید.

روش 2- برای مخفی کردن رسید خواندن اینستاگرام، Wifi/Data را خاموش کنید

خاموش کردن اینترنت از ساده ترین راه ها برای خواندن هر پیام اینستاگرام بدون علامت گذاری به عنوان دیده شده. با این حال، برای تصاویر یا ویدیوها به خوبی کار نمی کند. همچنین، به محض بازگشت آنلاین، پیام ها به عنوان خوانده شده علامت گذاری می شوند.

1. داده تلفن همراه یا وای فای گوشی خود را خاموش کنید اتصال برای آفلاین کردن آن

2. حالا به اینستاگرام بروید تب پیام های مستقیم. پیام دریافتی را بخوانید.

3. در مرحله بعد، کاربران اندروید می توانند به گوشی خود مراجعه کنند تنظیمات > برنامه ها > اینستاگرام > زور متوقف کردن آن را به طوری که دیگر در پس زمینه اجرا نمی شود.

اکنون می توانید آنلاین شوید و پیام به عنوان دیده شده علامت گذاری نمی شود مگر اینکه برنامه اینستاگرام را باز کنید. برای کاربران آیفون، پیشنهاد می کنم تا زمانی که برای مقابله با پیام آماده نشده اید، آفلاین بمانید. زیرا به محض اینکه آنلاین شوید، به عنوان خوانده شده علامت گذاری می شود.

روش 3- برای خواندن مخفیانه پیام اینستاگرام اینترنت را غیرفعال کنید و از سیستم خارج شوید

این بسیار شبیه به ترفند بالا است. با این حال، اگر به طور تصادفی آنلاین شوید یا اینستاگرام در پس‌زمینه به اینترنت متصل شود، خطر علامت‌گذاری پیام را ندارد. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

1. اتصال داده تلفن همراه یا WiFi تلفن خود را غیرفعال کنید تا آن را آفلاین کنید.

2. پیام دایرکت اینستاگرامی که می خواهید مخفیانه بخوانید را باز کنید.

3. در حالت آفلاین، به تنظیمات اینستاگرام، به پایین بروید و ضربه بزنید خروج.

4. یا، شما می توانید به طور مستقیم پاک کردن داده های برنامه اینستاگرام از تنظیمات گوشی شما

5. اکنون از برنامه اینستاگرام خارج خواهید شد.

6. اکنون می توانید دوباره به اینترنت متصل شوید – پیام به عنوان خوانده شده علامت گذاری نمی شود.

روش 4- خدمات شخص ثالث برای خواندن پیام های اینستاگرام بدون دیدن

پیام های دایرکت اینستاگرام را بدون دیده شدن بخوانید

چندین سرویس شخص ثالث به شما امکان می دهند بدون اطلاع کاربر دیگر، پیام های اینستاگرام خود را متصل کرده و بخوانید. به عنوان مثال، AirGrow به شما امکان می‌دهد پیام‌های مستقیم را بدون ارسال رسید خواندن بخوانید. همچنین این گزینه را دارد پیام های اینستاگرام خود را از طریق ایمیل ارسال کنید.

به این ترتیب، بدون نیاز به باز کردن اینستاگرام، می توانید DM های دریافتی را مستقیماً از برنامه ایمیل خود بخوانید. با این حال، ما معمولاً این روش را ترجیح نمی دهیم زیرا روش های دیگر نسبتاً آسان هستند. همچنین، آنها خطرات حریم خصوصی خاصی را به همراه دارند – فقط در صورتی استفاده کنید که بتوانید به این خدمات شخص ثالث در مورد داده های خود اعتماد کنید.

روش 5- پیام های اینستاگرام را از اعلان ها بخوانید

یکی دیگر از روش های قدیمی و در عین حال بسیار کارآمد برای خواندن پیام های اینستاگرام بدون علامت گذاری به عنوان خوانده شده، از طریق اعلان ها است. هنگامی که یک DM اینستاگرام دریافت می کنید، فقط برای باز کردن آن عجله نکنید.

در اندروید

اگر از تلفن Android استفاده می‌کنید، می‌توانید پیام را گسترش دهید و آن را بخوانید روی فلش رو به پایین در کنار اعلان کلیک کنید. اما مراقب باشید – اگر به طور تصادفی روی اعلان ضربه بزنید، پیام را باز می کند و آن را همانطور که دیده می شود علامت گذاری می کند.

اگر پیام ها به طور کامل قابل مشاهده نیستند یا اعلان را کنار گذاشته اید، می توانید از ویژگی تاریخچه اعلان اندروید برای خواندن پیام ها استفاده کنید. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

1. باز کن تنظیمات در گوشی اندرویدی شما

2. را کلیک کنید اطلاعیه.

3. بعد، انتخاب کنید تاریخچه اعلان.

در اینجا، می‌توانید برای خواندن مخفیانه پیام‌های اینستاگرام بدون علامت‌گذاری به‌عنوان خوانده‌شده، به پایین بروید.

در iPhone یا iPad

پیام های اینستاگرام به صورت اعلان های جداگانه در iOS می آیند. هنگامی که چندین پیام دریافت کردید، می توانید روی پشته پیام ضربه بزنید تا اعلان گسترش یابد و تمام پیام های دایرکت اینستاگرام را بخوانید. با این حال، مطمئن شوید که اگر یک پیام وجود دارد ضربه نزنید – برنامه اینستاگرام را باز می کند و آن را به عنوان خوانده شده علامت گذاری می کند.

سوالات متداول

س. آیا می توانید پیام دایرکت اینستاگرام را بدون علامت گذاری به عنوان دیده شده بخوانید؟

می‌توانید پیام‌های مستقیم را در اینستاگرام بدون علامت‌گذاری به‌عنوان دیده‌شده یا خوانده‌شده با استفاده از چندین روش ذکر شده در بالا بخوانید. ساده ترین راه استفاده از قابلیت محدودیت اینستاگرام است. اما می‌توانید از تکنیک‌های دیگری مانند خاموش کردن اینترنت، خروج از سیستم پس از خواندن DM یا تکیه بر خدمات شخص ثالث نیز استفاده کنید.

س. چگونه دیگران متوجه می شوند که پیام اینستاگرام آنها را خوانده اید؟

اینستاگرام هیچ تیکی برای علامت گذاری پیام به عنوان خوانده شده نشان نمی دهد. در عوض، نشان می دهدمشاهده گردید“، که پس از خواندن یا باز کردن پیام در زیر ظاهر می شود. به این ترتیب، طرف مقابل می تواند بررسی کند که آیا پیام او را خوانده اید یا خیر.

س. اگر پیام اینستاگرام را از طریق اعلان ها بخوانید، به عنوان خوانده شده علامت گذاری می شود؟

نه. می توانید پیام اینستاگرام را در پنل اعلان نگه دارید و تا زمانی که می خواهید بخوانید. اینستاگرام وضعیت دیده شده را نشان نمی دهد مگر اینکه پیام را باز کرده و بخوانید.

از خواندن پیام های اینستاگرام بدون دیده شدن لذت ببرید

اینها چند راه سریع برای دیدن یا خواندن پیام‌های مستقیم اینستاگرام بدون علامت‌گذاری به‌عنوان دیده‌شده در اندروید و آیفون بودند. امیدوارم این به شما کمک کند تا مکالمات را بدون اطلاع طرف مقابل بخوانید و در صورت مشغله کاری زمان کافی برای پاسخ دادن به شما بدهد. اگر روش دیگری در ذهن دارید به من اطلاع دهید. منتظر نکات، ترفندها و روش های بیشتری از این دست باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.