Ritik Singh

4 روش برای خاموش کردن اعلان‌های حلقه مشترک در اینستاگرام

اینستاگرام اغلب «دوست شما اخیراً قرقره های جدیدی را به اشتراک گذاشته استاعلان هایی که می توانند بسیار آزاردهنده باشند. به همین ترتیب، بسیاری مردم به اشتراک گذاری قرقره ها از طریق DM ادامه می دهند در طول روز، که باز هم می تواند در محل کار شما را ناراحت کند. بنابراین، ما در اینجا با مراحل غیرفعال یا غیرفعال کردن اعلان‌ها برای حلقه‌های آپلود شده اخیر و همچنین حلقه اشتراک‌گذاری شده از طریق پیام‌های مستقیم در اینستاگرام هستیم.

اعلان‌های حلقه اینستاگرام را در تلفن خود خاموش کنید

بیایید آن را بپذیریم – حلقه‌های اینستاگرام می‌توانند بسیار حواس‌پرت کننده باشند و شما را در چرخه بی‌پایان پیمایش برای بازدید از دوپامین قرار دهند که قرار بود از انجام کاری سازنده به دست آورید. خوشبختانه، یک راه آسان برای جلوگیری از آنها، خاموش کردن اعلان‌ها برای ویدیوهای حلقه است.

در زیر، ما روش‌هایی برای خاموش کردن اعلان‌ها برای حلقه‌های اخیرا آپلود شده، حلقه‌هایی که به‌عنوان پیام‌های مستقیم توسط افرادی که در اینستاگرام به آنها متصل هستید به اشتراک گذاشته می‌شوند و مسدود کردن اعلان‌های آپلود حلقه برای یک حساب خاص در پلتفرم اضافه کرده‌ایم. ادامه مطلب

اعلان‌ها را برای حلقه‌های اخیراً آپلود شده غیرفعال کنید

اعلان‌های حلقه جدید به اشتراک گذاشته شده است

هر چند وقت یک‌بار، اینستاگرام برای حلقه‌های جدیدی که توسط افرادی که دنبال می‌کنید به اشتراک گذاشته می‌شوند، اعلان‌هایی برای شما ارسال می‌کند. همانطور که در زیر نشان داده شده است، می‌توانید با خاموش کردن اعلان‌ها برای همه حلقه‌های اخیراً آپلود شده در تنظیمات برنامه، آنها را غیرفعال کنید:

1. برنامه اینستاگرام (اندروید، iOS) را باز کنید و به بخش پروفایل خود بروید.

2. کلیک کنید بر روی منوی همبرگر در گوشه بالا سمت راست و انتخاب کنید تنظیمات.

3. در اینجا، انتخاب کنید اطلاعیه.

4. بعد، بر روی کلیک کنید زنده و قرقره ها.

5. در این صفحه، را بررسی کنید خاموش جعبه برای قرقره هایی که اخیراً آپلود شده اند.

6. می‌توانید اعلان‌ها را غیرفعال کنید اکثر تماشا کرد قرقره ها و ویدیوهای زنده.

اعلان‌های حلقه را از یک شخص خاص که دنبال می‌کنید مسدود کنید

آیا می خواهید هشدارهای حلقه را از یک حساب خاص بدون لغو دنبال کردن آنها مسدود کنید؟ دو راه برای انجام این کار وجود دارد که در زیر آورده شده است.

از صفحه نمایه

1. به نمایه اینستاگرام شخصی که می‌خواهید هشدارهای حلقه را مسدود کنید، بروید.

2. روی ضربه بزنید نماد زنگ در گوشه سمت راست بالا

3. پس از باز شدن منو، اعلان را خاموش کنید قرقره ها.

از لیست زیر

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و به پروفایل خود بروید.

2. را کلیک کنید ذیل و به سمت پایین به حسابی بروید که می‌خواهید اعلان‌های حلقه را برای آن بی‌صدا کنید.

3. روی ضربه بزنید سه نقطه کنار اکانت و انتخاب کنید مدیریت اعلان ها.

4. کلید برای را خاموش کنید قرقره ها.

می‌توانید اعلان‌ها را برای ویدیوها و ویدیوهای زنده غیرفعال کنید. در اینجا نحوه مسدود کردن حلقه‌های یک سازنده خاص در اینستاگرام آمده است.

اعلان‌ها را برای حلقه‌های به اشتراک گذاشته شده در DM خاموش کنید

اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که حلقه ها را از طریق پیام های مستقیم با مردم به اشتراک بگذارند. و بسیاری از دوستان، خانواده و سایر افرادی که روی پلتفرم متصل هستند ممکن است ویدیوهای حلقه‌ای را که دوست دارند یا مرتبط می‌دانند از طریق DM با شما به اشتراک بگذارند که اگر از اعلان‌های مکرر متنفر باشید می‌تواند آزاردهنده باشد.

اعلان‌های حلقه مشترک را خاموش کنید

در این صورت، می‌توانید پیام‌های افرادی که ویدیوهای حلقه را به اشتراک می‌گذارند، موقتاً بی‌صدا کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و به تب پیام های مستقیم بروید.

2. در اینجا، روی مشخصات فرد می خواهید DM ها را بی صدا کنید.

3. با این کار صفحه چت باز می شود. دوباره، روی نام کاربری در بالا

4. در صفحه بعدی، کلید برای را فعال کنید بی صدا پیام ها.

5. انتخاب کنید تا اینکه عوضش کنم یا مدت زمان مورد نظر در صورت درخواست.

تمام پیام های دایرکت اینستاگرام را بی صدا کنید

همچنین، می‌توانید اعلان‌ها را برای همه پیام‌های مستقیم اینستاگرام با استفاده از مراحل زیر بی‌صدا کنید:

1. اینستاگرام را باز کنید و به ادامه مطلب بروید تنظیمات.

2. هدایت به اطلاعیه > پیام ها و تماس ها.

3. در اینجا، اعلان‌ها را خاموش کنید پیام ها.

هنگامی که این کار را انجام دادید، هیچ اعلان DM از جمله هشدارهای « اشتراک‌گذاری حلقه» را دریافت نخواهید کرد. برای بررسی پیام‌ها، باید اپلیکیشن اینستاگرام را به‌صورت دستی باز کنید و انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا به بخش DM دسترسی پیدا کنید.

بسته بندی

به این ترتیب می توانید تمام اعلان های حلقه مشترک اینستاگرام را در اندروید یا آیفون خود خاموش کنید. می‌توانید اعلان‌های حلقه‌های اخیراً آپلود شده را خاموش کنید، هشدارهای بارگذاری حلقه‌ها را برای یک شخص یا حساب خاص مسدود کنید، یا پیام‌های مستقیم اینستاگرام را برای افرادی که به اشتراک‌گذاری حلقه‌ها با شما از طریق DM ادامه می‌دهند، بی‌صدا کنید. امیدوارم راهنمای بالا به شما کمک کند در حین کار از اعلان‌های غیر ضروری جلوگیری کنید. منتظر نکات و ترفندهای بیشتر از این دست باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.