Paras Rastogi

5 روش برای بررسی تاریخچه تماشای حلقه های اینستاگرام

آیا به دنبال راهی برای تماشای مجدد حلقه اینستاگرامی هستید که اخیراً آن را حذف کرده اید؟ نگران نباش؛ ما شما را تحت پوشش داریم. با شروع از اصول اولیه، یکی از راه‌های انجام آن این است که ویدیوهای Reels را با صدا به صورت رایگان در تلفن خود دانلود کنید تا هر زمان که بخواهید آنها را تماشا کنید. علاوه بر این، این توضیح دهنده نشان می دهد که تاریخچه حلقه های اینستاگرام خود را دوباره تماشا کنید. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که حلقه های اینستاگرام را در رایانه شخصی و مک تماشا کنید.

چگونه تاریخچه حلقه های اینستاگرام را بررسی کنیم؟

در این مطلب، پنج راه برای بررسی تاریخچه حلقه‌ها و پخش مجدد قرقره‌های مورد علاقه خود در اینستاگرام را مورد بحث قرار داده‌ایم. بدون هیچ خداحافظی، بیایید به آنها شیرجه بزنیم.

حلقه‌های اینستاگرام را که قبلاً دوست داشته‌اید کاوش کنید

اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که در حین مرور برنامه، ویدیوها/قرارهایی را که دوست داشته اند ردیابی کرده و دوباره تماشا کنند. به این ترتیب، می توانید به راحتی حلقه اینستاگرام مورد علاقه خود را با مرور کل تاریخچه لایک پیدا کنید. این مراحل را دنبال کنید تا این را در برنامه اینستاگرام امتحان کنید.

1. نمایه اینستاگرام خود را در برنامه (Google Play Store، Apple App Store) باز کنید و دکمه را فشار دهید دکمه منو در گوشه سمت راست بالا

2. بعد، روی ضربه بزنید فعالیت شما گزینه.

3. روی ضربه بزنید فعل و انفعالات گزینه و سپس انتخاب کنید دوست دارد برای دیدن تمام حلقه ها و پست های لایک شده خود در اینستاگرام.

4. در نهایت، فهرست را مرور کنید تا حلقه ای را که می خواهید دوباره تماشا کنید پیدا کنید و برای پخش روی آن ضربه بزنید.

برای بررسی تاریخچه تماشای حلقه های اینستاگرام، برگه ذخیره شده را مرور کنید

اگر دوست دارید یک حلقه در اینستاگرام تماشا کنید، می توانید آن را در حساب خود ذخیره کنید تا بعداً آن را مشاهده کنید. به این ترتیب، به راحتی می توانید حلقه اینستاگرام مورد علاقه خود را مطابق با خواسته های خود دوباره تماشا کنید. برای پیدا کردن حلقه‌هایی که در اینستاگرام ذخیره کرده‌اید، این مراحل را دنبال کنید:

1. باز کن اینستاگرام برنامه روی گوشی شما

2. سوئیچ به نماد نمایه از گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.

3. باز کن منوی همبرگر با ضربه زدن بر روی گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش.

4. بعد، را فشار دهید گزینه ذخیره شده برای مشاهده تمام حلقه ها و پست های ذخیره شده خود در اینستاگرام. مرور کردن از طریق این لیست حلقه اینستاگرام مورد علاقه خود را پیدا کرده و دوباره تماشا کنید.

تاریخچه تماشای حلقه‌های اینستاگرام را از داده‌های فعالیت حساب خود بررسی کنید

اینستاگرام یک گزارش کامل از فعالیت هر کاربر در تعامل با برنامه خود را نگه می دارد. این گزارش فعالیت گزارشی مفصل از همه کارهایی است که در برنامه انجام داده اید. شما می توانید این گزارش تفصیلی فعالیت را درخواست و دانلود کنید دسترسی به اینستاگرام در رایانه شخصی. با استفاده از این داده ها، می توانید به راحتی تمام قرقره هایی را که در برنامه تماشا کرده اید پیدا کنید. این مراحل ساده را دنبال کنید تا به همان هدف برسید.

1. باز کنید و وارد شوید به وب اینستاگرام، در یک مرورگر روی رایانه شخصی/لپ تاپ خود.

2. در مرحله بعد، بر روی دکمه بیشتر در گوشه پایین سمت چپ برای باز کردن تنظیمات.

3. پیمایش و گسترش دهید حریم خصوصی و امنیت.

تاریخچه تماشای حلقه‌های اینستاگرام

4. برای مکان یابی به پایین اسکرول کنید دانلود داده ها بخش و کلیک کنید درخواست دانلود.

تاریخچه تماشای حلقه‌های اینستاگرام

5. خود را ارائه دهید آدرس ایمیل و رمز عبور حساب برای احراز هویت و دریافت فایل در آدرس پست الکترونیکی خود.

تاریخچه تماشای حلقه‌های اینستاگرام

6. بسته به میزان محتوای حساب شما، این ایمیل حاوی پیوند دانلود می‌تواند تا 14 روز برای رسیدن به صندوق پستی ارائه شده شما.

7. دانلود کنید فایل فشرده دریافت از طریق پست با استفاده از دانلود اطلاعات پیوند داده و آن را به پوشه ای در سیستم خود استخراج کنید.

تاریخچه تماشای حلقه‌های اینستاگرام

8. پوشه استخراج شده را باز کنید و به آن بروید محتوا.

9. در اینجا، محل را پیدا کنید reels.html برای مشاهده تمام تاریخچه تماشای حلقه اینستاگرام خود، روی آن دوبار کلیک کنید. اگر نمی توانید فایل reels.html را پیدا کنید، می توانید آن را کاوش کنید Instagram_videos.html فایل برای مشاهده همان.

تاریخچه تماشای حلقه‌های اینستاگرام

10. برای پیدا کردن لیست، به پایین اسکرول کنید حلقه اینستاگرام می خواهید دوباره تماشا کنید

به روز رسانی: با به‌روزرسانی اخیر، فقط می‌توانید ویدیوهای آپلود شده خود را در فایل reels.html در مورد بارگیری فعالیت حساب ایجادکننده خود مشاهده کنید. برعکس، فایل reels.html حساب شخصی اینستاگرام شما ممکن است حاوی تاریخچه تماشای قرقره های شما باشد.

حلقه های اینستاگرام را در فیس بوک جستجو کنید

اگر نمی توانید حلقه مورد نظر را که می خواهید دوباره تماشا کنید، پیدا کنید، می توانید حلقه ها را در اینستاگرام با استفاده از فیس بوک جستجو کنید. سازندگان محتوا اغلب حلقه‌های ویدیوی خود را در هر دو پلتفرم آپلود می‌کنند تا مخاطبان و دسترسی خود را افزایش دهند. شما می توانید با مرور قرقره های محبوب با استفاده از این به نفع خود استفاده کنید برگه جستجوی فیس بوک. در اینجا به این صورت است:

1. برنامه فیس بوک را باز کنید و آن را جستجو کنید نام / صفحه سازنده در نوار جستجو

2. صفحه را مرور کنید تا حلقه مورد نظر را برای تماشای مجدد پیدا کنید.

حلقه اینستاگرام ویروسی را گوگل کنید تا دوباره آن را تماشا کنید

اگر سازنده محتوا را به خاطر دارید که می خواهید حلقه او را دوباره تماشا کنید، می توانید اسمش رو گوگل کن با کلمه کلیدی حلقه برای یافتن نتایج مرتبط. در یک لحظه، فوراً با محبوب ترین حلقه از سازنده جستجو شده روبرو خواهید شد.

تاریخچه تماشای حلقه‌های اینستاگرام

امتیاز: Insights Reels Instagram را بررسی کنید

اگر یک خالق هستید و می‌خواهید در مورد عملکرد حلقه اینستاگرام آپلود شده خود بدانید، می‌توانید با کمک ابزار بررسی Instagram Reels Insights به آن دست پیدا کنید تا Plays، Account Reaches و موارد دیگر را بشناسید.

سوالات متداول

س: چگونه می توان حلقه هایی را که در اینستاگرام مشاهده کردید مشاهده کرد؟

آ: برای مشاهده حلقه هایی که در اینستاگرام مشاهده کرده اید به روش های ذکر شده در این توضیح دهنده مراجعه کنید.

س: آیا می توانید تاریخچه تماشای قرقره ها را در برنامه اینستاگرام بررسی کنید؟

آ: بله، می‌توانید به برگه ذخیره شده دسترسی داشته باشید یا تعاملات برنامه را مشاهده کنید تا تاریخچه تماشای حلقه‌ها را مشاهده کنید.

س: چگونه حلقه اینستاگرام را دانلود کنیم؟

آ: برای دانلود رایگان ویدیوی حلقه اینستاگرام با صدا، توضیح مفصل ما را بررسی کنید.

جمع بندی: حلقه های مورد علاقه خود را دوباره زنده کنید

در این مقاله، ما پنج راه برای بررسی تاریخچه حلقه‌های اینستاگرام و تماشای مجدد آن‌ها با استفاده از برنامه اینستاگرام خود را مورد بحث قرار داده‌ایم. اگر این مقاله در همین زمینه به شما کمک کرده است، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید که ممکن است کنجکاو باشند تا حلقه اینستاگرام مورد علاقه خود را دوباره زنده کنند. در GadgetsToUse مشترک بمانید و پیوندهای زیر را برای راهنماهای جالب تر بررسی کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.