Ritik Singh
Rate this post

نحوه رفع افزایش روشنایی ویدیوهای حلقه اینستاگرام در آیفون

بسیاری از کاربران آیفون گزارش کرده‌اند که برخی از حلقه‌ها و ویدیوهای اینستاگرام به‌طور خودکار با روشنایی کامل در دستگاه‌هایشان پخش می‌شوند که گاهی اوقات آزاردهنده است. در این مقاله، بیایید ببینیم که چرا اینستاگرام در حال افزایش روشنایی برای برخی ویدیوها، حلقه‌ها و استوری‌ها است و آیا می‌توان آن را برطرف کرد. ادامه مطلب

چرا آیفون به طور خودکار روشنایی ویدیوهای اینستاگرام را افزایش می دهد؟

آیا تا به حال متوجه شده اید که برخی از ویدیوهای حلقه اینستاگرام به طور خودکار با روشنایی بالا در مقایسه با دیگران پخش می شوند؟ این می تواند بسیار آزاردهنده باشد، به خصوص زمانی که در تاریکی در اینستاگرام اسکرول می کنید. خوب، این تنظیم خودکار روشنایی اغلب به دلیل ویدیوهای HDR ایجاد می شود.

اینستاگرام اکنون از آپلود ویدیوهای HDR پشتیبانی می کند. و هر زمان که یک حلقه اینستاگرام با فرمت HDR، ویدیو یا ویدیوی یوتیوب را تماشا می کنید، آیفون شما به طور خودکار روشنایی آن را افزایش می دهد. این به این دلیل است که HDR برای نشان دادن تفاوت نور در سراسر صفحه به روشنایی بالا متکی است.

تصویر: @MaxWinebach

این یک ویژگی است که پخش HDR را تسهیل می کند و یک باگ یا نقص نیست. در حال حاضر، هیچ گزینه ای برای خاموش کردن وجود ندارد افزایش روشنایی برای ویدیوهای HDR. هنگامی که به یک ویدیوی HDR یا حلقه اینستاگرام پیمایش می کنید، روشنایی به طور خودکار افزایش می یابد. و وقتی تماشای آن را تمام کردید، روشنایی به حالت عادی برمی‌گردد.

در حالی که نمی‌توانید در مورد مشکل روشنایی بالا با فیلم‌ها و حلقه‌های HDR کار زیادی انجام دهید، می‌توانید با غیرفعال کردن روشنایی خودکار و TrueTone، که در جزئیات نشان داده شده‌اند، با روشنایی عمومی خودکار مقابله کنید.

نحوه غیرفعال کردن روشنایی خودکار در آیفون

آیفون شما به طور خودکار روشنایی را بر اساس نور اطراف تنظیم می کند. این اغلب باعث می شود که روشنایی صفحه نمایش حتی زمانی که شما نمی خواهید نوسان کند. برای خاموش کردن آن، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. باز کن تنظیمات در آیفون شما

2. در اینجا اسکرول کنید و روی آن کلیک کنید دسترسی.

روشنایی خودکار آیفون را غیرفعال کنید

3. بعد، انتخاب کنید اندازه نمایش و متن.

روشنایی خودکار آیفون را غیرفعال کنید

4. به پایین بروید و کلید ضامن را خاموش کنید خودکارروشنایی.

روشنایی خودکار آیفون را غیرفعال کنید

نحوه خاموش کردن TrueTone در آیفون

TrueTone طوری طراحی شده است که محتوای روی صفحه را در موقعیت های مختلف نور طبیعی و راحت تر نشان دهد. این کار را با تنظیم خودکار روشنایی و دما صفحه نمایش برای تناسب با محیط انجام می دهد. در اینجا نحوه خاموش کردن آن آمده است:

1. باز کن تنظیمات در آیفون شما

آیفون TrueTone را خاموش کنید

2. به پایین اسکرول کنید و ضربه بزنید نمایش دادن & روشنایی.

آیفون TrueTone را خاموش کنید

3. در صفحه بعدی، کلید برای را غیرفعال کنید درست است، واقعی لحن.

آیفون TrueTone را خاموش کنید

(حل شد) روشنایی اینستاگرام به صورت خودکار افزایش می یابد

همه اینها در مورد این بود که چرا برخی از قرقره ها، ویدیوها و استوری های اینستاگرام به طور خودکار با روشنایی بالا در آیفون شما پخش می شوند. همانطور که گفته شد، در حال حاضر راهی برای خاموش کردن آن وجود ندارد. با این حال، می توانید با خاموش کردن روشنایی خودکار و TrueTone از تنظیمات کلی روشنایی خودکار جلوگیری کنید. همچنین می توانید به صورت دستی روشنایی را به کمترین میزان و نقطه سفید را کاهش دهید تا تماشای ویدیوهای HDR در تاریکی راحت تر شود.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

فهرست