Pinch Zoom YouTube Video
Rate this post

5 راه برای بی صدا کردن اکانت اینستاگرام، پیام ها و استوری ها

ممکن است مواردی وجود داشته باشد که ممکن است بخواهید روی کار خود تمرکز کنید، برای مدتی از اینستاگرام جدا شوید یا به سادگی مایل نباشید پیام‌ها یا داستان‌هایی را از کسی ببینید. در چنین مواردی، اینستاگرام به شما امکان می دهد پیام ها، استوری ها یا یک شخص را به راحتی بی صدا کنید و امروز در مورد چگونگی انجام این کار صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این، می‌توانید بی‌صدا کردن چت‌ها، گروه‌ها و کانال‌های تلگرام را بیاموزید.

چگونه حساب اینستاگرام، پیام ها و استوری ها را بی صدا کنیم؟

اگر می‌خواهید محتوای شخصی را در اینستاگرام مشاهده نکنید، می‌توانید این کار را از طریق بی‌صدا کردن پیام‌ها و استوری‌های آن شخص انجام دهید. در اینجا پنج روش وجود دارد که می توانید پیام ها، استوری ها یا کاربران را در اینستاگرام بی صدا کنید.

از طریق جزئیات چت، پیام‌های دایرکت اینستاگرام را بی‌صدا کنید

اولین راه برای بی صدا کردن دایرکت پیام های شخصی در اینستاگرام، از طریق جزئیات چت است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. برو به قسمت خاص چت کردن که می خواهید در DM های اینستاگرام نادیده بگیرید.

2. روی ضربه بزنید نام کاربری از بالای چت

3. اکنون، در قسمت اعلان‌ها، کلید برای را فعال کنید بی صدا کردن پیام ها، برای متوقف کردن اعلان های پیام از آن کاربر. علاوه بر این، می‌توانید تماس‌ها یا اعلان‌های فعالیت چت را برای آن حساب خاص بی‌صدا کنید.

بی‌صدا کردن پیام‌های دایرکت اینستاگرام از طریق همه چت‌ها

یکی دیگر از راه‌های بی‌صدا کردن مستقیم چت در تلفن Android خود، بدون نیاز به باز کردن آن، از صفحه «همه چت‌ها» است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. برو به بخش چت در گوشی شما

2. ضربه بزنید و نگه دارید چت برای دیدن گزینه های بیشتر

3. از منوی بازشو، روی آن ضربه بزنید بی صدا کردن پیام ها.

بی‌صدا کردن پیام‌های مستقیم از طریق همه چت‌ها در آیفون

اینستاگرام روشی کمی متفاوت برای بی صدا کردن چت برای کاربران آیفون ارائه می دهد. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. برو به چت کنید بخش در اینستاگرام

2. اکنون، به جای ضربه زدن و نگه داشتن، باید این کار را انجام دهید به چپ بکشید در چت

3. از گزینه های جدید، می توانید روی نادیده گرفتن ضربه بزنید.

استوری های اینستاگرام را از صفحه اصلی بی صدا کنید

راه دیگر برای بی صدا کردن استوری های اینستاگرام از یک حساب خاص، از طریق صفحه اصلی به جای رفتن به تنظیمات است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. در صفحه اصلی، عکس نمایه حساب را طولانی فشار دهید در بخش داستان ها

2. اکنون، ضربه بزنید بی صدا از منوی پاپ آپ

اکانت اینستاگرام را قطع کنید

اگر می‌خواهید پست‌ها و استوری‌ها و یادداشت‌های یک حساب کاربری خاص در اینستاگرام را در فید خود مشاهده نکنید، می‌توانید آنها را بی‌صدا کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

1. برو به مشخصات شما دنبال می کنید و می خواهید نادیده بگیرید.

2. در صفحه نمایه، روی ذیل دکمه.

3. از منوی پاپ آپ روی آن ضربه بزنید بی صدا.

4. اکنون، می توانید کلید جلوی آن را فعال کنید یادداشت، داستان ها و نوشته ها، بر این اساس. اگر می خواهید حساب اینستاگرام را به طور کامل بی صدا کنید، می توانید پست ها، استوری ها و یادداشت ها را بی صدا کنید.

سوالات متداول

س: وقتی اکانت اینستاگرام قطع می شود چه اتفاقی می افتد؟

آ: وقتی یک حساب اینستاگرام را بی صدا می کنید، پست ها، استوری ها و یادداشت های آن در فید شما قابل مشاهده نخواهند بود. این کار آنها را مسدود نمی‌کند، زیرا همچنان می‌توانند پست‌ها، داستان‌ها و یادداشت‌های شما را ببینند.

س: تفاوت بین Block، Mute و Restrict در اینستاگرام چیست؟

آ: نادیده گرفتن شخصی به این معنی است که به‌روزرسانی‌های حسابی را که بی‌صدا کرده‌اید نخواهید دید، در حالی که او همچنان می‌تواند پست‌های شما را ببیند. محدود کردن برعکس خاموش کردن است، زیرا تعاملات یک فرد محدود فقط برای شما و شخص محدود شده قابل مشاهده است. در حالی که بلاک به دو صورت کار می کند، زیرا هر دو طرف نمی توانند پست های یکدیگر را ببینند.

س: آیا بی صدا کردن در اینستاگرام همان بلاک کردن است؟

آ: نه، اگر شخصی را در اینستاگرام بی صدا کنید، نمی توانید پست ها، استوری ها، حلقه ها و یادداشت های او را ببینید. با این حال، اگر شخصی را مسدود کنید، هم شما و هم فردی که مسدود کرده‌اید نمی‌توانید پست‌های یکدیگر و سایر به‌روزرسانی‌ها را ببینید. اگر می‌خواهید محدودیت‌های افراد در پست‌های خود را بدون مسدود کردن آن‌ها پنهان کنید، می‌توانید آنها را محدود کنید.

بسته بندی

در این مطلب، راه‌های بی‌صدا کردن پیام‌ها، پست‌ها یا استوری‌های اینستاگرام را برای حساب‌هایی که می‌خواهید از آن‌ها فاصله بگیرید، توضیح دادیم. اگر این راهنما برای شما مفید بود، لایک کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. سایر نکات و ترفندهای فنی مفید را در لینک زیر بررسی کنید و منتظر نکات و ترفندهای بیشتر از این قبیل باشید.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

فهرست