Shivam Singh
Rate this post

4 راه برای مسدود کردن پاپ آپ ورود به حساب اینستاگرام در رایانه شخصی

ما از طریق موبایل، وب و رایانه شخصی به اینستاگرام دسترسی داریم تا حلقه‌ها را تماشا کنیم، یا از اینفلوئنسر یا افراد مشهور مورد علاقه‌تان پست بگذاریم یا پست خنده‌داری را که دوستتان به اشتراک گذاشته است بگوییم. با این حال، وقتی از وب اینستاگرام در رایانه شخصی بازدید می کنیم، پاپ آپ ورود از اینستاگرام ظاهر می شود. اگر به دلایل مختلف نمی خواهید وارد شوید. برای حل مشکل پاپ آپ لاگین اینستاگرام، در این مطلب به نحوه مسدود کردن پاپ آپ لاگین اینستاگرام در رایانه خواهیم پرداخت.

چگونه پاپ آپ لاگین اینستاگرام را در کامپیوتر مسدود کنیم؟

گاهی اوقات ممکن است نخواهیم وارد حساب اینستاگرام خود در رایانه شخصی شویم، اما هر بار که به این سرویس دسترسی پیدا می کنیم یا از پیوند اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده توسط شخصی بازدید می کنیم، با پنجره ورود به سیستم اینستاگرام روبرو می شویم. اگر بتوان پست‌های اینستاگرام را بدون نیاز به ورود به رایانه مشاهده کرد، چطور؟ خوب ما برای این مشکل راه حل هایی داریم. بیایید در آنها شیرجه بزنیم.

از حالت تبلت/موبایل در وب استفاده کنید

اگر روش فوق به خوبی برای شما کار نکرد، می‌توانید به حالت تبلت یا موبایل در وب بروید تا از شر پنجره ورود به اینستاگرام خلاص شوید. برای استفاده از این روش، لطفا گام به گام زیر را دنبال کنید.

1. باز کن اینستاگرام پست می خواهید روی رایانه شخصی خود ببینید.

2. حالا، را فشار دهید Ctrl + Shift + I را فشار دهید تا وارد شوید پنجره را بازرسی کنید حالت

مسدود کردن پنجره ورود به اینستاگرام

3. در اینجا، به موبایل/تبلت حالت برای بارگیری مجدد صفحه اینستاگرام در قالب موبایل/تبلت. اکنون می توانید بدون نیاز به لاگین از اینستاگرام لذت ببرید.

مسدود کردن پنجره ورود به اینستاگرام

از Antigram – Explore Blocker Extension استفاده کنید

روش بعدی که ما توصیه می کنیم، یک افزونه مرورگر به نام Antigram – Explore Blocker در مرورگر کروم یا اج است. راهنمای دقیق نحوه استفاده از آن به همراه مراحل در زیر آورده شده است.

1. پسوند Antigram-Explore Blocker را به مرورگر خود اضافه کنید.

مسدود کردن پنجره ورود به اینستاگرام

2. باز کن لینک اینستاگرام با شما در رایانه شخصی به اشتراک گذاشته شده است.

مسدود کردن پنجره ورود به اینستاگرام

3. حال، روی آن کلیک کنید نماد برنامه افزودنی و الف منو باز خواهد شد.

4. اینجا، فعال کردن را پنهان کردن دکمه کاوش و پاپ آپ از بین خواهد رفت.

پاپ آپ لاگین اینستاگرام

از افزونه Firefox Pop-up Blocker Instagram استفاده کنید

روش بعدی یک افزونه برای مرورگر موزیلا فایرفاکس است. این افزونه مسدود کننده پاپ آپ اینستاگرام نام دارد و به صورت رایگان در دسترس است. برای استفاده از این روش، لطفاً راهنمای دقیق ارائه شده در زیر را دنبال کنید.

1. افزونه مسدودکننده پاپ آپ اینستاگرام را در قسمت اضافه کنید فایرفاکس مرورگر.

پاپ آپ لاگین اینستاگرام

2. حالا، آن را باز کنید لینک اینستاگرام در رایانه شخصی شما با شما به اشتراک گذاشته شده است و هیچ پنجره ای را مشاهده نخواهید کرد.

عناصر مرورگر را از ابزار Developer حذف کنید

اولین روشی که در اینجا توصیه می کنیم این است که سعی کنید عناصر ارائه را از تنظیمات حالت توسعه دهنده مرورگر خود حذف کنید. برای دانستن جزئیات بیشتر در مورد این موضوع، لطفاً به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1. باز کن اینستاگرام پست می خواهید روی رایانه شخصی خود ببینید.

پاپ آپ لاگین اینستاگرام

2. حال، روی آن کلیک کنید سه نقطه منو، برای دسترسی به مرورگر تنظیمات و بر روی کلیک کنید ابزارهای بیشتر و سپس به ابزارهای توسعه دهنده.

پاپ آپ لاگین اینستاگرام

3. را پنجره Developer Tools پدیدار خواهد شد.

4. اکنون، به عناصر زبانه در پنجره Developer Tools. (همچنین می توانید کلید F12 را فشار دهید)

پاپ آپ لاگین اینستاگرام

5. در اینجا، جستجو کنید نقش = “ارائه”. (برای جستجو می توانید از کلید میانبر Ctrl + F استفاده کنید)

6. پس از پیدا کردن، این را با فشار دادن حذف کنید حذف دکمه روی شما کامپیوتر، و بارگذاری مجدد صفحه مشکل پاپ آپ را حل می کند.

پاپ آپ لاگین اینستاگرام

سوالات متداول

س: آیا می توانم از اینستاگرام در رایانه شخصی استفاده کنم؟

آ: بله، شما می توانید باعث شوید اینستاگرام در ما از رایانه شما آپلود شود.

س: چگونه می توانم حساب اینستاگرام را در رایانه شخصی تغییر دهم؟

آ: در گوشه سمت راست بالا، در کنار عکس نمایه خود، روی Switch کلیک کنید. روی ورود به یک حساب موجود کلیک کنید. نام کاربری و رمز عبور حسابی را که می خواهید اضافه کنید وارد کنید. روی ورود کلیک کنید.

س: آیا ما یک برنامه رسمی اینستاگرام برای رایانه شخصی داریم؟

آ: بله، ما برنامه رسمی اینستاگرام را در فروشگاه مایکروسافت موجود داریم، می توانید از آن برای آپلود محتوا استفاده کنید.

بسته بندی

در مطلب بالا، راه‌های مسدود کردن پاپ آپ ورود به اینستاگرام را هنگامی که می‌خواهید آن را در رایانه شخصی باز کنید، مورد بحث قرار دادیم. اگر شما اس

تا زمانی که پاپ آپ ورود به سیستم را دریافت کنید، سپس سایر راهنمای تماشای حلقه های اینستاگرام را در رایانه شخصی بدون ورود بررسی کنید. امیدوارم که این مورد برای شما مفید بوده باشد، سایر نکات لینک شده در زیر را بررسی کنید، و برای اطلاع از این نکات با GadgetsToUse همراه باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

فهرست