Gaurav Sharma
Rate this post

3 روش برای زمان بندی قرقره های اینستاگرام به صورت رایگان

همانطور که آدام موسری، رئیس اینستاگرام تایید کرد، اینستاگرام دیگر یک پلت فرم اشتراک گذاری عکس نیست. از آنجایی که ویدیوهای IGTV دیگر مد نیستند، حلقه ها تنها گزینه باقی مانده هستند. برای به دست آوردن بازدید از قرقره های خود، ثبات یکی از مهم ترین عوامل است تا الگوریتم قدرتمند به نفع شما عمل کند. یکی از راه های حفظ ثبات این است که محتوای خود را از قبل آماده کنید و سپس به طور منظم آن را منتشر کنید. در این آموزش به شما می گویم که چگونه حلقه های اینستاگرام را به صورت رایگان زمان بندی کنید.

چگونه قرقره های اینستاگرام خود را زمان بندی کنید

اکنون، API اینستاگرام امکان زمان‌بندی عکس‌ها، ویدیوها و حلقه‌های اینستاگرام را فراهم می‌کند. در اینجا چند راه برای برنامه ریزی و زمان بندی قرقره های خود برای پست کردن مرتب آنها برای حفظ ثبات آورده شده است.

مراحل برنامه ریزی حلقه های اینستاگرام

اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که حلقه ها را از برنامه در اندروید و iOS زمان بندی کنید. زمان‌بندی یک حلقه برخی از ویژگی‌ها مانند موضوعات و توانایی اشتراک‌گذاری در فیس‌بوک را محدود می‌کند. برای برنامه ریزی قرقره های خود این مراحل را دنبال کنید.

1. برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و روی آن ضربه بزنید نماد پلاس (+)و گزینه حلقه را انتخاب کنید.

2. اکنون، روند معمول را برای آپلود حلقه خود دنبال کنید تا به این صفحه برسید.

زمان بندی حلقه های اینستاگرام

3. به پایین اسکرول کنید و روی آن ضربه بزنید تنظیمات پیشرفته، برای دسترسی به گزینه های بیشتر.

زمان بندی حلقه های اینستاگرام

4. بعد، ضامن را فعال کنید برای زمانبندی این حلقه، و تاریخ و زمان را تنظیم کنید می خواهید حلقه در آن منتشر شود.

5. در نهایت روی آن ضربه بزنید انجام شده، سپس روی فلش عقب ضربه بزنید و to را انتخاب کنید ادامه برنامه ریزی.

6. در نهایت، روی تایپ عنوان، افزودن برچسب یا همکار و سایر تنظیمات ضربه بزنید و دکمه را فشار دهید برنامه دکمه.

زمان بندی حلقه های اینستاگرام

در حال حاضر، ویژگی زمان‌بندی در همه حساب‌ها در دسترس نیست، زیرا این ویژگی به تدریج در حال گسترش است. اگر هنوز به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید، به گزینه‌های دیگر پیوند داده شده در زیر بروید.

قرقره ها را با استفاده از دستیار برنامه ریزی کنید

یک راه بسیار ساده و در عین حال موثر برای برنامه ریزی حلقه های اینستاگرام خود با استفاده از تلفن وجود دارد. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. حلقه های خود را در حساب اینستاگرام خود آپلود کنید، اما آنها را فوراً پست نکنید. در عوض، آنها را به عنوان یک ذخیره کنید پیش نویسو آنها را آماده نگه دارید.

زمان بندی حلقه های اینستاگرام

2. اکنون با استفاده از دستیار گوشی خود یعنی Google Assistant، Apple’s Siri یا Amazon’s Alexa، یادآوری را روی تلفن خود تنظیم کنید.

3. از دستیار بخواهید به شما یادآوری کند که در زمان خاصی از روز، هر روز یا هر بازه زمانی که ترجیح می‌دهید، یک حلقه پست کنید.

زمان بندی حلقه های اینستاگرام

4. همچنین، می‌توانید به صورت دستی یادآوری را در تقویم گوشی خود تنظیم کنید و اعلان یادآوری را با توجه به زمانی که می‌خواهید حلقه را پست کنید، برنامه‌ریزی کنید.

از ابزار شخص ثالث برای زمان بندی قرقره ها استفاده کنید

این احتمال وجود دارد که پیش نویس ذخیره شده در اینستاگرام به دلایلی حذف شود، حتی اگر من بارها آن را تجربه کرده ام. بنابراین می‌توانید از برخی ابزارهای شخص ثالث برای برنامه‌ریزی قرقره‌های خود استفاده کنید، در اینجا چند سرویس وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید:

زمان بندی حلقه های اینستاگرام

  • متریکول – این ابزار به شما امکان می دهد حلقه های خود را زمان بندی کنید، می توانید عنوان خود را تایپ کرده و ذخیره کنید، به دنبال هشتگ های پرطرفدار باشید و ویدیوی خود را آپلود کنید. در تاریخ و ساعت برنامه ریزی شده، ویدئو به همراه کپشن و هشتگ ذخیره شده شما برای شما پست می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به موقع آن را در اینستاگرام کپی و پیست کنید.
  • طرح – Plann همچنین مانند Metricool کار می کند، همچنین با یک برنامه اندروید ارائه می شود. فقط روی نماد اینستاگرام ضربه بزنید تا از اعلان «کپی و پست کنید»، و خواهید دید که حلقه شما اکنون در بالای رول دوربین شما ذخیره شده است. شرح در کلیپ بورد تلفن شما در دسترس خواهد بود.
  • پیش نمایش – پیش‌نمایش به شما این امکان را می‌دهد که فید خود را با کشیدن و رها کردن قرقره‌های خود بر روی تقویم، آماده کردن شرح‌ها، پیش‌نمایش حلقه‌های خود قبل از ارسال پست، تغییر تصاویر جلد برنامه‌ریزی کنید. همچنین با یک برنامه همراه است.

سوالات متداول

س. آیا می توانید قرقره ها را به صورت رایگان برنامه ریزی کنید؟

بله، اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا حلقه‌ها را زمان‌بندی کنید، می‌توانید قبل از انتشار به ویژگی برنامه‌ریزی در تنظیمات پیشرفته دسترسی داشته باشید.

س. چرا نمی توانم قرقره های خود را برنامه ریزی کنم؟

ویژگی برنامه‌ریزی به تدریج برای همه کاربران ارائه می‌شود، باید منتظر باشید تا این ویژگی در حساب شما در دسترس قرار گیرد. همچنین می توانید راه حل دیگری را دنبال کنید تا هرگز انتشار حلقه خود را از دست ندهید.

س. آیا برنامه ای برای زمان بندی قرقره ها وجود دارد؟

بله، برخی از ابزارها و خدمات رسانه های اجتماعی شخص ثالث برای زمان بندی حلقه ها وجود دارد. می توانید از ابزار بومی برای برنامه ریزی قرقره های خود استفاده کنید.

س. بهترین ابزار زمان بندی برای قرقره ها چیست؟

بهترین راه برای زمان بندی حلقه ها، روش های بومی تعبیه شده در اینستاگرام است. برای یادگیری فرآیند مراحل بالا را دنبال کنید.

بسته بندی

بنابراین به این صورت است که می توانید حلقه های اینستاگرام خود را با استفاده از تلفن یا برخی از خدمات شخص ثالث زمان بندی کنید. روش بومی هنوز به صورت مرحله‌ای در همه حساب‌ها ارائه می‌شود. روش‌های دیگر یک مزیت دارند، ذخیره پیش‌نویس به صورت محلی از طریق برنامه اینستاگرام، به شما امکان می‌دهد آن را به سرعت پست کنید، زیرا حلقه قبلاً آپلود شده است. در حالی که استفاده از یک سرویس شخص ثالث، خطر از دست دادن پیش نویس را کاهش می دهد، و همچنین به یک تیم اجازه می دهد تا به طور موثر یک حلقه را ارسال کند.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

فهرست