Paras Rastogi
Rate this post

نحوه همکاری با پست ها و حلقه ها

اگر عاشق تولید محتوا با دوستان، خانواده، دوستان تأثیرگذار، برندها و کسب‌وکارهای خود در اینستاگرام هستید، در انتظار شما هستید. اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از ویژگی Collab که به تازگی راه اندازی شده است، با سایر سازندگان و برندها بسیار سریعتر همکاری کنند. در این مقاله راهنمای کامل استفاده از آن را در اختیار شما قرار می دهیم. علاوه بر این، می توانید موسیقی را به پست های اینستاگرام خود اضافه کنید تا مخاطبان بیشتری را به پروفایل خود جذب کنید.

نکات مهم ویژگی همکاری اینستاگرام

به لطف ویژگی تازه راه‌اندازی شده Instagram Collab، اکنون می‌توانید به راحتی پست‌ها یا حلقه‌های خود را تنها با چند ضربه نویسندگی کنید. هنگامی که نویسنده مشترک برچسب روی پست شما را تایید کرد، لایک‌ها، نظرات و حتی مخاطبان/دنبال‌کنندگان در نمایه‌های شما برای پست یا حلقه مشترک به اشتراک گذاشته می‌شوند. در نتیجه، می‌توانید در کمترین زمان دسترسی محتوای خود را به تعداد زیادی بیننده افزایش دهید.

را نکات برجسته کلیدی از این ویژگی به شرح زیر است:

  • شما می توانید اضافه کنید 1 نویسنده مشترک به یک پست اینستاگرام
  • پس از تایید، نام همکاران روی هدر ظاهر می شود
  • پست مشترک خواهد بود زنده در هر دو نمایه نویسنده مشترک
  • تو خواهی توانست اشتراک گذاری بازدیدها، لایک ها و نظرات برای پست مشترک
  • این فقط محدود به پست ها و حلقه های اینستاگرام
  • شما حتی می توانید نویسنده مشترک باشید اکانت های عمومی یا حتی خصوصی اینستاگرام، اما ابتدا باید تایید شود

مزایای همکاری اینستاگرام

توانایی همکاری با دوستان، سایر اینفلوئنسرها، برندها و سازندگان با استفاده از ویژگی همکاری اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند از مزایای زیر استفاده کنید:

  • یک مخاطب گسترده: همکاری با پست شما در اینستاگرام اساساً دو مجموعه از مخاطبان را ادغام می کند و یک ابر مخاطب بزرگتر برای محتوای ارسال شده ایجاد می کند.
  • نامزدی های سر به فلک کشیده: وقتی طیف وسیعی از بینندگان را برای محتوای خود جذب می‌کنید، درگیری‌های پست به طور ناگهانی افزایش می‌یابد!
  • افزایش تعامل: وقتی تعاملات در محتوای پست اینستاگرام شما بیشتر باشد، تعاملات به طور تصاعدی افزایش می یابد. این یک معجزه برای صفحات خرید خواهد بود زیرا تعاملات بیشتر به فروش بیشتر کمک می کند.
  • همکاری را آسان تر می کند: روزهای پیش برنامه ریزی یک همکاری اکنون به پایان رسیده است. با همکاری اینستاگرام، می‌توانید در چند ثانیه یک پست مشترک با یک تأثیرگذار، نام تجاری یا خالق ایجاد کنید.

نحوه استفاده از ویژگی Collab Instagram برای پست ها و حلقه ها

همکاری با سایر سازندگان در اینستاگرام بسیار ساده است و برای همه کاربران اینستاگرام در دسترس است، هم روی Reels و هم در پست ها کار می کند.

از ویژگی همکاری اینستاگرام برای حلقه ها استفاده کنید

برای استفاده از ویژگی collab اینستاگرام برای حلقه ها، این مراحل ساده را دنبال کنید.

1. اینستاگرام را باز کنید و روی آن ضربه بزنید + نماد در پایین

از Instagram Collab برای اشتراک گذاری حلقه خود در دو حساب استفاده کنید

2. انتخاب کنید قرقره ها از نوار ناوبری پایین و روی آن ضربه بزنید + نماد برای آپلود یک حلقه از پیش ضبط شده همچنین، می‌توانید مستقیماً با فشار دادن یک ویدیو ضبط کنید شاتر دکمه استفاده از آن به عنوان حلقه اینستاگرام.

3. روی ضربه بزنید بعد تا اینستاگرام ویدیو را پردازش کند.

4. افکت ها و فیلترهای مورد نظر خود را به حلقه در صفحه ویرایش اضافه کنید و روی آن ضربه بزنید بعد.

5. در اینجا، بر روی ضربه بزنید افراد را تگ کنید گزینه.

6. بعد روی آن ضربه بزنید دعوت از همکار برای افزودن یک همکار جدید به حلقه خود.

7. نام کاربری شخصی را که می خواهید به عنوان همکار برای حلقه اینستاگرام اضافه کنید، جستجو و اضافه کنید.

8. در نهایت دکمه را فشار دهید دکمه تیک در گوشه سمت راست بالای پنجره برنامه برای ذخیره تغییرات. سایر جزئیات مورد نیاز را اضافه کنید و روی آن ضربه بزنید دکمه اشتراک گذاری برای انتشار در اینستاگرام

9. همکار شما فورا درخواست دریافت کنید برای همکاری

10. یک بار او / او تایید می کند در آن، حلقه اینستاگرام نام هر دو را نشان می دهد نویسندگان مشترک در حلقه همکاری.

از Instagram Collab برای اشتراک گذاری حلقه خود در دو حساب استفاده کنید

از طریق پست اینستاگرام با دیگران همکاری کنید

علاوه بر حلقه‌ها، می‌توانید با استفاده از ویژگی همکاری اینستاگرام، پست‌های خود را به صورت مشترک بنویسید. این مراحل آسان را برای رسیدن به همان هدف دنبال کنید:

1. باز کن اینستاگرام را در دستگاه خود برنامه ریزی کنید و روی آن ضربه بزنید + نماد در پایین صفحه نمایش

2. انتخاب پست از پیمایش زیر و عکس/فیلم مورد نظر برای استفاده در پست اینستاگرام خود را انتخاب کنید.

3. روی ضربه بزنید نماد بعدی در گوشه سمت راست بالای صفحه برنامه

4. در این صفحه می توانید فیلتر اضافه کنید یا تصویر خود را ویرایش کنید. وقتی کارتان تمام شد، روی آن ضربه بزنید نماد فلش رو به جلو از نو.

5. اکنون روی ‘ ضربه بزنیدافراد را تگ کنید‘ گزینه.

6. برای دعوت از همکاران، روی آن ضربه بزنید از همکاران دعوت کنید و نام کاربری اینستاگرام آنها را جستجو کنید تا آنها را به عنوان نویسنده مشترک اضافه کنید.

7. با افزودن جزئیات بیشتر، پست خود را نهایی کنید و دکمه را فشار دهید نماد تیک آبی در گوشه سمت راست بالای برنامه برای ارسال آن.

8. همکاران شما دریافت خواهند کرد درخواست فوری اطلاعیه برای پست

9. به محض اینکه همکار شما تایید می کند به درخواست شما، پست در هر دو نمایه با نام مربوطه در عنوان پست قابل مشاهده خواهد بود.

سوالات متداول

س. چگونه ویژگی همکاری را در اینستاگرام فعال کنیم؟

برای فعال کردن ویژگی همکاری در پست‌ها و حلقه‌های اینستاگرام، مراحل آسان این توضیح‌دهنده را دنبال کنید.

Q. ویژگی همکاری اینستاگرام در حساب من موجود نیست. چگونه این را درست کنم؟

برای همه کاربران اینستاگرام در دسترس است، اگر آن را نمی بینید، حتما اپلیکیشن خود را آپدیت کنید تا قابلیت همکاری در اینستاگرام را تجربه کنید.

س. چگونه از ویژگی Collab برای اکانت های خصوصی اینستاگرام استفاده کنیم؟

به سادگی از یک حساب کاربری معمولی برای ایجاد یک درخواست همکاری استفاده کنید و آن را به یک حساب اینستاگرام خصوصی ارسال کنید تا محتوای شما را با هم نویسندگی کند. هنگامی که حساب خصوصی دعوت را پذیرفت، او به عنوان یک نویسنده مشترک به پست/قرار شما اضافه می شود.

س. چگونه درخواست همکاری در اینستاگرام را بپذیریم؟

برای مشاهده درخواست همکاری دریافتی، به بخش DM حساب اینستاگرام خود بروید. علاوه بر این، روی دکمه View Request ضربه بزنید تا آن را بپذیرید یا رد کنید. اگر هنوز گزینه ای برای پذیرش آن پیدا نکردید، راهنمای اختصاصی ما برای پذیرش دعوت همکاری اینستاگرام را بررسی کنید.

س. چگونه می توانم از یک همکار دیگر دعوت کنم تا در پست یا حلقه من در اینستاگرام مشارکت داشته باشد؟

هنگام نوشتن یک پست/قرار جدید در اینستاگرام برای دعوت از یک همکار دیگر، حتماً روی گزینه Tag People ضربه بزنید. برای جزئیات دقیق مراحل ذکر شده در بالا را بررسی کنید.

س. آیا می توانم پس از ارسال یک حلقه، پست، یک همکاری در اینستاگرام اضافه کنم؟

خیر، اینستاگرام پس از انتشار، اجازه اضافه کردن شریک به حلقه یا پست را نمی دهد. تنها کاری که می توانید انجام دهید ویرایش و تگ کردن یک کاربر اینستاگرام از گزینه Tap People است.

پایان: همکاری فقط چند ضربه دورتر است!

به این ترتیب می توانید از ویژگی همکاری اینستاگرام برای افزایش تعامل و دستیابی به بینندگان و مخاطبان بیشتر استفاده کنید. اگر خواندن این مطلب را مفید می‌دانید، آن را با دوستان سازنده خود به اشتراک بگذارید و برای موفقیت‌های شگفت‌انگیزتر در GadgetsToUse مشترک شوید. همچنین فراموش نکنید که لینک های مفید زیر را بررسی کنید:

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

فهرست