سایت های دریافت فالوور رایگان در سال 2022
5/5 - (3 امتیاز)

سایت های دریافت فالوور رایگان در سال 2022

به عنوان یک بازاریاب در اینستاگرام، چیزی که پیج شما را با ارزش می کند، تعداد فالوورهای شما و میزان تعامل در پست های شما می‌باشد. بدون داشتن فالوور بالا افراد جدیدی که از پروفایل شما بازدید می‌کنند ، ترغیب به فالو کردن شما ایجاد نمی‌شود.

راه های زیادی وجود دارد که از طریق آنها می توانید فالوورهای اکانت خود را به دست آورید که بهترین روش تعاملات ارگانیک به شمار می‌آید. با این حال، گفتن آن آسان تر از انجام آن به حساب می‌آید و به همین دلیل، تعداد زیادی از کاربران ابزاری را برای به دست آوردن فالوور بدون انجام کاری ابداع کرده اند. برای برخی افراد، پرداخت هزینه برای این خدمات دریافت فالوورها مشکلی نیست و هزینه پرداخت را دارند. برای بسیاری دیگر آنها حتی توانایی پرداخت هزینه آنها را ندارند.

اگر شما یکی از کاربران اینستاگرام می‌باشید که می‌خواهید فالوورهای بیشتری به دست آورید اما بودجه ای برای پرداخت فالوور ندارید و نمی توانید زحمت لازم را بپردازید، سایت هایی راه اندازی شده اند که به شما فالوور رایگان ارائه می کنند.

در این مقاله، ما برخی از سایت‌هایی را که می‌توانید به صورت رایگان فالوور دریافت کنید، شرح می‌دهیم.

فالوورهای رایگان اینستاگرام چیست؟

مهم است که در اینجا منظورمان از فالوورهای رایگان را تعریف کنیم. رشد ارگانیک پیج خود به صورت دستی از طریق تعامل با سایر کاربران، سرگرم شدن با محتوای آنها، و شبکه های واقعی که برای شما فالوور ایجاد می کند، می تواند رایگان دیده شود . اما شما به طور قانونی برای آنها کار کرده اید  و تمام آن ها دنبال کنندگان واقعی هستند که واقعاً به شما یا به مطالب شما علاقه مند می‌باشند.

برای فالوورهای رایگان، اینها عمدتاً ربات‌ها یا افرادی هستند که واقعاً به شما یا چیزی که پست می‌کنید علاقه‌ای ندارند، بلکه فقط شما را دنبال می‌کنند.

اکثر فالوورهای رایگان جعلی هستند و از ربات ها می آیند. آنها فقط به عنوان اثبات اجتماعی وجود دارند زیرا با محتوای شما درگیر نمی شوند و حتی اگر مانند ربات ها این کار را انجام دهند. به همین دلیل همیشه توصیه خرید فالوور واقعی را پیشنهاد می‌دهیم.

2 سایت برتر برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام

در این بخش از مقاله، ما برخی از بهترین سایت‌هایی را که می‌توانید بدون پرداخت پول فالوور داشته باشید، شرح می‌دهیم. با این حال، باید بدانید که به احتمال زیاد با انجام وظایف خاصی هزینه پرداخت خواهید کرد.

1- خرید فالوور اینستاگرام

این سایت که رتبه یک در خرید فالوور بین همه سایت های فارسی زبان می‌باشد. این سایت یک خدمات رایگان به نام فالوور رایگان ارائه می‌دهد. قبل از هر چیزی این سایت دارای خدمات متنوع در زمینه اینستاگرام می‌باشد که یکی از بزرگترین ویژگی دارای خدمات خرید پیج اینستاگرام به حساب می‌آید.

خرید پیج اینستاگرام شما را در رقابت بین رقیب های کسب و کار خود به جلو تر می‌اندازد. این پیج ها تماماً دارای فالوور های واقعی می‌باشند که توسط کارشناس های متخصص تیم تولید محتوا و حرفه ای رشد کرده‌اند. پیج ها طبق آخرین الگوریتم های اینستاگرام فالوور های خود را کسب کرده‌اند و این باعث می‌شود که شما بعد از خرید پیج محتوای خودتان در سریع ترین زمان وارد اکسپلور اینستاگرام بشود.

و اما در قسمت خرید فالوور  شما تنها با ثبت نام در سایت می‌توانید رایگان فالوور ایرانی دریافت کنید.

2- دیجی فالوور

دیجی فالوور

دیجی فالوور

سایت دیجی فالوور یکی از بهترین و با کیفیت ترین بین سایت های ارائه خدماتی اینستاگرامی می‌باشد. این سایت در این پنج سال طول کارکرد خود بهترین خدمات با پشتیبانی 24 ساعته متخصص خود را به مشتریان خود ارائه داده که موجب رضایت کامل همه مشتریان این سایت باشد.

دیجی فالوور بعد از سفارش شما به صورت آنلاین ، خودکار ، با پشتیبانی شبانه روزی و هفت روز هفته و دارای هدیه در هر سفارش ارائه خدمات می‌کند. یکی از بهترین ویژگی های این سایت تنوع بودن انواع خدمات اینستاگرام از جمله خرید فالوور ایرانی و خارجی ، خرید لایک ایرانی خارجی و حتی برای ریلز های خود، خرید ویو برای استوری، لایو، ریلز، پست ، خرید پیج واقعی اینستاگرام که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی در کسب و کارتان سود بیشتری داشته باشید و از تمام رقبای خود جلوتر باشید.

شما با مراجعه به سایت دیجی فالوور در قسمت فالوور و لایک گزینه تحت عنوان فالوور رایگان و لایک رایگان وجود دارد. شما با مراجعه به این قسمت و اگر طبق توضیحات درج شده در سایت اقدام کنید می‌توانید فالوور یا لایک را دریافت کنید.

سخن پایانی

اگر بتوانید هزینه های تعامل و فالوور را بپردازید، افزایش فالوور در اینستاگرام آسان به حساب می‌آید و تقریبا تمام خدمات این دو سایت مقرون به صرفه و با کیفیت می‌باشد. با این حال، اگر از دسته ای از افرادی می‌باشید که هنوز آنها را گران می دانند و به دنبال راه هایی برای به دست آوردن سریع فالوور اینستاگرام بدون پرداخت هزینه هستید می‌توانید از گزینه فالوور رایگان هر دو سایت استفاده کنید.

سپس خدماتی که در مقاله توضیح داده شد، برخی از خدماتی به حساب می‌آیند که می توانید برای به دست آوردن فالوور رایگان اینستاگرام از آنها استفاده کنید. برای موثر بودن، باید از تعدادی از آنها استفاده کنید زیرا فالوورهای رایگانی که از یک ارائه دهنده دریافت میکنید کم است.

فهرست