فالوورهای واقعی اینستاگرام و کسب درآمد واقعی
5/5 - (11 امتیاز)

فالوورهای واقعی اینستاگرام و کسب درآمد واقعی

امروزه اینستاگرام تبدیل به یک شبکه جذاب و خواستنی شده است که هر روز نیز بر تعداد مخاطبان و کاربران آن افزوده می شود افراد زیادی هم قصد دارند از این فرصت مناسب در راستای اهداف و موفقیت خود استفاده کنند.

در واقع  استفاده از پتانسیل اینستاگرام در جذب کاربران، و پرمخاطب بودن آن، بهترین گزینه برای بهتر شدن کسب و کار یا راه اندازی یک کسب و کار جدید می باشد.

 در حقیقت آنچه که توانسته اقشار مختلف مردم و کسب و کارهای مختلف را به سوی اینستاگرام سرازیر کند تعداد دنبال کننده ها یا فالوورهای آن است.

فالوورهای اینستاگرام در تمام حالات، بالاترین سرمایه این شبکه اجتماعی هستند به پشتیبانی تعداد دنبال کننده های یک پیج هست که ادمین آن پیج قادر به کسب درآمد میلیونی می باشد. لذا هر فردی که قصد موفقیت و کسب درآمد در اینستاگرام را داشته باشد اولین برنامه و هدف او باید افزایش تعداد فالوورهای پیج باشد.

چرا خرید فالوور اینستاگرام:

راههای زیادی برای افزایش تعداد دنبال کننده های صفحه اینستاگرام وجود دارد برخی از آنها همچون خرید فالوور واقعی با کیفیت یکی از سریعترین روشهاست این روش ویژه برای پیج هایی که تازه شروع به فعالیت کرده اند و در ابتدا نیاز به تعداد دنبال کننده زیاد دارند پیشنهاد می گردد.

راه های تشخیص فالوور فیک و خریداری شده:

 در واقع برای بسیاری از مشاغل همچون صفحات آموزشی، خرید و فروشها و …تعداد دنبال کننده های پیج در جذب مخاطبان بعدی و اعتمادسازی، بسیار تاثیر دارد.

 بنابراین سعی کنید در صورت داشتن همچین پیجهایی از ابتدا به تعداد مناسب  و معقول فالوور از سایتهای معتبر خریداری نمایید این را هم در نظر داشته باشید در صورتیکه تعداد فالوورهای پیج شما زیاد باشد ولی تعداد بازدید و یا کامنتها و لایکها از پست های درج شده بسیار کم باشد به راحتی میتوان به فیک بودن فالوورها پی برد.

مناسب ترین راه برای داشتن فالوور واقعی:

 سعی کنید اگر هم قصد خرید فالوور دارید همراه با تلاش برای جذب فالوور های واقعی (که در صورت وقت گذاشتن و استفاده از ایده های جذاب و جدید امکان پذیر است) تعداد منطقی و حساب شده ای فالوور از سایتهای معتبر خریداری نمایید. این را هم به یاد داشته باشید به جای رویا پردازی و یک شبه به موفقیت رسیدن، برنامه خود را در جهت افزایش منطقی و واقعی دنبال کننده های پیج خود قرار دهید.

نکات کلیدی برای جذب مخاطب:

ما امروز قصد داریم یکی از مهمترین نکات کلیدی که تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب و افزایش فالوور واقعی دارد را برایتان توضیح دهیم  در حقیقت، در کنار انواع روشهایی که برای افزایش تعداد فالوورهای پیج وجود دارند و شما می توانید از آن بهره ببرید( همچون، تعامل با کاربران، جذاب سازی پروفایل، برگزاری سرگرمی های متنوع در پیج، هشتگ ها، لایک ها و ….) روشی که به نظر می رسد تاکنون توانسته بیشترین تعداد مخاطبان را به سمت یک پیج یا شبکه سوق دهد، بارگذاری  و درج پستهای تأثیر گذار می باشد.

در حقیقت آنچه که شما در صفحه خودتان انتشار می دهید می تواند باعث جذب یا فرار کاربر شود. بنابراین شدیداً تأکید می نماییم قبل از راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی، به نوع فعالیتی که میخواهید داشته باشید و نحوه پخش آن در این شبکه جهانی، بسیار ریز بینانه نگاه بیندازید و مطمئن باشید اگر پستی که منتشر می کنید بتواند تأثیر لازم را بر مخاطب بگذارد بزودی علاقمندان و مخاطبان پیجتان یا همان فالوورهای واقعی افزایش خواهند یافت.

اولین چیزی که مخاطبان را جذب یک پیج یا صفحه می کند قطعاً محتوا و نوع پستهای بارگذاری شده است وقتی به طور مرتب پستهای مفید  با متنهای عالی و تاثیرگذار تهیه می کنید  و هر روز در صفحه خود منتشر می کنید مطمئن باشید ضمن احترام گذاشتن به افرادی که مخاطب پیجتان هستند بر رغبت و اشتیاق آنها برای بازدید هر روز از پیج، می افزایید.

اشتیاق مخاطبین خود را با پست مناسب بالا ببرید.

 تصور کنید شما ادمین یک پیج آموزشی هستید و امروز اولین پست آموزشی خود را به شیوه ای جدید  و متفاوت تر از سایر پیج ها بارگذاری کرده اید و به مخاطبان میگویید که فردا دومین پست آموزشی در همین خصوص را قرار خواهید داد افرادی که امروز مشتاقانه آن پست را دنبال و لایک کرده اند مطمئن باشید که فردا هم برای ادامه آموزش به پیجمون سر میزنند بارگذاری به موقع پست مقرر، باعث می شود که شما و پیجتان از دید مخاطبان، فعال، خوش قول و پرانرژی باشید. 

بسیاری از پیجها تعهد کاری مناسبی در برابر مخاطبان ندارند گاهاً تا چندین روز، پستی که مخاطبان در انتظار آن هستند را قرار نمیدهند و به جای آن به درج تبلیغات می پردازند که مخاطب را کلافه و دلزده می نماید در واقع شما باید سعی نمایید با مدیریت دقیق پیج خود، هم به موقع پستهای لازم و هدف را برای مخاطب بارگذاری نمایید  و هم بدانید که چه زمان و موقعی از تبلیغات استفاده کنید.

آنچه که ما تماماً قصد بیان آن را داشتیم این است که برای جذب حداکثر مخاطبان و دنبال کننده های واقعی پیجتان، باید از حداکثر توان خود نیز در بارگذاری مطالب مفید استفاده نمایید.

کیفیت مهمتر از کمیت است:

کیفیت مهم تر از کمیت

کیفیت مهم تر از کمیت

 مطمئن باشید در دنیای پرمشغله امروزی، کسی وقت خود را برای پستهای تکراری و کپی شده از سایر جاها و یا پستهای بی کیفیت تلف نمیکند.

افراد هر چند هم وقت اضافی داشته باشند اما بی جهت پستهای غیراصولی را لایک نمی کنند، مخاطبان زمانیکه انرژی لازم را از متن خوانده شده دریافت کنند مشتاقانه هم آن پست را ذخیره می کنند و هم لایک و کامنت میگذارند بنابراین هرگز به این فکر نکنید که بدون برنامه بتوانید در دنیای رقابتی اینستاگرام موفق شوید.

 صاحبان بسیاری از پیجهای موفق، کاملاً با هدف و برنامه قبلی نوع، نحوه و زمان فعالیت خود را مشخص کردند و بعد قدم در فضای اینستاگرام گذاشتند.

 شما هم در صورتیکه می خواهید به یکی از موفقان حوزه اینستاگرام تبدیل شوید و پیج شما هزاران دنبال کننده واقعی داشته باشد کافی است قبل از باز کردن صفحه اینستاگرامی، دانش و اطلاعات خود را در خصوص نحوه مدیریت موفق پیج و افزایش فالوور بالا ببرید و به یاد داشته باشید که دنبال کننده ها سرمایه اصلی شما هستند بنابراین هدف و برنامه طولانی مدت شما، باید جذب و حفظ این سرمایه باشد.

منبع مقاله

فهرست